Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gdzie sport sport spotyka się z historią, czyli łucznictwo tradycyjne

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gdzie sport sport spotyka się z historią, czyli łucznictwo tradycyjne"— Zapis prezentacji:

1 Gdzie sport sport spotyka się z historią, czyli łucznictwo tradycyjne
TYTUŁ PROJEKTU

2 KTO? Projekt tworzony jest przez licealistów: Magdalenę Maciejewską i Oscara Mancini oraz nauczyciela historii - Zbigniewa Kowalskiego. Wszyscy oni należą do grupy rekonstrukcji historycznej HIRD, na co dzień zajmującej się odtwarzaniem czasów wczesnego średniowiecza.

3 Dla najlepszych przewidziane są nagrody :)
CO? Zasadniczym celem projektu jest organizacja turnieju łuczniczego w I LO, w którym będą mogli wziąć udział uczniowie i nauczyciele. Dla najlepszych przewidziane są nagrody :) Bezpośrednio przed turniejem każdy uczestnik będzie mógł poćwiczyć swoje umiejętności na torze łuczniczym, gdzie radą i pomocą posłużą łucznicy z HIRDu.

4 DLACZEGO/PO CO? Projekt ma na celu propagowanie aktywnych form spędzania czasu oraz zachęcenie młodzieży do działania. Łucznictwo jest naszą pasją, którą chcemy zarazić innych.

5 Zarówno tor łuczniczy jak i turniej odbędzie się przy Żeromie.
GDZIE? Zarówno tor łuczniczy jak i turniej odbędzie się przy Żeromie.

6 KIEDY? Eliminacje i turniej planowane są na 27 i 28 maja. Jeśli nasz pomysł się przyjmie, to na jednym się nie skończy ;)

7 HYDE PARK! Każdy kto chciałby na dłużej zająć się tą formą aktywności, będzie mile widziany w HIRDzie. Spotkania odbywają się w soboty o 9.00 na sali gimnastycznej w Żeromie.

8 Dziękujemy za uwagę 


Pobierz ppt "Gdzie sport sport spotyka się z historią, czyli łucznictwo tradycyjne"

Podobne prezentacje


Reklamy Google