Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gdzie sport sport spotyka się z historią, czyli łucznictwo tradycyjne TYTUŁ PROJEKTU.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gdzie sport sport spotyka się z historią, czyli łucznictwo tradycyjne TYTUŁ PROJEKTU."— Zapis prezentacji:

1 Gdzie sport sport spotyka się z historią, czyli łucznictwo tradycyjne TYTUŁ PROJEKTU

2 Projekt tworzony jest przez licealistów: Magdalenę Maciejewską i Oscara Mancini oraz nauczyciela historii - Zbigniewa Kowalskiego. Wszyscy oni należą do grupy rekonstrukcji historycznej HIRD, na co dzień zajmującej się odtwarzaniem czasów wczesnego średniowiecza. KTO?

3 CO? Zasadniczym celem projektu jest organizacja turnieju łuczniczego w I LO, w którym będą mogli wziąć udział uczniowie i nauczyciele. Dla najlepszych przewidziane są nagrody :) Bezpośrednio przed turniejem każdy uczestnik będzie mógł poćwiczyć swoje umiejętności na torze łuczniczym, gdzie radą i pomocą posłużą łucznicy z HIRDu.

4 Projekt ma na celu propagowanie aktywnych form spędzania czasu oraz zachęcenie młodzieży do działania. Łucznictwo jest naszą pasją, którą chcemy zarazić innych. DLACZEGO/PO CO?

5 Zarówno tor łuczniczy jak i turniej odbędzie się przy Żeromie. GDZIE?

6 Eliminacje i turniej planowane są na 27 i 28 maja. Jeśli nasz pomysł się przyjmie, to na jednym się nie skończy ;) KIEDY?

7 Każdy kto chciałby na dłużej zająć się tą formą aktywności, będzie mile widziany w HIRDzie. Spotkania odbywają się w soboty o 9.00 na sali gimnastycznej w Żeromie. HYDE PARK!

8 Dziękujemy za uwagę


Pobierz ppt "Gdzie sport sport spotyka się z historią, czyli łucznictwo tradycyjne TYTUŁ PROJEKTU."

Podobne prezentacje


Reklamy Google