Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dress Code Profesjonalna Etykieta Ubioru

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dress Code Profesjonalna Etykieta Ubioru"— Zapis prezentacji:

1 Dress Code Profesjonalna Etykieta Ubioru
Jednodniowe szkolenie dla firm Agnieszka D. Michalczyk

2 Agnieszka Dagmara Michalczyk
Socjolog , absolwentka UJ, stypendystka University of Alberta w Kanadzie. Posiada wyjątkowe umiejętności interpersonalne. Uczy zasad Dress Code, elegancji, gracji i stylu. Jest twórczynią szkoleń – Kobieta Zmysłowa oraz Stylowa i Piękna. Prowadziła Szkołę Stylu z Beatą Tyszkiewicz i Moniką Jaruzelską. Właścicielka Akademii Stylu i Piękna. Ambasadorka Fundacji Imperium Kobiet Biznesu w Polsce oraz mecenas – Arbiter Elegantiarum w Klubie Integracji Europejskiej.

3 Dress Code – część pierwsza
Nauka poruszania się i język ciała - zapoznaje uczestniczki z wiedzą, jak można pięknie i z gracją się poruszać, a także w jaki sposób wykorzystywać język ciała. Nabyte umiejętności pozwalają na nowe możliwości kształtowania swojego wizerunku i relacji z ludźmi (tajniki prostej sylwetki, odpowiedniego chodzenia, siadania np. w trakcie negocjacji , stania w czasie prezentacji publicznych i przyjęć zawodowych itp.)

4 Dress Code- część druga
Jak ubiera się profesjonalistka?- jest wykładem o tym, jak powinna wyglądać garderoba profesjonalistki. Jakie triki należy stosować, by nasz wygląd był zawsze kompletny, spójny i prawdziwy a także, aby wyrażał naszą osobowość.

5 Dress Code- część trzecia
Elegancja zawodowa i ponadczasowy styl -porusza zagadnienia na temat obowiązującej mody i trików stylizacyjnych, takich jak odmładzanie, czy wyszczuplanie sylwetki oraz zawiera indywidualne porady (odpowiednia dla każdej uczestniczki długość itp.).

6 Referencje i kontakt Wybrane referencje:
Enterprise Investors- Katarzyna Lewandowska Ernst & Young – Magdalena Uhma "Gromek i Partnerzy" Kancelaria Radców Prawnych – Katarzyna Chodyła-Gromek Sukces pisany szminką – Olga Kozierowska Tel. kom


Pobierz ppt "Dress Code Profesjonalna Etykieta Ubioru"

Podobne prezentacje


Reklamy Google