Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jest to wesoły i żywy pies, z natury niezależny. Ma tendencje do włóczęgostwa. Jest skłonny do zabaw i tolerancyjny wobec dzieci.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jest to wesoły i żywy pies, z natury niezależny. Ma tendencje do włóczęgostwa. Jest skłonny do zabaw i tolerancyjny wobec dzieci."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Jest to wesoły i żywy pies, z natury niezależny. Ma tendencje do włóczęgostwa. Jest skłonny do zabaw i tolerancyjny wobec dzieci.

4 Jest to spokojny i zrównoważony pies, który w obliczu zagrożenia zawsze stanie w obronie rodziny. Niezwykle odważny, ze skłonnością do dominacji, dlatego nie nadaje się dla każdego.

5 Goldeny uwielbiają wodę, jeszcze bardziej bagna i błota. Bardzo trudno je sprowokować. Psy te uwielbiają pracować i przebywać z człowiekiem.

6 Psy tej rasy bardzo mocno przywiązują się do swojego właściciela. Inteligencja, pewność siebie, wytrwałość i czujna uwaga, czynią z niego doskonałego psa do towarzystwa i psa stróżującego.

7 Psy tego typu są mocnej budowy, z krótką kufą, która pozwala na mocny zacisk szczęk. Obecnie rasy typu buldog mają przeznaczenie jako psy stróżujące lub do towarzystwa.

8 Yorkshire terierry powstały w połowie XIX wieku. Ich zadaniem było tępienie myszy i szczurów w domach biednych rzemieślników i robotników. Ich prawdopodobnymi przodkami są: Maltańczyk, Dandie Dinmont Terrier, Clydesdale Terrier i Skye Terrier.

9 Nadaje się do hodowania w rodzinie z dziećmi, toleruje inne zwierzęta domowe, a jego charakter przeważnie dostosowuje się do trybu życia rodziny. Shih tzu jest psem niezależnym, inteligentnym, towarzyskim i wesołym. Nie przejawia skłonności do włóczęgostwa.

10 Mops jest typowym psem do towarzystwa. Pies ten jest kontaktowy i towarzyski, więc nie znosi najlepiej długotrwałej samotności. Wykazuje dość znaczny stopień posłuszeństwa i szybko przystosowuje się do życia w rodzinie.

11


Pobierz ppt "Jest to wesoły i żywy pies, z natury niezależny. Ma tendencje do włóczęgostwa. Jest skłonny do zabaw i tolerancyjny wobec dzieci."

Podobne prezentacje


Reklamy Google