Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Enercon – zgrzewanie indukcyjne

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Enercon – zgrzewanie indukcyjne"— Zapis prezentacji:

1 Enercon – zgrzewanie indukcyjne
Zgrzewanie indukcyjne – to proces hermetycznego zamykania opakowań poprzez zastosowanie folii aluminiowej, która w chwili przejścia pod głowicą indukcyjną zostaje zgrzana wraz z opakowaniem. Rozwiązanie takie daje gwarancję szczelności i świeżości produktu. Firma Enercon jest światowym liderem w technologii indukcyjnego uszczelniania. Nasze systemy można znaleźć w większości zakładów na całym świecie. Uszczelniamy świeżość !!!

2 Enercon – zgrzewanie indukcyjne
Jak to działa? Membrana Foliowe uszczelnienie tworzone jest z laminowanych produktów, które dobieramy spośród setek rodzajów, w zależności od zastosowania. Membrana pokryta jest z jednej strony żywicą uszczelniającą, substancją klejącą lub polimerem, poczym umieszczana jest na zamknięciu lub nakrętce, a następnie nałożona na szyjkę butelki lub pojemnik.

3 Enercon – zgrzewanie indukcyjne
Jak to działa? Proce zgrzewania Gdy pojemnik porusza się pod głowicą indukcyjną, prąd doprowadzany jest do cewki indukcyjnej, która emituje pole magnetyczne podgrzewające folię do temperatury pozwalającej na stopienie żywicy, substancji klejącej lub polimeru na szyjce pojemnika, co tworzy mocne, ale elastyczne i hermetyczne zamknięcie. Całość procesu trwa kilka sekund i jest w pełni zautomatyzowana.

4 Enercon – zgrzewanie indukcyjne
Zalety odporność na przeciekanie hermetyczne zamknięcie bariera tlenowa pozwalająca na zachowanie świeżości produktu bez potrzeby używania konserwatnów gwarancja nienaruszalności zawartości opakowania pewność klienta, że produkt jest świeży, czysty i bezpieczny redukcja grubości i masy opakowania obniżenie kosztów transportu i przechowywania

5 Enercon – zgrzewanie indukcyjne
Zalety opakowanie pod naciskiem bez zamknięcia indukcyjnego opakowanie pod naciskiem z zamknięciem indukcyjnym

6 Enercon – zgrzewanie indukcyjne Najczęściej stosowane opakowania

7 Enercon – zgrzewanie indukcyjne Najczęściej stosowane opakowania

8 Enercon – zgrzewanie indukcyjne Najczęściej stosowane zakrętki

9 Enercon – zgrzewanie indukcyjne
Lista Referencyjna Główni odbiorcy w Polsce: Avon Polska H.J. Heinz Polska GlaxoSmithKline Hero Polska US Pharmacia Roleski Olimp Laboratories Organika-Azot Target Develey Polska Fregata Dijo Unilever Polska AB Foods Polska Biogran

10 Enercon – zgrzewanie indukcyjne
Lista Referencyjna Główni odbiorcy na świecie: tutaj lista odbiorców….

11


Pobierz ppt "Enercon – zgrzewanie indukcyjne"

Podobne prezentacje


Reklamy Google