Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Sztuka przechadza się po ulicy, kręci się po naszym domu, chodzi z nami na wycieczki, jest nam potrzebna, jej granice są nieokreślone, twórcą może być

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Sztuka przechadza się po ulicy, kręci się po naszym domu, chodzi z nami na wycieczki, jest nam potrzebna, jej granice są nieokreślone, twórcą może być"— Zapis prezentacji:

1

2 Sztuka przechadza się po ulicy, kręci się po naszym domu, chodzi z nami na wycieczki, jest nam potrzebna, jej granice są nieokreślone, twórcą może być każdy, czasami – dla niektórych – jej świat może być ucieczką, pociechą, zabawą, a czasami cierpieniem.

3 Rozbudzają zamiłowania muzyczne i wrażliwość na sztukę, przygotowują do aktywnego uczestnictwa w kulturze. Umożliwiają rozwój zdolności i umiejętności muzycznych. Rozwijają wrażliwość estetyczną. Zachęcają do muzykowania indywidualnego i zespołowego. Kształtują odpowiedzialność za zespół i jego osiągnięcia. Udział w konkursach, festiwalach, koncertach i innego rodzaju uroczystościach. Umożliwiają rozwój wyobraźni muzycznej i ruchowej.

4 Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie Koncert w Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. Przegląd Kolęd i Pastorałek w Przewozie Konkurs w Zielonej Górze Koncert w Domu Dziecka w Krzyżu Wlkp. Ogólnopolski Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej o Złotą Sosnę w Drezdenku Lubuski Konkurs Piosenki Dziecięcej w Nowej Soli Diecezjalny Przegląd Piosenki Religijnej Cecyliada w Drezdenku Koncert Z muzyką za pan brat w SP1 w Drezdenku Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej w Drezdenku

5

6

7

8

9

10


Pobierz ppt "Sztuka przechadza się po ulicy, kręci się po naszym domu, chodzi z nami na wycieczki, jest nam potrzebna, jej granice są nieokreślone, twórcą może być"

Podobne prezentacje


Reklamy Google