Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach poprzez swoją działalność stara się sprostać stale rosnącym potrzebom edukacyjnym społeczeństwa, zwiększając.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach poprzez swoją działalność stara się sprostać stale rosnącym potrzebom edukacyjnym społeczeństwa, zwiększając."— Zapis prezentacji:

1

2 Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach poprzez swoją działalność stara się sprostać stale rosnącym potrzebom edukacyjnym społeczeństwa, zwiększając jednocześnie jakość usług skierowanych do Czytelnika.

3 Struktura Biblioteki

4 Czytelnikiem MBP może zostać każdy, kto zapozna się z regulaminem obowiązującym w poszczególnych działach oraz dopełni formalności związanych z zapisaniem się bądź rejestracją. Zasady udostępniania zbiorów w poszczególnych działach biblioteki: Wypożyczalnia Literatury Pięknej i Popularnej dla Dorosłych – ze zbiorów Wypożyczalni mogą korzystać mieszkańcy Chojnic i okolic po ukończeniu 15 roku życia. W dziale istnieje wolny dostęp do półek. Czytelnia i Informacja Biblioteczna oraz Pracownia Dokumentacji Regionalnej - ze zbiorów Czytelni i Pracowni korzysta się na miejscu po uprzednim zgłoszeniu się do bibliotekarza dyżurującego. Pracownia Internetowa - Mediateka – z pracowni komputerowej można korzystać nieodpłatnie po okazaniu ważnego dokumentu, osoby dorosłe mogą również wypożyczać zbiory audiowizualne. Wypożyczalnia i Czytelnia Naukowa – skierowana jest głównie do studentów. Część księgozbioru udostępniana jest na miejscu, a część wypożycza się do domu. Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci – udostępnia swoje zbiory dzieciom i młodzieży. Książki można wypożyczać do domu lub poczytać na miejscu.

5

6

7

8

9

10

11

12

13 TOMIK Z CYKLU ODBLASKI NOCY WYDAWANY PRZEZ MBP

14

15

16 SPOTKANIA AUTORSKIE DLA DOROSŁYCH

17 SPOTKANIA AUTORSKIE DLA DZIECI

18 PROMOCJE KSIĄŻEK

19 SPOTKANIA AUTORSKIE

20 KURSY

21

22 KWARTALNIK CHOJNICKI TO PISMO SPOŁECZNO-KULTURALNE, KTÓREGO WYDAWCĄ JEST MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA. MA ON CHARAKTER POPULARNY. ZAMIESZCZANE W NIM SĄ ARTYKUŁY DOKUMENTUJĄCE ŻYCIE SPOŁECZNO- KULTURALNE CHOJNIC, PRZYBLIŻAJĄCE BIEŻĄCE INFORMACJE Z ŻYCIA MIASTA, PREZENTUJĄCE PRACĘ URZĘDU MIEJSKIEGO, PRZYPOMINAJĄCE ZNANE I ZAPOMNIANE KARTY Z PRZESZŁOŚCI CHOJNIC I OKOLIC, A TAKŻE PROMUJĄCE WALORY TURYSTYCZNE I LOKALNĄ TWÓRCZOŚĆ ARTYSTYCZNĄ.

23

24

25 Miejska Biblioteka Publiczna ul. Wysoka 3 89-600 Chojnice (52) 397 28 07


Pobierz ppt "Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach poprzez swoją działalność stara się sprostać stale rosnącym potrzebom edukacyjnym społeczeństwa, zwiększając."

Podobne prezentacje


Reklamy Google