Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gimnazjum numer 3 Wrocław – miasto remontów. Drogi Tadeuszu Różewiczu, mieszka pan we Wrocławiu, ja urodziłem się w Breslau.(...) Jesteśmy Cives Wratislavienses,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gimnazjum numer 3 Wrocław – miasto remontów. Drogi Tadeuszu Różewiczu, mieszka pan we Wrocławiu, ja urodziłem się w Breslau.(...) Jesteśmy Cives Wratislavienses,"— Zapis prezentacji:

1 Gimnazjum numer 3 Wrocław – miasto remontów

2 Drogi Tadeuszu Różewiczu, mieszka pan we Wrocławiu, ja urodziłem się w Breslau.(...) Jesteśmy Cives Wratislavienses, Bóg tak chciał. Miasto włączyło nas obu do swojej historii. Cytat Autor: Heinza Winfrieda Sabais, Wrocławski list

3 Wrocław-miasto remontów Aktualnie we Wrocławiu prowadzonych jest kilkanaście remontów, które paraliżują ruch w mieście. Na kolejne lata przewidziane jest kilkadziesiąt kolejnych inwestycji, które mają sprawić, aby po Wrocławiu jeździło się przyjemniej.

4 Wrocław-miasto remontów Oto kilka z wielu ZAKOŃCZONYCH oraz PLANOWANYCH remontów we Wrocławiu; Zakończone; Arkady Wrocławskie, Fosa Osuszana, Remont ul ic: Trzebnickiej, Borowskiej, Krakowskiej, Klecińskiej, Kanalizacja na Krzemienieckiej, Remont Wyspy Słodowej, itd.. Planowane; Budowa łącznika od ul. Osobowickiej do ul. Żmigrodzkiej, b udowa łącznika ul. Jedności Narodowej i Trzebnickiej, Przebudowa pl. Bema wraz z odcinkiem ul. Bema od ul. Prusa do ul. Sienkiewicza i remontem Mostów Młyńskich, itd..

5 Remont Wrocławskich Kamienic Remont kamienic na ulicy Św. Mikołaja Tak wyglądał remont zespołu kamienic pod numerami 8-11.

6 Remont Wrocławskich Kamienic Tak wygląda skończony remont dachu i bocznych elewacji kamienicy, w której mieści się restauracja Piramida, na zdjęciu za Renasaince Center.

7 Remont Wrocławskich Kamienic Odremontowana kamienica nr 16 na Placu Tadeusza Kościuszki

8 Remont Wrocławskich Kamienic 3. Ulica Wrońskiego p rzed r emontem :

9 Remont Wrocławskich Kamienic Wrońskiego po remoncie :

10 Remont Wrocławskich Kamienic Kluczborska przed remontem.

11 Remont Wrocławskich Kamienic Kluczborska nr 13 (Ołbin) o dnowiona

12 Dworzec Główny PKP Od niedawna trwa przebudowa wrocławskiego Dworca Głównego PKP. Ma mniej więcej tak wyglądać:

13 Wrocławska Synagoga Synagoga po remoncie

14 Wrocławska Synagoga Po kilkunastu latach remontu wrocławska Synagog a pod Białym Bocianem odzyskała blask. Uroczyste otwarcie odbyło się 6 maja 2010 r.

15 Hala Stulecia Planowany remont wnętrza Hali Stulecia na styczeń 2011 roku.

16 Strony z których korzystaliśmy http://www.halaludowa.wroc.pl/index.php?id=481 http://pl.tinypic.com/r/28uia8y/6 http://www.sklepf1.com/images/arkady.jpg http://www.unimex.biz/images/magnolia.jpg http://www.wkt.pl/images/wktSites/Pasaz%20Grunwaldzki3.jpg http://ogrody-zoologiczne.prv.pl/?p=867 http://ogrody-zoologiczne.prv.pl/?p=765 http://www.wrocek.pl/remonty http://forum.investmap.pl/remonty-kamienic-zabytkow/remont-trzech-kamienic-mikolaja-t1074.html http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=270764&page=381 http://terazwroclaw.pl/galeria.php?id=19 http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=270764&page=315 http://www.gazetawroclawska.pl/stronaglowna/46387,tak-zmieni-sie-dworzec,id,t.html http://wroclaw.naszemiasto.pl/wydarzenia/878493.html http://wroclaw.naszemiasto.pl/serwisy/wroclawskie_ulice/

17 Gimnazjum nr 3 we Wrocławiu Aleksandra Gawłowska Krzysztof Ziółkowski Opiekun: Agnieszka Imiołek W skład Zespołu Projektowego wchodzą… Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "Gimnazjum numer 3 Wrocław – miasto remontów. Drogi Tadeuszu Różewiczu, mieszka pan we Wrocławiu, ja urodziłem się w Breslau.(...) Jesteśmy Cives Wratislavienses,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google