Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Samba Paraiso to profesjonalna i niepowtarzalna rewia samby brazylijskiej i reggaetonu. Powstała w 2008 roku w Warszawie i składa się z siedmiu utalentowanych,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Samba Paraiso to profesjonalna i niepowtarzalna rewia samby brazylijskiej i reggaetonu. Powstała w 2008 roku w Warszawie i składa się z siedmiu utalentowanych,"— Zapis prezentacji:

1

2 Samba Paraiso to profesjonalna i niepowtarzalna rewia samby brazylijskiej i reggaetonu. Powstała w 2008 roku w Warszawie i składa się z siedmiu utalentowanych, pięknych tancerek, które dotychczas uświetniły swoją obecnością wiele imprez prywatnych oraz wydarzeń artystycznych. Choreografie rewii utrzymane są w różnorodnych stylach samby, takich jak: afro samba, axe, carnival, no pe czy samba reggae. Rewia w swojej ofercie posiada także pokazy tańca brzucha. Do każdego show przygotowuje się indywidualnie tak aby każde wystąpienie było wyjątkowe i niepowtarzalne.

3 Przenieście się z nami na chwilę na pulsujące karnawałowym szaleństwem ulice Rio de Janeiro. Przywita Was charakterystyczny dźwięk bębnów, rozgrzeje szał opalonych, półnagich ciał i zachwyci kalejdoskop barwnych piór. Jako jedyna grupa taneczno-perkusyjna w Polsce oferujemy show bębniarzy i tancerek we wspólnej choreografii, co wywołuje niepowtarzalne i niezatarte wrażenia!

4 PROGRAM ARTYSTYCZNY W odpowiedzi na Państwa oczekiwania proponujemy rozbudowany program pokazów utrzymanych w różnorodnym klimacie, ukierunkowany na dobą zabawę i interakcję z gośćmi. Oferujemy szeroki wachlarz pokazów tanecznych z muzyką mechaniczną jak i z muzyką na żywo, nauki tańca, hostessowania i zleceń specjalnych tj. promocja firmowych produktów, choreografie na zamówienie itp. Wszystkie stroje i rekwizyty użyte w show są oryginalne, sprowadzane z Brazylii.

5 Proponujemy 3 sety taneczne w 3 odsłonach : - samba axe, baile do funk – odmiana wesołej samby plażowej, możliwość połączenia z nauką. PROPONOWANY PROGRAM - samba rewiowa – elegancka odmiana samby z imponującymi rekwizytami (rękawy łączące ramiona z łydkami oraz 2-metrowe skrzydła Isis). - samba karnawałowa – szalona, energetyzująca samba brazylijska prosto z Sambodromu w Rio de Janeiro.

6 - Set Samby Axe – odmiana plażowej samby, frywolnej, na pierwszy rzut oka niewinnej, a jednak z podtekstem - Tancerki w mini spódniczkach, wykonują wesołe choreografie do żywiołowej muzyki brazylijskiej. Czas trwania: ok. 10 minut 1 SET

7 - W trakcie 15 minutowego show Dołączają tancerki Samba Paraiso w oryginalnych brazylijskich skąpych strojach z pióropuszami na głowie. Następują zmiany rytmów i nieustanna interakcja z gośćmi imprezy. -Wyjście bębniarzy z imponującymi brazylijskimi instrumentami. Występ zespołu Sambasim to potężny przekaźnik siły płynącej z rytmu! To mini-bateria z mega- wykopem to gwarancja obdarzenia swojego ciała i duszy potężnym zastrzykiem energii. Zobacz film z naszego show 2 SET Wersja bez bębniarzy: ok. 10 min. - 2 choreografie sambowe do karnawałowej muzyki brazylijskiej.

8 -2 choreografie w rewiowym stylu w oryginalnych brazylijskich strojach z barwnymi pióropuszami i z bajecznymi, olbrzymimi rękawami, lub 2 metrowymi skrzydłami - Na zakończenie wspólna parada jak Rio de Janeiro do słynnej piosenki Bellini. 3 SET: Czas trwania: ok. 10 minut

9 WYMAGANIA - garderoba z dużym lustrem blisko miejsca występu - napoje dla artystów - ochrona podczas wykonywanej pracy - dobry sprzęt grający z odtwarzaczem CD, dobre nagłośnienie i ciepłe kolory oświetlenia - stała opieka organizatora Kontakt: Sylwia Gorczyca – tancerki – bębniarze – taniec brzucha


Pobierz ppt "Samba Paraiso to profesjonalna i niepowtarzalna rewia samby brazylijskiej i reggaetonu. Powstała w 2008 roku w Warszawie i składa się z siedmiu utalentowanych,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google