Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Historia anime sięga początków XX wieku, kiedy to japońscy twórcy filmowi eksperymentowali z technikami animacji znanymi na Zachodzie. Chociaż z animacją.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Historia anime sięga początków XX wieku, kiedy to japońscy twórcy filmowi eksperymentowali z technikami animacji znanymi na Zachodzie. Chociaż z animacją."— Zapis prezentacji:

1

2 Historia anime sięga początków XX wieku, kiedy to japońscy twórcy filmowi eksperymentowali z technikami animacji znanymi na Zachodzie. Chociaż z animacją eksperymentowano w Japonii już wcześniej, pierwszą dobrze znaną serią był Tetsuwan Atomu (Astro Boy) Osamu Tezuki z 1963 roku. A tu sam Osamu Tezuki

3 Nie dawno odnowiono Tetsuwan Atomu. Oto dwie wersje: stara nowa V V

4 Zapewne wielu z was kojarzy nazwy takie jak: -Pokemon -Sailor Moon Czarodziejka z księżyca -Bakugan -Naruto -Beyblade Metal Masters To też anime.

5 Popatrz jak zmieniło się anime.

6 Ej, ale nie przysypiajcie!

7 Przy anime można się uśmiać. Są rodzaje dla każdego, kto co lubi.

8 Ogólnie w Polsce jest spora ilość Otaku. Otaku to fascynat Japonii, anime i japońskiej subkultury. A może i ty do nas dołączysz?

9 Zapraszamy do grona otaku!!!

10 I pamiętajcie, NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO NA ANIME!!!

11 Bardzo mi przykro, ale musimy się już pożegnać.

12 Opracowała Julia Płatników kl.6 d(^_^)b


Pobierz ppt "Historia anime sięga początków XX wieku, kiedy to japońscy twórcy filmowi eksperymentowali z technikami animacji znanymi na Zachodzie. Chociaż z animacją."

Podobne prezentacje


Reklamy Google