Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dlaczego? Wszystkie śmieci jakie pozostawiamy w lesie niszczą go i stanowią ogromne zagrożenie dla jego mieszkańców. Podczas spaceru zbierzmy ich chociaż.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dlaczego? Wszystkie śmieci jakie pozostawiamy w lesie niszczą go i stanowią ogromne zagrożenie dla jego mieszkańców. Podczas spaceru zbierzmy ich chociaż."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Dlaczego? Wszystkie śmieci jakie pozostawiamy w lesie niszczą go i stanowią ogromne zagrożenie dla jego mieszkańców. Podczas spaceru zbierzmy ich chociaż troszkę. Im więcej osób tak zrobi, tym szybciej możemy oczyścić lasy, których piękno będzie mniej narażone na zniszczenie.

4

5 Każdy kto wie, że na miejsce wyciętego drzewa należy posadzić nowe, również jest przyjacielem lasu.

6 Przyjaciele lasu to ci, którzy wiedzą, że gdy w lesie dzieje się coś niedobrego, powiadamiają Pana Leśniczego.

7 Przyjacielem lasu możemy nazwać każdego, kto wie, że w lesie należy zachowywać się cicho i spokojnie.

8 Każdy kto wie, że rowerami można jeździć po lesie TYLKO po wyznaczonych trasach szanuje mieszkańców lasu, stając się ich przyjacielem.

9 Przyjaciel lasu to również ten, kto nie niszczy leśnej fauny i flory. Zachwycanie się nią i jej podziwianie jest jak najbardziej wskazane

10 Dziękuję za obejrzenie mojej prezentacji multimedialnej Adam Myśko Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Wielkiego w ZSS w Załęczu Małym


Pobierz ppt "Dlaczego? Wszystkie śmieci jakie pozostawiamy w lesie niszczą go i stanowią ogromne zagrożenie dla jego mieszkańców. Podczas spaceru zbierzmy ich chociaż."

Podobne prezentacje


Reklamy Google