Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Tradycyjnie, jak co roku o tej porze, w naszej szkole pojawił się szanowny Gość. Dzieci rozpoznały go od razu - to Święty Mikołaj! Powitały Go bardzo radośnie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Tradycyjnie, jak co roku o tej porze, w naszej szkole pojawił się szanowny Gość. Dzieci rozpoznały go od razu - to Święty Mikołaj! Powitały Go bardzo radośnie."— Zapis prezentacji:

1 Tradycyjnie, jak co roku o tej porze, w naszej szkole pojawił się szanowny Gość. Dzieci rozpoznały go od razu - to Święty Mikołaj! Powitały Go bardzo radośnie. Uradowane buzie wszystkich pociech, zarówno małych, jak i tych najstarszych potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i czekają na to co im przyniósł. Święty Mikołaj był wyraźnie wzruszony i w zamian obdarował je prezentami. W tym roku Rada Rodziców zamówiła u Świętego wspaniałe mikołajkowe czapeczki, długopisy, pisaki, lizaki i oczywiście cukierki. Wszystkie dzieci szybko zakładały czerwone czapeczki i gromadziły się wokół Świętego Mikołaja do wspólnego zdjęcia. Niektóre z nich nie chciały rozstawać się z Mikołajem, ale on obiecał, że na pewno wróci za rok.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23


Pobierz ppt "Tradycyjnie, jak co roku o tej porze, w naszej szkole pojawił się szanowny Gość. Dzieci rozpoznały go od razu - to Święty Mikołaj! Powitały Go bardzo radośnie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google