Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kim jesteśmy Firma Hutchinson Institute to organizacja skupiająca od 2004 r. zawodowych trenerów języków obcych, którzy dostarczają doskonałych i efektywnych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kim jesteśmy Firma Hutchinson Institute to organizacja skupiająca od 2004 r. zawodowych trenerów języków obcych, którzy dostarczają doskonałych i efektywnych."— Zapis prezentacji:

1

2 Kim jesteśmy Firma Hutchinson Institute to organizacja skupiająca od 2004 r. zawodowych trenerów języków obcych, którzy dostarczają doskonałych i efektywnych szkoleń Klientom korporacyjnym. W ciągu ostatnich 7 lat przeprowadziliśmy tysiące godzin szkoleniowych i nawiązaliśmy współpracę z ponad 250 firmami, które bardzo wysoko oceniły efektywność naszych programów. Prestiżowy miesięcznik Home & Market (wydanie lipiec 2008) umieścił nas na 8 pozycji w rankingu polskich firm szkoleniowych w kategorii liczby trenero-dni rocznie.

3 Kim jesteśmy Przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy projekty szkoleniowe finansowane ze środków EFS o łącznej wartości ponad 2,5 mln PLN. Za każdym razem wszystkie założenia i cele zostały osiągnięte. Doskonale rozumiemy co oznacza dyscyplina dokumentacyjna przy tego typu projektach, co czyni nas doświadczonym i cennym partnerem. Jeden z naszych projektów „HR Przyszłości – szkolenie rozwijające kompetencje językowe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi” został uznany w 2009 roku za jeden z trzech najlepiej przeprowadzonych projektów w województwie łódzkim.

4 Współpracuj z nami Szkolenia w naszej ofercie General English
English for Logistics English for Medicine English for Banking English for Human Resources English for Information&Technology English for Accountants English for Lawyers English for Marketing MBE Master of Business English Niemiecki, Rosyjski, Hiszpański, Włoski, Francuski Współpracuj z nami Gwarantujemy efektywne i skuteczne zajęcia. Bo jako nieliczni dysponujemy zespołem zawodowych trenerów nauki języka Jesteśmy bardzo wymagający w stosunku do uczestników szkoleń. Zapewniamy 100% poufność prowadzonych zajęć. Interesuje nas osiągnięcie założonych celów, a nie samo prowadzenie zajęć. Polecają nas sobie klienci jako partnerów godnych zaufania. Jako nieliczni w Polsce prowadzimy wysoce specjalistyczne szkolenia językowe. Nasze stawki szkoleniowe są bardzo atrakcyjne w porównaniu do tego co oferuje konkurencja.

5 Wybrani Klienci o nas: Polecam firmę Hutchinson Institute jako skuteczną firmę szkoleniową. Witold Jakubowski Dział zarządzania projektami ALSTOM Power Kompetencje oraz zaangażowanie były zawsze przez nas oceniane wysoko. Dariusz Stankiewicz Dyrektor ds. Zakupów ASCO Numatic Profesjonalizm oraz jakość prowadzonych zajęć a także troska o uczestników szkolenia czy o każdy szczegół z tym związany został przez nas wysoko oceniony Konrad Palka Prezes Zarządu PHARMENA Przygotowanie, sposób prowadzenia oraz rezultaty zajęć prowadzonych przez Hutchinson Institute pozwalają nam wystawienie im najwyższych not oraz udzielenie rekomendacji firmie jako sprawdzonemu partnerowi i dostawcy usług szkoleniowych najwyższej jakości. Katarzyna Anglart Specjalista ds. Szkoleń CERI Grupa BRE Bank Hutchinson Institute w niezwykle profesjonalny i kreatywny sposób przekazuje wiedzę w obszarze języka branżowego jak i business English. Małgorzata Czernecka HRP Szkolenia prowadzone są z najwyższym profesjonalizmem i odpowiadają naszym oczekiwaniom. Małgorzata Żurawik Szychowska Dyrektor-Radca Prawny PGE Górnictwo i Energetyka SA Trenerzy języka Hutchinson Institute odznaczają się wysokim profesjonalizmem, rzetelnością, kreatywnością w podejściu do realizowanego materiału oraz elastycznością w stosunku do oczekiwań i potrzeb językowych uczestników. Katarzyna Mikołajczyk Dyrektor Departamentu HR Nordea Wyjątkowy styl prowadzenia zajęć i kreatywne podejście do uczestników szkoleń zawsze przynoszą znakomite rezultaty. Szkolenia zawsze są aktywne, efektywne i prowadzone w profesjonalny sposób. Marek Maruszak Prezes Zarządu Rossmann SDP

6 Nasz zespół Hutchinson Institute to stały zespół trenerów. Pracujemy tylko z najlepszymi, dlatego też nasi lektorzy to fachowcy w swojej dziedzinie, dla których nauczanie to połączenie pasji z zawodem jaki wykonują. Tworzymy zgrany, ambitny i otwarty na nowe rozwiązania zespół, lojalny wobec siebie i Klienta. Wszyscy trenerzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności metodyczne, które nieustannie rozwijają poprzez szkolenia wewnętrzne, samokształcenie i konstruktywną współpracę. System nadzoru metodycznego tzn. regularne hospitacje oraz stała współpraca z metodykiem firmy przy opracowywaniu programów szkoleniowych i ich realizacji gwarantuje efektywność pracy trenera, a naszym słuchaczom najwyższą jakość nauczania. Dobór odpowiedniego trenera następuje na podstawie analizy osobowości i potrzeb Klienta.

7 Platforma e-learning Jako nowoczesna organizacja szkoleniowa posiadamy również własną platformę e-learningową, której zadaniem jest wspieranie procesu edukacji w zakresie ćwiczeń statycznych, tak aby sam proces szkolenia w grupie był jak najbardziej efektywny.

8 Kapituła programu przyznała nam tytuł Solidnej Firmy
W 2005 roku przyznano nam Laur Klienta Posiadamy akredytację Londyńskiej Izby Handlowo Przemysłowej na przeprowadzanie egzaminów Posiadamy prawo do przeprowadzania kursów oraz egzaminów LCCI IQ. Posiadamy akredytację Trinity College z Londynu na przeprowadzanie egzaminów Posiadamy akredytację Kuratorium Oświaty Jesteśmy licencjonowanym ośrodkiem egzaminacyjnym ETS Każdy uczestnik po zakończeniu programu MBE i zaliczeniu go na poziomie min. 70% specjalnym końcowym egzaminem otrzyma certyfikat MBE Master of Business English

9 Plan działania Analizujemy potrzeby i wymogi językowe Klienta. Wspólnie wyznaczamy cel/cele szkolenia. Przeprowadzamy diagnozę językową. Analizujemy osobowość, sposoby uczenia się i inteligencję naszego Klienta (np. wizualno- przestrzenna, muzyczna, interpersonalna, etc.). Pod okiem metodyka opracowujemy program szkolenia i sposób jego realizacji (na podstawie wyników testu diagnostycznego i analizy potrzeb i osobowości Klienta). Dobieramy materiały szkoleniowe. W trakcie szkolenia regularnie testujemy postęp językowy słuchaczy. Gwarantujemy stały nadzór metodyczny, osobiste lub mailowe konsultacje z trenerami i pełną obsługę administracyjną. Po zakończeniu kursu organizujemy egzamin końcowy i wspólnie z klientem analizujemy jego wyniki, jak również oceniamy przebieg i skuteczność szkolenia.

10 Wstępna informacja cenowa
Prowadzone przez nas szkolenia odbywają się w grupach maksymalnie 8 osobowych. Zajęcia prowadzone mogą być w siedzibie naszej firmy przy ulicy Piotrkowskiej 24/Wróblewskiego 18 lub w siedzibie firmy Klienta. Przygotowujemy materiały autorskie lub dostępne na rynku, zależy to od celu szkolenia. Stawka za jednostkę szkoleniową uzależniona jest od trudności prowadzonego programu i waha się od 85 PLN – 280 PLN. Szkolenia prowadzimy 7 dni w tygodniu pomiędzy godzinami – Każdy dział HR otrzymuje obligatoryjnie comiesięczny raport o frekwencji uczestników i kwartalnie o postępach w programie. Każdy nasz Klient ma możliwość dodatkowych zajęć na platformie e-learningowej.

11 Infolinia 801 022 144 office@hutchinson.org.pl
ul. Wróblewskiego Łódź tel. (42) Infolinia ul. Piotrkowska Łódź tel./fax 


Pobierz ppt "Kim jesteśmy Firma Hutchinson Institute to organizacja skupiająca od 2004 r. zawodowych trenerów języków obcych, którzy dostarczają doskonałych i efektywnych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google