Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Niewiarygodne, a jednak !!!. Od dziś nie musisz się martwić o odciski na palcach oraz o zarwane noce z powodu sprawdzianu. Ten długopis napisze za ciebie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Niewiarygodne, a jednak !!!. Od dziś nie musisz się martwić o odciski na palcach oraz o zarwane noce z powodu sprawdzianu. Ten długopis napisze za ciebie."— Zapis prezentacji:

1 Niewiarygodne, a jednak !!!

2 Od dziś nie musisz się martwić o odciski na palcach oraz o zarwane noce z powodu sprawdzianu. Ten długopis napisze za ciebie.

3 Pierwsze próby stworzenia samopiszącego długopisu miały miejsce już w nowożytności. Jednak próby naukowców zakończyły się fiaskiem. W późniejszych czasach wielu uczonych i ekspertów próbowało podołać temu zadaniu. Jednak dopiero udało się to naszemu doktorowi pani Gabrieli Pichla, która poświęciła temu wynalazkowi całe swoje życie prywatne i zawodowe

4 Uważamy, że nasza oferta jest dostosowana do możliwości finansowych każdego człowieka. Niektórych może zrazić nasza cena, ale proszę Państwa czym jest zdrowie wobec tak niskiej ceny? Nasza oferta obejmuje: - długopis samopiszący - dwa wkłady - etui do przechowywania - zestaw do czyszczenia Kosz całego wyposażenia to ok. 60-70 zł, które Można poszerzyć o dodatkowe elementy w znakomitej cenie.

5 Zadzwoń pod 696-063-475 lub odwiedź naszą stronę http://tufcia921.wix.com/samopisz ihttp://tufcia921.wix.com/samopisz zakup tą wspaniałą pomoc jaką jest nasz „Samopiszący długopis”


Pobierz ppt "Niewiarygodne, a jednak !!!. Od dziś nie musisz się martwić o odciski na palcach oraz o zarwane noce z powodu sprawdzianu. Ten długopis napisze za ciebie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google