Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Stypendyści Miasta Gorzowa 2012

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Stypendyści Miasta Gorzowa 2012"— Zapis prezentacji:

1 Stypendyści Miasta Gorzowa 2012

2 Dagmara Barna Absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia im. Władysława Ciesielskiego oraz Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Gorzowie Wlkp., Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gorzowie Wlkp. na kierunku pedagogika, Międzywydziałowego Studium Pieśni na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, studentka Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie, Flecistka w zespole Muzyki Dawnej „Preambulum”, W 2009 r. była stypendystką Miasta Gorzowa Wlkp., Współpracuje także z zespołami: Musica Maxima (Poznań), Tempus, Ars Nova, II Tempo.

3 dziedzina: MUZYKA kwota stypendium: 2 500 zł brutto
cel: ROZWIJANIE I SZKOLENIE UMIEJĘTNOŚCI WOKALNYCH Realizacja celu: uczestnictwo w XVII Międzynarodowym Kursie Interpretacji Muzycznej w Nowym Sączu, konsultacje korepetytorskie zakończone recitalem pieśni w Filharmonii Gorzowskiej, uczestnictwo w zajęciach w ramach Międzywydziałowego Studium Pieśni na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie, uczestnictwo w Europen Liedforum 2012 w Berlinie (europejskie forum dot. pieśni).

4 Dagmara Barna

5 Monika Grubizna Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, obecnie doktorantka na powyższym Wydziale, Uczestniczka ogólnopolskich i międzynarodowych wystaw indywidualnych i zbiorowych, Stażystka Narodowego Centrum Kultury w Fundacji Atelier w Warszawie, 3. Nagroda na XVI Międzynarodowym Triennale Grafiki we Frechen, Niemcy, Grand Prix na 7. Biennale Grafiki Studenckiej w Poznaniu, Medal im. Tymona Niesiołowskiego za najlepszy dyplom artystyczny UMK w Toruniu na kierunku grafika, malarstwo i rzeźba.

6 dziedzina: SZTUKI PLASTYCZNE kwota stypendium: 3 600 brutto
Cel: REALIZACJA AUTORSKIEJ KSIĄŻKI DLA DZIECI Realizacja celu: zaprojektowanie, opracowanie, wydanie książki dla dzieci pod tytułem „1,2,3 szukam! Moje Miejsca w Gorzowie”, nakład 50 szt., część nakładu została przekazana przez stypendystkę do Miejskiego Ośrodka Sztuki, gdzie książki wykorzystane zostaną podczas warsztatów dla dzieci i młodzieży oraz do Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie.

7

8 Marek Konarski Student Konserwatorium Muzycznego w Danii na wydziale Jazz/Rock, Ukończył Poznańską Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną II St., na wydziale jazzowym z oceną celującą, Muzyk koncertujący z zespołem w Polsce i zagranicą, laureat wielu konkursów i przeglądów, Gra w big bandach: Jana Nowaczyńskiego w Gorzowie, Big Stand Band (Poznań), The Quintet Quartet, Tone Raw, współpracuje z wieloma innymi kapelami.

9 dziedzina: MUZYKA kwota stypendium: 4 500 zł brutto
Cel: ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI TECHNICZNYCH, IMPROWIZACJI JAZZOWYCH, ZORGANIZOWANIE TRASY KONCERTOWEJ Realizacja celu: uczestnictwo w warsztatach jazzowych w Chodzieży, lekcje prywatne u znanych saksofonistów polskich i duńskich, koncerty w Danii z muzykiem Dahl Knudsen’em, trasa koncertowa w Polsce (Gorzów Wlkp – Jazz Club Pod Filarami, Poznań – Blue Note, Łomża – Miejski Dom Kultury, Kraków – Piec Art).

10

11 Mikołaj Leszczyk Absolwent politologii Collegium Polonicum w Słubicach, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Podczas studiów w Słubicach wystawiał swoje prace w Collegium Polonicum, Swoje prace wystawiał także podczas Nocnego Szlaku Kulturalnego 2011, współpracuje z WiMBP w Gorzowie, od 2008 r. także z organizacją pozarządową Fabryka Aktywności Młodych przy tworzeniu materiałów promujących działalność fundacji, Stypendysta Miasta Gorzowa z roku 2011.

12 Dziedzina: SZTUKI PLASTYCZNE
Kwota stypendium: zł brutto Cel: ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI ARTYSTYCZNYCH Realizacja celu: Uczestnictwo w kursie rysunku i malarstwa w Poznaniu.

13

14 Łukasz Trzosek Student studiów magisterskich na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, kierunek grafika ze specjalizacją fotografia-multimedia, Artysta fotografik, Fotoreporter, Organizator wystaw, W 2011 r. zdobył również stypendium artystyczne Miasta Gorzowa Wlkp.

15 dziedzina: FOTOGRAFIA kwota stypendium: 3 100 zł brutto
Cel: WYSTAWA FOTOGRAFII Realizacja celu: wykonywanie fotografii na terenie miasta, obróbka fotografii, wydruk, organizacja wystawy 17 grudnia 2012 r. w Galerii na Piaskach ( ), W 2013 r. wystawienie dotychczasowych prac (w tym tych wykonanych w ramach stypendium) w galerii Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

16 Łukasz Trzosek

17 Natalia Mioduszewska Aktorka Teatru Kreatury, Laureatka nagrody za kreacja aktorską na XVII Słodkobłękitach – zgierskich spotkaniach małych teatrów, Nagroda „Złota Misa Borowiny” na 33. Biesiadzie Teatralnej Horyniec Zdrój 2012, Laureatka przeglądu powiatowego „Turnieju jednego aktora” w 2012 r.

18 dziedzina: TEATR kwota stypendium: 1 800 zł brutto
Cel: KSZTAŁCENIE I PODWYŻSZANIE UMIEJĘTNOŚCI W DZIEDZINIE AKTORSTWA Realizacja celu: podjęcie nauki w Regionalnym Ośrodku Edukacji w Warszawie – roczne studium aktorskie, udział w Finale Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Słupsku r. „Turniej jednego aktora”.

19

20 KTO BĘDZIE MÓGŁ SKŁADAĆ WNIOSKI W 2013 r.?
Osoby zajmujące się twórczością artystyczną, które ukończyły 18 lat, a w momencie składania wniosku nie przekroczyły 30 roku życia. KIEDY BĘDZIE MOŻNA SKŁADAĆ WNIOSKI? Na przełomie marca i kwietnia 2013. Informacje: zakładka: ogłoszenia oraz na stronie

21 dziękuję za uwagę Opracowanie: WKU W opracowaniu wykorzystano zdjęcia z prywatnych archiwów stypendystów oraz z zasobów .


Pobierz ppt "Stypendyści Miasta Gorzowa 2012"

Podobne prezentacje


Reklamy Google