Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Agencja Artystyczna Makula przedstawia zupełnie nowe, muzyczne…

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Agencja Artystyczna Makula przedstawia zupełnie nowe, muzyczne…"— Zapis prezentacji:

1 Agencja Artystyczna Makula przedstawia zupełnie nowe, muzyczne…

2

3

4

5 Skąd pomysł? Ameryka ma Brodway, Francja Moulin Rouge, stolica Józefowicza, a my Mariana Makulę. Dostrzegł on ogromny potencjał estradowy i musicalowy wśród piosenkarzy, aktorów i artystów, z którymi współpracuje na co dzień. I postanowił stworzyć z nimi zupełnie nowe, estradowe show. Aby jednak rozpieszczać nie tylko uszy, ale i oczy, obok wykonawców pojawiają się znakomite, młode, utalentowane mażoretki, które niejednemu zapierają dech w piersiach !

6 b

7 Co to takiego? Rewia na szybie to nic innego jak wielkie show, zabawa z popularnymi musicalowymi standardami, operetkowymi przebojami i śląskimi szlagierami. Usłyszysz tutaj takie hity jak New York, Hello Dolly, Conte partiro, Arie z Wesołej wdówki i z Księżniczki Czardasza, przedwojenne przeboje kabaretowe Zuzy Pogorzelskiej i nasze śląskie z Pomsty i Pozłacanego warkocza Katarzyny Gaertner. Posłuchasz również przezabawnych pastiszy Andrzeja Tolusia Skupińskiego, a także tekstów kabaretowych Mariana Makuli, zarówno tych najstarszych z Kabaretu Rak, jak i najświeższych kąsków!

8

9

10 Żywa muzyka w wykonaniu Big Bandu KWK Rydułtowy, energiczny, piękny taniec mażoretek, śpiew najlepszych wokalistów scen śląskich uzupełnią całość spektaklu! A wszystko to na tle olbrzymiego tiulowego ekranu na którym emitowane wizualizacje i piękne pejzaże przenoszą nas raz w ośnieżone górskie szczyty, raz w pustynne prerie przy zachodzącym słońcu, a raz w ruchliwe centra metropolii. A o tym, że jesteśmy na Śląsku, przypomni nam kopalniany szyb, który odkrywamy na nowo przy pomocy gry świateł i nieograniczonej wyobraźni!

11

12

13 Kogo można zobaczyć i posłuchać? W Rewii na szybie udział biorą Artyści scen śląskich. Jolanta Bauszek- piosenkarka, która zwiedziła chyba cały świat i wróciła na Śląsk, niepowtarzalny głos, ogromny talent, charyzma czynią ją jedną z głównych postaci wiowiska Marta Tadla- gwiazda Teatru Rozrywki w Chorzowie, znakomita aktorka i wokalistka, w pełni profesjonalna o charakterystycznym głosie

14 Beata Mańkowska- mezzosopran, studentka 3 roku wokalistyki na Akademii Muzycznej w Katowicach, wspaniały głos, młodość i uroda. Marzena Korzonek – wokalistka. Zdobywczyni wielu nagród. M.in Nagrody im. Anny Jantar na 40 jubileuszowym Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w konkursie Debiutów, zwyciężczyni finału Szansy na Sukces w Sali Kongresowej w Warszawie w 2003 r.

15 Adam Żaak- baryton, śpiewak operowy grający niegdyś w operze Śląskiej i w filharmoniach, laureat Złotej Płyty. Dziś samodzielnie wykonuje z dużą dozą humoru operetkowe arie i prowadzi działalność pedagogiczną Mateusz Szymczyk – Instrumentalista i wokalista. Na swoim koncie ma współpracę z wieloma zespołami muzycznymi. Na co dzień zajmuje się grupami wokalnymi Jacek Brzeszczyński - aktor Teatru Rozrywki z Chorzowa, wokalista po wyzszej szkole muzycznej, charakterystyczny, lekko chrypiący głos i rutyna sceniczna to jego główne walory

16 Big Band KWK Rydułtowy pod dyrekcją Jana Wojaczka

17 Mażoretki z KWK Rydułtowy – Barwne stroje, pióra, koafiury, młodość, wdzięk uroda i nogi długie po same niebo!

18

19 A przez muzyczne krajobrazy poprowadzą nas śląscy bardzi : Marian Makula, autor musicali i piosenek, kabareciarz, oraz Andrzej Miś,prezenter Radia Piekary

20 Informacje dodatkowe Prezentacje wizualne w formie teledysków, wizualizacji oraz obrazu z kamery ilustrującej akcję na scenie, są miksowane i wyświetlane na tiulowym ekranie o wym. 6m x 4,5m,wtopionym w tunel,który znacznie polepsza ich jakość w świetle dnia. Rewia może być doskonałym akcentem na zakończenie imprezy takiej jak np. : Dni miasta,Dożynki czy Noc Świętojańska.

21 Za sceną wymagana jest wolna przestrzeń, najmniej 15m, gdzie można ustawić samochód napinający tunel. Ponadto garderoby ( ze stojakami na stroje ) dla 40 osób. Osobno dla pań i panów. Z przodu wskazane wygrodzenie do 10 m na pokazy pirotechniczne. Wielkość estrady przynajmniej 10m na 12 m.

22

23 Agencja Artystyczna Makula Marian Makula Rybnicka 45 b 41-706 Ruda Śląska 6 Tel/fax 032 243 41 90 Tel.: 0602 679 683 www.makula.pl agencja@makula.pl


Pobierz ppt "Agencja Artystyczna Makula przedstawia zupełnie nowe, muzyczne…"

Podobne prezentacje


Reklamy Google