Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Trzy lata działalności DKK w Gorzowie Wlkp. i pół. części województwa lubuskiego Oprac. Anna Królewicz - Spętany Trzy lata działalności DKK w Gorzowie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Trzy lata działalności DKK w Gorzowie Wlkp. i pół. części województwa lubuskiego Oprac. Anna Królewicz - Spętany Trzy lata działalności DKK w Gorzowie."— Zapis prezentacji:

1 Trzy lata działalności DKK w Gorzowie Wlkp. i pół. części województwa lubuskiego Oprac. Anna Królewicz - Spętany Trzy lata działalności DKK w Gorzowie Wlkp. i pół. części województwa lubuskiego Oprac. Anna Królewicz - Spętany

2 Czytamy, spotykamy się, dyskutujemy i poznajemy nowych ludzi

3 Trochę historii i statystyki Kwiecień 2008 – powstaje pierwszych 18 klubów Grudzień 2009 – działa 20 klubów Rok 2010 – dynamiczny rozwój Dyskusyjnych Klubów Książki na terenie pół. części woj. lubuskiego Listopad 2010 – liczba Klubów wzrasta do w Gorzowie Wlkp. 22 na terenie pół. części Lubuskiego

4 Z czytelnikami spotkali się W 2008 roku: Manuela Gretkowska Wojciech Kuczok Mariola Jarocka Monika Szwaja Małgorzata Kalicińska Hanna Bakuła W 2009 roku: Jacek Dehnel Barbara Kosmowska Jan Grzegorczyk Agnieszka Frączak Arkadiusz Niemirski Irena Matuszkiewicz

5 Z czytelnikami spotkali się W 2010 roku: Michał Ogórek Wioletta Piasecka Barbara Gawryluk Maciej Wojtyszko Paweł Beręsewicz Marta Fox Andrzej Stasiuk Mariusz Czubaj Ewa Toniak Piotr Marecki

6 Przeżyjmy to jeszcze raz Wojciech Kuczok w Gorzowie Wlkp. – nieco onieśmielony? Hm, co mam odpowiedzieć?

7 Przeżyjmy to jeszcze raz Na spotkaniu w Gorzowie Manueli Gretkowskiej dzielnie asystowała córka Pola.

8 Przeżyjmy to jeszcze raz Ile osób jest na sali? Dużo, ale same kobiety. Hanna Bakuła w Gorzowie Wlkp. – wydarzenie kulturalne i … towarzyskie.

9 Przeżyjmy to jeszcze raz Telefony w mojej głowie… Chciałabym być trochę wyższa! Monika Szwaja w Gorzowie Wlkp. - oj, było wesoło. Prowadzi st.kustosz Ewa Troczyńska-Porada

10 Przeżyjmy to jeszcze raz Mariola Jarocka w ogniu pytań. Bajka dobra na wszystko. Nie wszyscy naraz! Spotkanie w Filii nr 1 WiMBP w Gorzowie Wlkp.

11 Przeżyjmy to jeszcze raz Barbara Kosmowska wyjechała z Krzeszyc z obrazem i bukietem kwiatów. Prawda, że piękny?

12 Przeżyjmy to jeszcze raz Nienaganne maniery i piękna polszczyzna – Jacek Dehnel szybko zdobył serca czytelniczek w Międzyrzeczu. Mam autograf!

13 Przeżyjmy to jeszcze raz Jacek Dehnel Małgorzata Kalicińska Na stole wygodniej niż na krześle?

14 Przeżyjmy to jeszcze raz Spotkanie z Ireną Matuszkiewicz w Cybince było spełnieniem marzeń wielu czytelniczek. Oj, nie chce się stąd wyjeżdżać.

15 Przeżyjmy to jeszcze raz Marta Fox na spotkaniu z młodymi czytelnikami w Zwierzynie. Uf, jak gorąco…

16 Przeżyjmy to jeszcze raz Męska rozmowa – Michał Ogórek i dyrektor biblioteki w Witnicy Władysław Wróblewski. Hm, czarna teczka - czyżby rozmowa kontrolowana? U mnie w bibliotece - niemożliwe!

17 Przeżyjmy to jeszcze raz Paweł Beręsewicz w drodze na spotkanie z czytelnikami w Międzyrzeczu - dojechał, ale… innym samochodem. Pięknie tutaj.

18 Przeżyjmy to jeszcze raz W Słubicach Andrzej Stasiuk spotkał się ze studentami Collegium Polonicum.

19 Przeżyjmy to jeszcze raz Mariusz Czubaj w Drezdenku obdarował różą jedną z bibliotekarek. Taki miły facet, a ciągle kogoś uśmierca w swoich książkach.

20 Przeżyjmy to jeszcze raz Powróćmy się jak za dawnych lat, czyli dr Ewa Toniak w Międzyrzeczu na tle socrealistycznej dekoracji nawiązującej do tematu Jej wykładu.

21 Przeżyjmy to jeszcze raz Nocne Polaków rozmowy o literaturze i kinie - spotkanie dr Piotra Mareckiego z młodymi ludźmi w Sulęcinie. Było super!

22 Z życia naszych Klubów Nieład artystyczny – mali Klubowicze z DKK w Słubicach tworzą prace plastyczne inspirowane literaturą dziecięcą.

23 Z życia naszych Klubów Dzieci kwiaty - klubowiczki z Międzyrzecza w strojach z epoki dyskutują o książce Kamila Sipowicza Hipisi w PRL-u

24 Z życia naszych Klubów Taka mała, taki duży – członkiem DKK każdy może być… (klubowicze z Międzyrzecza)

25 Z życia naszych Klubów Czy te oczy mogą kłamać? – spotkanie DKK w Międzyrzeczu z udziałem Krzysztofa Niewrzędy, polskiego pisarza mieszkającego w Niemczech.

26 Z życia naszych Klubów Uroczyste podsumowanie działalności DKK 2009 w powiecie słubickim.

27 Z życia naszych Klubów Tłusty czwartek w DKK w Krzeszycach. Pyszne, ale już nie mogę…

28 Z życia naszych Klubów Wiosennie i uroczyście – spotkanie przed Świętami Wielkanocnymi w DKK w Cybince.

29 Z życia naszych Klubów Dzień Pluszowego Misia w DKK w Słubicach

30 Z życia naszych Klubów Szczęśliwe klubowiczki z DKK przy Filii nr 3 w Gorzowie Wlkp. – mają w swoim gronie chociaż jednego mężczyznę. Co one tam przede mną ukrywają?

31 Z życia naszych Klubów Ale wkoło jest wesoło – klubowicze z DKK przy Filii nr 3 w Gorzowie.

32 Z życia naszych Klubów Młodzieżowy luz – DKK w Trzcielu.

33 Z życia naszych Klubów W stylu kawiarnianym – dyskusja w DKK w Słubicach.

34 Z życia naszych Klubów Literatura kobieca smakuje lepiej przy domowym cieście – dyskusja o książce Czerwony rower Antoniny Kozłowskiej w DKK przy Filii nr 14 w Gorzowie Wlkp.

35 Doskonalimy swoje umiejętności Gorzów Wlkp., r. - warsztaty dla moderatorów DKK poprowadził dr Piotr Marecki, filolog i kulturoznawca z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

36 Do zobaczenia w 2011 roku …kto czyta książki, żyje podwójnie (Umberto Eco ) …kto czyta książki, żyje podwójnie (Umberto Eco )


Pobierz ppt "Trzy lata działalności DKK w Gorzowie Wlkp. i pół. części województwa lubuskiego Oprac. Anna Królewicz - Spętany Trzy lata działalności DKK w Gorzowie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google