Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Paweł Buraczyński Profesja Centrum Kształcenia Kadr Hotelarstwo Rok, Semestr Wrocław 2010.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Paweł Buraczyński Profesja Centrum Kształcenia Kadr Hotelarstwo Rok, Semestr Wrocław 2010."— Zapis prezentacji:

1 Paweł Buraczyński Profesja Centrum Kształcenia Kadr Hotelarstwo Rok, Semestr Wrocław 2010

2 Hotel Wodnik Wyjątkowy hotel nad Odrą...

3 Hotel Wodnik Zabytkowy budynek Hotelu WODNIK położony jest na lewym brzegu Odry. Jego kameralny charakter tworzy niepowtarzalny klimat sprzyjający wypoczynkowi i spotkaniom biznesowym. Bliskość najpiękniejszych zabytków Wrocławia takich jak Hala Stulecia z przepiękną, multimedialna fontanną na Pergoli, Ogród Japoński, ZOO, Ostrów Tumski, Ogród Botaniczny czy sam zacny Rynek Wrocławski, otwiera perspektywę wielu niezapomnianych doznań kulturalnych i artystycznych.

4 Nasza oferta Kameralny Hotel Wodnik oferuje pokoje 1-, 2, 3- osobowe, oraz 1 apartament. Jeden z pokoi 2 osobowych przystosowany jest do potrzeb Gości niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje oraz sala konferencyjna wyposażone są w stałe łącze internetowe (korzystanie bezpłatne).

5 W naszej ofercie posiadamy również restaurację z tarasem letnim Salę Tumską Salę Odrzańską Salę Zacisze (obsługa biurowa w recepcji) bilard saunę bezpłatny parking

6 Hotel dysponuje dwiema salami, w których organizowane są konferencje, sympozja, szkolenia oraz inne spotkania biznesowe.

7 Oprócz załatwienia interesów zachęcamy do zwiedzenia kilku zabytków Wrocławia HALA LUDOWA

8 Wrocławski rynek

9 Ostrów tumski

10 Po wyczerpującym zwiedzania należy porządnie zjeść. W naszej restauracji posiadamy bogate menu zarówno kuchni polskiej jak i zagranicznej.

11 Po sytym posiłku proponujemy bardzo ceniony przez naszych Gości i często przez nich odwiedzany jest taras letni z malowniczym widokiem na Odrę.

12 Dziękujemy za uwagę!!!


Pobierz ppt "Paweł Buraczyński Profesja Centrum Kształcenia Kadr Hotelarstwo Rok, Semestr Wrocław 2010."

Podobne prezentacje


Reklamy Google