Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Producent wiązek przewodów elektrycznych & Produkcja metalowa

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Producent wiązek przewodów elektrycznych & Produkcja metalowa"— Zapis prezentacji:

1 Producent wiązek przewodów elektrycznych & Produkcja metalowa

2 STARPOL jest firmą produkcyjno-handlową, która powstała w 1990 roku w Starachowicach. Początkowo produkcja ulokowana była przy ulicy Kopalnianej 27. Zdjęcie pierwszej siedziby. W 2003 roku do życia powołana została kolejna firma o nazwie STARPOL II Sp. z o. o. Był to efekt stałego wzrostu zamówień. Jej produkcja ulokowana jest na terenie SSE w Starachowicach w dwóch halach produkcyjnych o łącznej powierzchni 4000 m2 gdzie wytwarzane są wiązki przewodów elektrycznych.

3 ZAKŁAD PRODUKCJI METALOWEJ
Zakład Produkcji Metalowej STARPOL II jest wydzieloną jednostką firmy, dysponującą własną halą o powierzchni produkcyjnej 3,3 tys. m2. Hala ma wysokość 7 m i szerokość 30 m. Wyposażona jest w dwie suwnice o udźwigu 3,5 tony oraz ma zapewniony stały dostęp do wszystkich mediów umożliwiający produkcję całoroczną i całodobową. Jako powierzchnię do spawania i składowania konstrukcji wykorzystujemy ok.1500m².

4 Partnerami STARPOL są następujące firmy:
Klienci Partnerami STARPOL są następujące firmy: *Indesit Company Polska Sp. z o.o. *Whirlpool Polska S.A. *Whirlpool South Africa *Case New Holland w Płocku *CNH France *CNH Belgium *Diehl Controls Polska Sp. z o.o. *MAN Star Truck & Buses *Vectrix Sp. z o.o. *Saint Gobain France *Faurecia Fotele Samochodowe Sp. z o. o. w Grójcu. *MAGO S.A. w Nadarzynie *Budosprzęt Sp. z o. o. w Bytomiu *Denso Thermal Systems w Tychach

5 Klienci O jakości naszych produktów oraz usług świadczą referencje naszych klientów.

6 Na zdjęciu stół montażowo-testujący wiązki dla przemysłu samochodowego
Produkcja Specjalizujemy się w produkcji wiązek przewodów elektrycznych dla rynku samochodowego, rolniczego i AGD. Na zdjęciu stół montażowo-testujący wiązki dla przemysłu samochodowego

7 Maszyny Posiadamy nowoczesny park maszynowy do obróbki przewodów elektrycznych firmy Komax, który umożliwia zorganizowanie sprawnej produkcji wielkoseryjnej. Na zdjęciu powyżej Alpha 355 oraz po lewej Gamma 333 (wielofunkcyjne maszyny do cięcia, odizolowania, zakuwania przewodów).

8 Aplikatory i stoły testujące
Różnorodność produkcji umożliwiła nam zbudowanie pokaźnego zbioru aplikatorów do posiadanych maszyn, które pozwalają na realizację wielu nietypowych zleceń. Są one w szczególny sposób nadzorowane. Wiązki przewodów produkujemy na specjalnych stołach montażowo- testujących. Gwarantuje to niezawodność i pewność wykonania. Większość tego typu stołów oraz innych narzędzi pomocniczych wykonywane jest we własnym zakresie przy udziale naszego oddziału produkcji metalowej.

9 Inwestujemy w nowoczesne rozwiązania technologiczne takie jak zgrzewanie ultradźwiękowe (Sonobond welding machine z USA). Na życzenie klienta produkujemy wiązki w nylonowym oplocie na Cobra braiding machine z Anglii.

10 Laboratorium Nad jakością wykonywanych zakuć czuwa laboratorium, które obligatoryjnie przeprowadza cykliczne badania.

11 Hala produkcji metalowej
1500 m wolnej przestrzeni

12 Maszyny Zakupiliśmy laser MAZAK Model HYPER GEAR 510 champion Laser
Parametry nowego lasera umożliwiają nam, rozszerzenie możliwości produkcyjnych oraz usługowych, przy spełnieniu wysokich norm jakościowych.  HyperGear 510 Champion , to przede wszystkim niezrównana jakość oraz szybkość cięcia. Rozmiar materiału obrabianego 1525 × 3050 mm (60.04" × ") Max. grubość cięcia 25 mm (0.98") ( kW ) Posuw ( X / Y / Z ) 3070 / 1545 / 110 mm (120.87" / 60.83" / 4.33„)

13 Produkcja metalowa Produkujemy detale i podzespoły metalowe na zamówienie, według dokumentacji odbiorców. Główne operacje na produkcji metalowej to: gięcie cięcie tłoczenie wycinanie laserem spawanie aluminium i stali metodą TIG i MIG-MAG prace ślusarskie   Specjalizujemy się głównie w obróbce blach i rur oraz w spawalnictwie.

14 Najczęściej wykorzystywane technologie to:
cięcie mechaniczne na przecinarkach i nożycach gilotynowych - wycinanie i tłoczenie na prasach - wycinanie laserowe - gięcie krawędziowe - spawanie metodami MIG/MAG i TIG - prace ślusarskie i montażowe Dysponujemy siecią powiązań kooperacyjnych umożliwiających nam cynkowanie ogniowe i galwaniczne oraz malowanie proszkowe wyrobów.

15 Maszyny i sprzęt produkcyjny
Dysponujemy m.in. numeryczną prasą krawędziową Trumf TruBend 3120 o nacisku 130 T, - gilotynami do 8 mm gr. cięcia przecinarkami taśmowymi (2 szt.) prasami mimośrodowymi i hydraulicznymi o nacisku do 100 T stanowiskami spawalniczymi stałymi i ruchomymi, spawarkami : półautomatami MIG/MAG od 160 do 500W - 4 szt.

16 zestawem obrabiarek do obróbki skrawaniem
(tokarka, frezarki, szlifierki) wiertarkami, w tym promieniową - stanowiskiem do czyszczenie mechanicznego detali o gabarytach do 5 x2 m - piecem do wyżarzania z komorą o wym x1600x1350 z programowanym przebiegiem procesu w zakresie temperatur do 950ºC

17 Jakość Produkcja objęta jest systemem zapewnienia jakości certyfikowanym wg normy PN-EN ISO 9001:2001 i przygotowujemy się do wdrożenia ISO na przełomie roku 2010/2011. Procedury działania są przystosowane do systemu opartego na normie ISO / TS

18 Zaproszenie do współpracy
Jesteśmy otwarci na nowe przedsięwzięcia, które rozbudują lub wzbogacą nasze dotychczasowe linie produkcyjne. Zapraszamy wszystkich do współpracy. Dotychczasowi współpracownicy i klienci mogą poświadczyć, że jesteśmy odpowiedzialnym, otwartym na innowacje partnerem, który rozumie, że tylko stały rozwój jest gwarancją istnienia na rynku. Dane adresowe: Starpol II Sp. z o.o. ul. Radomska 39A; Starachowice Tel ; Fax Kapitał zakładowy: PLN


Pobierz ppt "Producent wiązek przewodów elektrycznych & Produkcja metalowa"

Podobne prezentacje


Reklamy Google