Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Palisz – rzuć !!! Naprawdę warto !!!. Trujecie się na własną odpowiedzialność!!! Co za satysfakcja jest w paleniu??? – zatruwa organizm, niszczy cerę,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Palisz – rzuć !!! Naprawdę warto !!!. Trujecie się na własną odpowiedzialność!!! Co za satysfakcja jest w paleniu??? – zatruwa organizm, niszczy cerę,"— Zapis prezentacji:

1 Palisz – rzuć !!! Naprawdę warto !!!

2 Trujecie się na własną odpowiedzialność!!! Co za satysfakcja jest w paleniu??? – zatruwa organizm, niszczy cerę, płuca, osłabia kondycję, itp.

3 Palę więc śmierdzę – to jedno z haseł najnowszej kampanii Głównego Inspektoratu Sanitarnego, który zamierza powstrzymać przed sięganiem po papierosy. Kontrowersyjna kampania ma powstrzymać przed nałogiem głównie młodzież. Jak przyznaje rzecznik GIS-u, kampania jest skierowana głównie do osób w wieku lat, dla których mówienie, że przez palenie papierosów za 30 lat zachorują na raka, może być zbyt abstrakcyjne. – Wiadomo, że bardziej interesuje ich to, co się dzieje tu i teraz. Ważny są dla nich wygląd, moda, opinia kolegów. A jak twierdzą studenci medycyny – czasami wystarczy wspomnieć o tym, ile fajnych rzeczy można byłoby kupić zamiast puścić je z dymem.

4

5

6 Umieszczone poniżej plakaty i znaki z różnych krajów są kilkoma z wielu pomysłów na promowanie zdrowego stylu życia – bez papierosów!!! Nie rób tego. Nie myśl o tym. Nie pal.

7 Chcę abyś zgasił tego papierosa!

8 Palenie zabija!!!

9 Nie wyszorujesz swoich płuc do czysta.

10 Palenie powoduje impotencję!!!

11 Miłość jest pomocą w rzuceniu palenia.

12

13 Palenie powoduje śmiertelnego raka płuc

14 Tytoń – JAD Nikotyna zawarta w 5 papierosach zabija królika, w 100 – klacz!!! RZUĆ PALENIE!

15 Zapalimy?

16

17 Niestety same plakaty i nawet najbardziej chwytne slogany nie sprawią, że nie będziesz palił – musisz mieć silną wolę i chcieć skończyć z nałogiem!!! Nie rzucaj rzucania.

18

19 SPÓJRZ NA TWARZE NA TYCH PACZKACH I SAM POMYŚL CZY TEŻ CHCESZ TAKĄ MIEĆ ?!

20 Mam nadzieje, że po obejrzeniu tego co tu zobaczyłeś zrozumiesz, że palenie nie jest takie fajne jak się wydaje… i że zatruwasz życie nie tylko sobie, ale i swoim bliskim, którzy z tobą przebywają…

21


Pobierz ppt "Palisz – rzuć !!! Naprawdę warto !!!. Trujecie się na własną odpowiedzialność!!! Co za satysfakcja jest w paleniu??? – zatruwa organizm, niszczy cerę,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google