Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Heroes: Prezentacja głównych postaci serialu Wykonanie: Tomasz Krakowski.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Heroes: Prezentacja głównych postaci serialu Wykonanie: Tomasz Krakowski."— Zapis prezentacji:

1 Heroes: Prezentacja głównych postaci serialu Wykonanie: Tomasz Krakowski

2 Claire Bennet Claire bardzo się stara być zwyczajną nastolatką. Jej lęk przed byciem kimś niezwykłym wynika z faktu że jest adoptowanym dzieckiem i obaw co do pochodzenia rodziców biologicznych. Kiedy jej brat Lyle zaczyna poznawać jej niezwykłą "przypadłość" Claire zaczyna się obawiać że także rodzina adopcyjna ją odrzuci.

3 Hiro Nakamura Hiro jest programistą w firmie Yamagato Industries, w Tokio. Znudzony monotonią w pracy, Hiro zaczytuje się w komiksach science- fiction, Star Trek, Powrót do przyszłości. Pewnego dnia Hiro odkrywa u siebie umiejętność manipulowania czasem i przestrzenią.

4 Mr Bennet Bennet jest przybranym ojcem Claire Bennet. Jest członkiem tajnej organizacji działającej pod przykrywką wytwórni papieru "Primatech Paper Company" zajmującej się namierzaniem i ingerowaniem w życie ludzi obdarzonych nadnaturalnymi zdolnościami.

5 Mohinder Suresh Mohinder Suresh jest profesorem genetyki i synem Chandra’y Suresh’a. Kiedy dowiaduje się o morderstwie popełnionym na ojcu, postanawia odnaleźć zabójcę i ujawnić tajemnicę jego badań.

6 Matt Parkman Matt Parkman jest policjantem. Marzy o tym by zostać detektywem, ale nie może zdać egzaminu ponieważ cierpi na dysleksję. Odkrywa w sobie zdolność czytania w myślach innych ludzi.


Pobierz ppt "Heroes: Prezentacja głównych postaci serialu Wykonanie: Tomasz Krakowski."

Podobne prezentacje


Reklamy Google