Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

JUŻ NIE MUSISZ MYŚŁEĆ CO DZIŚ UBRAĆ Koszulka która dopasowuje się do nastroju.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "JUŻ NIE MUSISZ MYŚŁEĆ CO DZIŚ UBRAĆ Koszulka która dopasowuje się do nastroju."— Zapis prezentacji:

1 JUŻ NIE MUSISZ MYŚŁEĆ CO DZIŚ UBRAĆ Koszulka która dopasowuje się do nastroju

2 Dzięki ciągłemu postępowi w rozwoju nauki nad organizmem człowieka opracowaliśmy niesamowitą koszulkę, która zmienia kolor w zależności od nastroju osoby która ją nosi. W prezentacji znajdą się następujące informacje: Sposób działania Historia oferta

3 HISTORIA W dzisiejszych czasach nauka jest jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin życia. To właśnie dzięki jej postępowi opracowaliśmy formule na której oparliśmy sposób działania naszej koszulki. W początkowych zamierzeniach formuła ta miała być zastosowana w medycynie i w badaniach nad działaniem ludzkiego organizmu i reakcjami związanymi z naszymi uczuciami.

4 SPOSÓB DZIALANIA Formuła na której opiera się działanie naszej koszulki polega na polaczeniu włókien bawełny ze specjalna substancja, która wykrywa enzymy i hormony jakie są wydzielane przez nasza skórę. Badania dowiodły ze nasz organizm wydziela rożne substancje w zależności od nastroju w danym czasie. Tą wiedze właśnie wykorzystaliśmy w tworzeniu naszej koszulki.

5 OFERTA W naszej ofercie znajda Państwo koszulki w każdym rozmiarze. Pierwotny kolor w jaki znajda Państwo nasz produkt na polce w sklepie jest biały. Uwaga! Do prania kloszulki nie wolno uzywac detergentó, nie prasować, nie suszyc w suszarce.

6 KONIEC


Pobierz ppt "JUŻ NIE MUSISZ MYŚŁEĆ CO DZIŚ UBRAĆ Koszulka która dopasowuje się do nastroju."

Podobne prezentacje


Reklamy Google