Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jan Koźmiński Aleksander Prusiński. Informacje ogólne Projekt En resonance jest aktywnością realizowaną przez Fundację Pro terra w Poznaniu. Skupia on.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jan Koźmiński Aleksander Prusiński. Informacje ogólne Projekt En resonance jest aktywnością realizowaną przez Fundację Pro terra w Poznaniu. Skupia on."— Zapis prezentacji:

1 Jan Koźmiński Aleksander Prusiński

2 Informacje ogólne Projekt En resonance jest aktywnością realizowaną przez Fundację Pro terra w Poznaniu. Skupia on młodzież z kilku poznańskich liceów i ma charakter międzynarodowy. Celem projektu jest poszerzanie wiedzy w zakresie zrównoważonego rozwoju, wyrównywania szans i solidarności międzynarodowej.

3 Zrównoważony rozwój

4 Do projektu zgłaszać mogli się uczniowie klas pierwszych i drugich poznańskich liceów. Do projektu kwalifikowały się maksymalnie cztery osoby z każdej szkoły.

5 Spotkania Spotkania odbywają się dwa razy w miesiącu

6

7

8

9 Wolontariat Po zakończeniu projektu, osoby w nim partycypujące będą miały dostateczną wiedzę i umiejętności, aby przekazywać ją innym ludziom.

10 W trakcie projektu przewidziane są dziesięciodniowe warsztaty w Bretanii (Francja).

11 Dalszy rozwój… Jako, że rok 2011 ogłoszony został Europejskim Rokiem Wolontariatu, Komisja Europejska zarezerwowane ma ogromne środki na organizacje grup takich jak ta. Nie czekaj i już dziś zgłoś się do organizacji, która pomoże Ci pozyskać pieniądze na Twój własny projekt, taki jak nasz, który nie tylko rozwinie Twoje umiejętności, ale też da Ci mnóstwo zabawy!

12

13 Źródła http://www.ceo.org.pl http://www.proterra.pl/ http://resonance.arscenic.tv http://www.bij-brest.org/resonance/ http://www.jedenswiat.org.pl/ http://wikipedia.pl/

14 Jan Koźmiński Aleksander Prusiński


Pobierz ppt "Jan Koźmiński Aleksander Prusiński. Informacje ogólne Projekt En resonance jest aktywnością realizowaną przez Fundację Pro terra w Poznaniu. Skupia on."

Podobne prezentacje


Reklamy Google