Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

interaktywna komunikacja multimedialna

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "interaktywna komunikacja multimedialna"— Zapis prezentacji:

1 interaktywna komunikacja multimedialna
Wideokonferencje Autorzy: Tomasz Dobner, Tomasz Jawor interaktywna komunikacja multimedialna

2 DOSTĘPNE MOŻLIWOŚCI DZIERŻAWA OPROGRAMOWANIA V2C NETVIEWER MEET
TRANSMISJEONLINE.PL VIDCOM ZAKUP OPROGRAMOWANIA HpSkyRoom PolyCOM PVX Microsoft Office Communications Server Emblaze-VCON vPoint HD

3 V2C CHARAKTERYSTYKA FUNKCJONALNOŚĆ CENY WYGLĄD

4 V2C - CHARAKTERYSTYKA Korzystając z V2C możemy usłyszeć i zobaczyć swoich rozmówców, zaprezentować im dowolny dokument, wymieniać pliki podczas trwania wideokonferencji. Dodatkowo całe spotkanie można nagrać, a sesje wideokonferencyjne uzupełniać komunikacją przez wbudowany w program komunikator. Wszystko to przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwo i poufności przekazywanych podczas wideokonferencji treści.

5 V2C - FUNKCJONALNOŚĆ Komunikacja głosowa voip, czyli uczestnicy konferencji rozmawiają na żywo z wieloma osobami z dowolnego miejsca na świecie. Komunikacja video, czyli wszyscy uczestnicy mogą się widzieć na żywo. Pisemna komunikacja (chat). Przesyłanie wiadomości lub dowolnego pliku do wybranego uczestnika lub do wszystkich. Wyświetlanie materiałów na wspólnej tablicy (whiteboard), czyli umożliwienie prezentacji i omawiania różnych dokumentów w tym samym czasie dla wszystkich. Zmiana trybu konferencji, czyli w dowolnym czasie może się dołączyć dowolna liczba uczestników nie przerywając połączenia z uczestnikami. Rejestracja zdarzenia, czyli cały przebieg konferencji wraz z wyświetlanymi materiałami może być odtwarzany w dowolnym czasie po konferencji. Ponadto w program wbudowany jest kalendarz (ułatwia planowanie konferencji), program dla wykładowców (m.in. funkcja seminarium), raporty i statystyki.

6 V2C - CENY Usługa standartowa Indywidualna oferta
149 PLN / miesięcznie Indywidualna oferta Cena do uzgodnienia - tel ,

7 V2C - WYGLĄD

8 NETVIEWER MEET CHARAKTERYSTYKA FUNKCJONALNOŚĆ CENY WYGLĄD

9 NETVIEWER MEET - CHARAKTERYSTYKA
Przepełnione kalendarze, różne miejsca spotkań, i ten wieczny problem z autostradami! Nie jest łatwo przekonać do krótkoterminowych spotkań, gdyż ich koszty są niewspółmierne do zysków uzyskanych z takich konferencji. Na szczęście Netviewer Meet umożliwia spotkania w internecie, podczas których można nawet zostać w domu. Redukcja kosztów delegacji, oszczędność czasu i szybkość wymiany informacji zwiększa wydajność i zadowolenie wszystkich stron zaangażowanych w projekty.

10 NETVIEWER MEET - FUNKCJONALNOŚĆ
Komunikacja głosowa voip, czyli uczestnicy konferencji rozmawiają na żywo z wieloma osobami z dowolnego miejsca na świecie. Komunikacja video, czyli wszyscy uczestnicy mogą się widzieć na żywo. Pisemna komunikacja (chat). Wyświetlanie materiałów na wspólnej tablicy (whiteboard), czyli umożliwienie prezentacji i omawiania różnych dokumentów w tym samym czasie dla wszystkich. Ponadto kalendarz, ankiety, raporty i statystyki.

11 NETVIEWER MEET - CENY Wykorzystanie niekomercyjne
bezpłatne Licencja pojedyncza - Business Edition 29.90 € / miesięcznie Licencja grupowa - Business Edition Cena do uzgodnienia -

12 NETVIEWER MEET - WYGLĄD

13 TRANSMISJEONLINE.PL CHARAKTERYSTYKA FUNKCJONALNOŚĆ CENY WYGLĄD

14 TRANSMISJEONLINE.PL - CHARAKTERYSTYKA
Uczestnicy KonferencjiOnline oprócz streamingu obrazu i dźwięku, widzą wyświetlaną prezentację, która dodatkowo ilustruje omawiane zagadnienia, pobierają udostępniane przez organizatorów konferencji gotowe do publikacji materiały prasowe. Pobieranie plików odbywa się bezpośrednio ze strony konferencji online, bez potrzeby rozsyłania ich mailem. Czat to istotny element konferencji online. Dzięki tem funkcjom uczestniczą w publikowanym wydarzeniu tak samo, jak gdyby byli na miejscu.

15 TRANSMISJEONLINE.PL - FUNKCJONALNOŚĆ
Komunikacja głosowa voip, czyli uczestnicy konferencji rozmawiają na żywo z wieloma osobami z dowolnego miejsca na świecie. Komunikacja video, czyli wszyscy uczestnicy mogą się widzieć na żywo. Pisemna komunikacja (chat). Przesyłanie wiadomości lub dowolnego pliku do wybranego uczestnika lub do wszystkich. Wyświetlanie materiałów na wspólnej tablicy (whiteboard), czyli umożliwienie prezentacji i omawiania różnych dokumentów w tym samym czasie dla wszystkich. Ponadto branding (sam ustalasz jak ma wyglądać okno konferncji), raporty i statystyki.

16 TRANSMISJEONLINE.PL - CENY
Cena zależna od wybranych opcji Wszystkie opcje ~4300PLN

17 TRANSMISJEONLINE.PL - WYGLĄD

18 VIDCOM CHARAKTERYSTYKA FUNKCJONALNOŚĆ CENY WYGLĄD

19 VIDCOM - CHARAKTERYSTYKA
ViCo jest komunikatorem przeznaczonym do zastosowań biznesowych, udostępniającym szereg opcji i narzędzi przydatnych w działalności gospodarczej. Pracując z systemem VidCom.pl w łatwy sposób możemy zorganizować wideokonferencje, bez żadnych ograniczeń ilości osób – widoczni są wszyscy uczestnicy, którzy posiadają kamerkę internetową oraz zezwolili na przesyłanie obrazu wideo.

20 VIDCOM - FUNKCJONALNOŚĆ
Komunikacja głosowa voip, czyli uczestnicy konferencji rozmawiają na żywo z wieloma osobami z dowolnego miejsca na świecie. Komunikacja video, czyli wszyscy uczestnicy mogą się widzieć na żywo. Pisemna komunikacja (chat). Przesyłanie wiadomości lub dowolnego pliku do wybranego uczestnika lub do wszystkich. Wyświetlanie materiałów na wspólnej tablicy (whiteboard), czyli umożliwienie prezentacji i omawiania różnych dokumentów w tym samym czasie dla wszystkich. Ponadto raporty i statystyki.

21 VIDCOM - CENY Wersja testowa – 14 dni Pełna wersja dla 1 użytkownika
Bezpłatnie Pełna wersja dla 1 użytkownika 90 PLN / miesięcznie Więcej niż 1 konto – cena spada

22 VIDCOM - WYGLĄD

23 HpSkyRoom CHARAKTERYSTYKA FUNKCJONALNOŚĆ CENY WYGLĄD

24 HpSkyRoom - CHARAKTERYSTYKA
Technologia HP SkyRoom pozwala na profesjonalnej jakości współpracę wizualną, cztery razy szybszą niż mrugnięcie oka — bezpośrednio z poziomu komputera stacjonarnego lub przenośnego. Oparte na mechanizmach przetwarzania obrazu i silniku wideo firmy HP, rozwiązanie HP SkyRoom pozwala na bezproblemowe udostępnianie wysokiej jakości zawartości audio, wysokiej rozdzielczości wideo1 oraz wysokiej wydajności aplikacji trójwymiarowych, z czasem reakcji poniżej 100 milisekund2 — dzięki temu można łatwo i wygodnie wykonać pracę bez konieczności przemieszczania się.

25 HpSkyRoom - FUNKCJONALNOŚĆ
Komunikacja głosowa voip, czyli uczestnicy konferencji rozmawiają na żywo z wieloma osobami z dowolnego miejsca na świecie. Komunikacja video, czyli wszyscy uczestnicy mogą się widzieć na żywo. Pisemna komunikacja (chat). Przesyłanie wiadomości lub dowolnego pliku do wybranego uczestnika lub do wszystkich. Wyświetlanie materiałów na wspólnej tablicy (whiteboard), czyli umożliwienie prezentacji i omawiania różnych dokumentów w tym samym czasie dla wszystkich.

26 HpSkyRoom - CENY Oprogramowanie HP SkyRoom 1
556 PLN - 1 licencja użytkownika

27 HpSkyRoom - WYGLĄD

28 PolyCOM PVX CHARAKTERYSTYKA FUNKCJONALNOŚĆ CENY WYGLĄD

29 PolyCOM PVX – CHARAKTERYSTYKA
PVX v. 8.0 jest to oprogramowanie komputerowe umożliwiające prowadzenie wideokonferencji za pomocą dowolnej kamery USB. Jest to pierwsze tego typu oprogramowanie zapewniające bezpieczeństwo połączenia (szyfrowanie AES) i możliwość prezentowania materiałów (People+Content). Aplikacja współpracuje z większością standardowych kamer internetowych, eliminując konieczność zakupu dodatkowej kamery wideo.

30 PolyCOM PVX - FUNKCJONALNOŚĆ
Komunikacja głosowa voip, czyli uczestnicy konferencji rozmawiają na żywo Komunikacja video, czyli wszyscy uczestnicy mogą się widzieć na żywo. Pisemna komunikacja (chat) Wyświetlanie materiałów na wspólnej tablicy (whiteboard), czyli umożliwienie prezentacji i omawiania różnych dokumentów w tym samym czasie dla wszystkich uczestników inteligentne wybieranie połączenia z możliwością szybkiego wyszukiwania lokacji i połączenia innych użytkowników tworzenie wielu profili lokacyjnych, ułatwienie połączenia sieciowego z domu, biura, w podróży zarządzanie interfejsem użytkownika z poziomu przeglądarki internetowej zmienne rozmiary i pozycję okienek wideo lokalnego, zdalnego oraz prezentowanych danych intuicyjną nawigację, z kontekstowym ekranem Pomocy

31 PolyCOM PVX - CENY PVX v8.0 - 1 licencja użytkownika
120,00 EUR (~520 PLN)

32 PolyCOM PVX - WYGLĄD

33 Microsoft Office Communications Server
CHARAKTERYSTYKA FUNKCJONALNOŚĆ CENY WYGLĄD

34 Microsoft Office Communications Server - CHARAKTERYSTYKA
Program Office Communications Server 2007 zarządza całą komunikacją w czasie rzeczywistym (komunikacja synchroniczna): wiadomościami błyskawicznymi, technologią VoIP oraz wideokonferencjami. Współpracuje z istniejącymi systemami telekomunikacyjnymi, dzięki czemu przedsiębiorstwa mogą wdrażać zaawansowane technologie VoIP i rozwiązania konferencyjne bez potrzeby wymiany starszych sieci telefonicznych.

35 Microsoft Office Communications Server - FUNKCJONALNOŚĆ
Wdzwaniane audiokonferencje, które umożliwiają zastąpienie kosztownych usług konferencyjnych lokalnym mostem audiokonferencyjnym Współdzielenie pulpitu między różnymi systemami operacyjnymi, dzięki któremu użytkownicy bez przeszkód mogą udostępniać swój pulpit innym użytkownikom Czaty zespołowe umożliwiające członkom zespołów kontynuować pracę bez względu na ich lokalizacje Moduł asystentki, dzięki któremu recepcjonistka lub sekretarka grupy może łatwo przyjmować rozmowy telefoniczne oraz układać kalendarz pracy w imieniu innych użytkowników systemu wykorzystując do tego interface serwera. Mobilność i dostępność z jednego numeru, rozszerzająca mobilne funkcje Microsoft Office Communications Server na takie urządzenia jak Nokia S40, Motorola RAZR, Blackberry i platformy pracujące na systemie Windows Mobile.

36 Microsoft Office Communications Server - CENY
Microsoft Office Communications Server 2007 Standard 44 USD za 1 licencję użytkownika

37 Microsoft Office Communications Server - WYGLĄD

38 Emblaze-VCON vPoint HD
CHARAKTERYSTYKA FUNKCJONALNOŚĆ CENY WYGLĄD

39 Emblaze-VCON vPoint HD - CHARAKTERYSTYKA
vPoint HD to najnowsze oprogramowanie Emblaze-VCON's do wideokonferencji. vPoint HD obejmuje nie tylko najwyższą jakość audio i video na dzisiejszym rynku, ale również zawiera funkcje, które przewyższają aplikacje do wideokonferencji. vPoint HD posiada możliwość streamingowania, przy pomocy technologii Emblaze-VCON HD Simulcast™, które pozwala na tworzenie lub uczestniczenie w korporacyjnych transmisjach. Dodatkowo vPoint HD zawiera technologię Emblaze-VCON HD DualStream (z wsparciem standardu H.239), która umożliwia oglądanie strumieni video i danych jednocześnie.

40 Emblaze-VCON vPoint HD - FUNKCJONALNOŚĆ
Komunikacja głosowa voip, czyli uczestnicy konferencji rozmawiają na żywo Komunikacja video, czyli wszyscy uczestnicy mogą się widzieć na żywo. Pisemna komunikacja (chat) Wyświetlanie materiałów na wspólnej tablicy (whiteboard), czyli umożliwienie prezentacji i omawiania różnych dokumentów w tym samym czasie dla wszystkich uczestników zmienne rozmiary i pozycję okienek wideo lokalnego, zdalnego oraz prezentowanych danych intuicyjną nawigację, z kontekstowym ekranem Pomocy

41 Emblaze-VCON vPoint HD - CENY
vPoint Basic $200 netto vPoint Enterprise $280 netto vPoint Advanced $350 netto vPoint Broadcaster $400 netto

42 Emblaze-VCON vPoint HD - WYGLĄD

43 ŹRÓDŁA V2C - www.vccsystems.pl NETVIEWER MEET - www.netviewer.pl
TRANSMISJEONLINE.PL - VIDCOM - HpSkyRoom - PolyCOM PVX - Microsoft Office Communications Server - Emblaze-VCON vPoint HD -


Pobierz ppt "interaktywna komunikacja multimedialna"

Podobne prezentacje


Reklamy Google