Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

JEDNOKIERUNKOWY INTERNET SATELITARNY

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "JEDNOKIERUNKOWY INTERNET SATELITARNY"— Zapis prezentacji:

1 JEDNOKIERUNKOWY INTERNET SATELITARNY

2 Usługi satelitarnego dostępu do internetu EuropeOnline-DSL dostępne są za pośrednictwem satelity Eutelsat na terenie całej Europy, Północnej Afryki, Bliskim Wschodzie i Kaukazie.

3 Usługi EuropeOnline e-DSL dają dużo więcej możliwości niż tylko surfowanie i pobieranie danych z szybkością DSL przez satelitę. Dodatkowo oprócz transmisji w czasie rzeczywistym możliwe jest pobieranie ulubionych plików (filmy, MP3, programy, gry, itp.) OFFLINE, czyli bez wykorzystania połączenia zwrotnego z szybkością do 8,5 Mbit/s, a także odbiór strumieniowych przekazów video z szybkością 1 Mbit/s w stereo z cyfrową jakością.

4 EOL Fast Surf - Szybki internet online Usługa umożliwia szybki dostęp do internetu w czasie rzeczywistym z szybkością do 768 kbit/s*). Dostępna jest na satelicie Eutelsat na terenie całej Europy, w Północnej Afryce, Bliskim Wschodzie i Kaukazie. Jako połączenie zwrotne może być wykorzystane dowolne połączenie z internetem. *) Do 1 GB w miesiącu.

5 Download Centre Usługa umożliwia pobranie tysięcy programów, gier, filmów, MP3 i innych plików zgromadzonych w bazie operatora. Pliki wysyłane są z szybkością 8,5 Mbit/s bez konieczności korzystania z połączenia internetowego. Wystarczy zamówić wybrany plik a następnie można już rozłączyć połączenie naziemne. Zamówiony plik zostanie dostarczony o ustalonej godzinie.

6 File Fetch Jeżeli szukany plik nie zostanie znaleziony w bazie plików operatora można go zamówić z dowolnego miejsca w internecie. Wystarczy podać link do pliku a zostanie on pobrany i wysłany z szybkością ponad 2 Mbit/s. Podobnie jak w Download Centre po zamówieniu pliku można się rozłączyć a zamówiony plik zostanie dostarczony o ustalonej godzinie.

7 MediaThek Nowy wymiar telewizji
MediaThek  Nowy wymiar telewizji. Usługa pozwala na strumieniowy odbiór programów TV i transmisji video z szybkością 1 Mbit/s, m.in. MTVLive, Sport, Film, Adult, Eurotip, i inne. Programy transmitowane są z jakością TV. Oprócz przekazu video przekazywane są dodatkowe informacje multimedialne powiązane z oglądanym programem. Istnieje możliwość wyboru zawartości, którą chcemy otrzymywać.

8 Video na zamówienie Usiądź wygodnie i wybierz usługę Video na zamówienie. Sam zdecyduj, który film chcesz oglądać lub pobrać. Usługa jest połączona z usługami Download Centre i MediaThek.

9 TvTonic Usługa umożliwia dostęp do coraz większej ilości pełnoekranowych w wysokiej rozdzielczości kanałów video utworzonych z myślą o posiadaczach komputerów. TVTonic to nowa technologia firmy Wavexpress utworzona na potrzeby dostarczania, przechowywania i odtwarzania filmów jakości DVD na PC.

10 E-LERT Powiadamianie o nadchodzącej poczcie bez konieczności korzystania z połączenia internetowego w celu połączenia się z serwerem pocztowym. Rozwiązanie takie pozwala zaoszczędzić zarówno czas i pieniądze. Dodatkowo każdy klient otrzymuje konto pocztowe oraz 5 aliasów.

11 Cyfrowa telewizja i radio Korzystając z karty DVB do odbioru usług EuropeOnline można także odbierać setki programów telewizyjnych i radiowych nadawanych poprzez satelitę Astra i Eutelsat oraz Hot Bird.

12 PARAMETRY

13 Cyfrowe kanały TV i radio
Usługa Prędkość Limit pobierania Opis off-line/on-line FAST SURF 768 kbps 2GB Internet on-line FILE FETCH 2 Mbps bez limitu Pliki zamawianie on-line odbiór off-line Stream TV Hi-Fi STEREO 225 – 445 kbps TV via Internet off-line DOWNLOAD CENTER 8,5 Mbps Server FTP z programami TV TONIC 1 Mbps Video on Demand 1 film/mies. film na zamówienie E - LERT offline Cyfrowe kanały TV i radio n/d bezpłatne programy TV satelitarnej i radiowe

14 USŁUGA OPEN SKY DODATKOWO
– BEZPŁATNA! BEZPŁATNIE !!! Usługa Prędkość Limit pobierania Opis off-line/on-line Open Sky Push Service 8 – 120 kbps bez limitu Server FTP z programami off-line Stream TV Hi-Fi STEREO 225 – 445 kbps TV via Internet

15 Jak to działa ?

16 CO JEST POTRZEBNE: Antena satelitarna minimum 60 cm (zalecana – 90cm) z uniwersalnym konwerterem. Komputer klasy PC, modem (lub inne dowolne połączenie z Internetem ) oraz przeglądarka internetowa Karta DVB do połączenia z PC wraz z dołączonym oprogramowaniem Wykupiona usługa dostępu.

17 * Do 1 GB/mies.


Pobierz ppt "JEDNOKIERUNKOWY INTERNET SATELITARNY"

Podobne prezentacje


Reklamy Google