Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Arlekin Bajki Opowiada

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Arlekin Bajki Opowiada"— Zapis prezentacji:

1 Arlekin Bajki Opowiada
Oferta Studia Artystycznego Arlekin

2 Arlekin Bajki Opowiada…
Arlekin specjalizuje się w organizowaniu czasu dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Od wielu lat organizujemy spektakle teatralne oraz profilaktyczne, prowadzimy zabawy dla dzieci i młodzieży oraz wydarzenia kulturalne.

3 Arlekin to… Diana Piotrowicz – specjalizuje się w spektaklach i kontakcie z dziećmi. Potrafi porwać do zabawy nawet najmłodszych. Prowadzi także nasze mobilne biuro. Paweł Piotrowicz - specjalizuje się w prowadzeniu eventów i zabaw dla dzieci i dorosłych, pisze scenariusze, prowadzi warsztaty profilaktyczne.

4 Gdzie pracowaliśmy? Prowadziliśmy spektakle i zabawy właściwie w całej Polsce: Suwałki, Białystok, Warszawa, Wrocław, Bielsko Biała, Katowice, Poznań, Łódź, Trójmiasto, Bydgoszcz, Radom, Lublin, Kielce, Częstochowa, Opole, Rzeszów, Kalisz, Grudziądz, Elbląg, Olsztyn

5 Chętnie zagramy i dla Was…

6 Co proponujemy? Przygotowany przez nas repertuar zawsze dostosowany jest do wieku widowni oraz okresu, w jakim przedstawiany będzie spektakl. Na marzec oraz kwiecień 2012 przygotowaliśmy trzy bajki do wyboru: Baśń o dwunastu miesiącach, O Michałku Nieśmiałku i jego piesku Wigorku Jak Ania Złośnica została Zajączkiem Wielkanocnym

7 Baśń o dwunastu miesiącach
Zosia jest pracowitą, miłą dziewczyną o dobrym sercu. Wszyscy w okolicy bardzo ją za to lubią. Tylko Macocha z córką wciąż są zazdrosne o jej urodę i sympatię sąsiadów. Postanawiają więc, pod byle pretekstem, wysłać sierotkę na mróz, aby już nigdy nie wróciła. Tymczasem Zosia poznaje nieoczekiwanych pomocników – dwunastu braci. Dzięki temu spotkaniu sierotka może wrócić do domu, a dzieci w ciekawy i zabawny sposób dowiadują się, czym charakteryzują się poszczególne pory roku. Jest to pouczająca polska baśń, o tym, że grzeczność i dobre serce zostaje wynagrodzone, a za lenistwo i złośliwość spotka nas kara.

8 O Michałku Nieśmiałku i jego piesku Wigorku
Michałek i Wigorek są najlepszymi przyjaciółmi od lat. Razem się bawią i wykonują domowe obowiązki – są wprost nierozłączni. Jednak Michałek nie ze wszystkimi ma tak dobry kontakt jak z pieskiem. Jest on bardzo nieśmiałym chłopcem i nawet odezwanie się do sąsiadów jest dla niego trudną próbą. Lecz cóż to? Pewnego dnia Wigorek zniknął! Czy Michałkowi uda się przełamać nieśmiałość by odnaleźć swojego ulubieńca? Wesoła i pełna ciepła bajka o tym, że nie warto być nieśmiałym, a uprzejmość i miłe słowo łatwo zyskają nam potrzebną pomoc.

9 Jak Ania Złośnica została Zajączkiem Wielkanocnym
Ania jest straszną złośnicą, dokucza każdemu od rana do wieczora. Nawet dziadek i babcia nie mogą dać sobie z nią rady. Pewnego dnia czara się przelewa i za sprawą przelatującej wróżki, Ania zostaje zamieniona w Wielkanocnego Zająca. Aby wrócić do swojej postaci, musi odkupić swoje winy. W jaki sposób może to zrobić, dzieci dowiedzą się z tej wesołej bajki. Zapraszamy na magiczną podróż przez świat Wielkanocnych zwyczajów, gdzie można poznać takie osobistości jak: Wielkanocny Kurczaczek, Baranek oraz nader poważna i odpowiedzialna Kwoka.

10 Co robimy poza tym? Spektakle Profilaktyczne poruszające trudne tematy: agresji, alkoholu, narkomanii, ale również asertywności Festyny dla dzieci i dorosłych Organizacja Urodzin Eventy dla dorosłych

11 Porozmawiajmy :) Diana Piotrowicz e-mail: diana@arlekin.org.pl
tel

12 Dziękujemy za uwagę!


Pobierz ppt "Arlekin Bajki Opowiada"

Podobne prezentacje


Reklamy Google