Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Usuwanie z wody żelaza i manganu Dlaczego? Jak?. Odpowiedz na pytania: Masz wodę ze studni i Twoje sanitariaty zabarwiają się na brązowo, czarno? Nowa.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Usuwanie z wody żelaza i manganu Dlaczego? Jak?. Odpowiedz na pytania: Masz wodę ze studni i Twoje sanitariaty zabarwiają się na brązowo, czarno? Nowa."— Zapis prezentacji:

1 Usuwanie z wody żelaza i manganu Dlaczego? Jak?

2 Odpowiedz na pytania: Masz wodę ze studni i Twoje sanitariaty zabarwiają się na brązowo, czarno? Nowa wanna, nowa muszla klozetowa, a wszystko wygląda jakby było stare i niedomyte? Wyciągasz pranie z pralki i okazuje się, że białe rzeczy mają brązowe zacieki? Pijesz herbatę, kawę, a woda ma nieprzyjemny, żelazisty zapach? Myjesz się, a woda w wannie szybko robi się brązowa, śmierdzi? Perlatory w wylewkach ciągle są zapchane nieprzyjemną mazią?

3 Jeśli przeważają odpowiedzi TAK, prawdopodobnie masz zbyt dużo żelaza i manganu w wodzie! Wody podziemne często charakteryzują się podwyższoną zawartością żelaza i manganu. Zawartość żelaza waha się od ilości śladowych do kilkudziesięciu mg/dm 3, natomiast manganu – od ilości śladowych do kilku mg/dm 3.

4 Bez obaw, pomożemy Ci rozwiązać ten problem! Należy rozpocząć od badania jakości wody. Zrób badania w naszym laboratorium lub jakimkolwiek innym, które przeprowadza takie analizy.

5 Jeśli masz już wyniki analizy... Norma: żelazo – maksymalnie 200 μg/dm3, mangan – maksymalnie 50 μg/dm3.... zapraszamy po ofertę, na solidne i skuteczne rozwiązanie problemu jakości Twojej wody. Norma wg: - Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 29 marca 2007 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz. U. z 2006 r. Nr 123, poz. 858) - Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 kwietnia 2010 r., zmieniające rozporządzenie w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz. U. z dn. 29 kwietnia 2010 r.)

6 Tak wygląda typowy filtr do usuwania żelaza i manganu

7 To jest głowica sterująca To jest zbiornik filtracyjny To jest zbiornik na nadmanganian potasu O procesie odżelaziania, poszczególnych elementach filtra, przeczytaj na naszej stronie:

8 A takie są korzyści z odżelaziania i odmanganiania wody: Wygrywasz walkę z żelazem i manganem tylko z

9 Zdrowie Twoje i Twojej rodziny.

10 Smaczna herbata, aromatyczna kawa.

11 Pranie bez plam i zacieków.

12 Komfort korzystania z wody klarownej, bez żelazistego zapachu, brunatnego zabarwienia.

13 Ułatwione sprzątanie, oszczędność detergentów.

14 Ochrona baterii i urządzeń, które mają kontakt z wodą.

15 Ochrona instalacji wodociągowej przed powstawaniem szkodliwych osadów.

16 Masz pytania, chcesz zbadać wodę, chcesz otrzymać naszą ofertę napisz, zadzwoń, przyjdź tel fax biuro ul. Ciołka 8/ Warszawa

17 Krystalicznie czysta woda tylko z


Pobierz ppt "Usuwanie z wody żelaza i manganu Dlaczego? Jak?. Odpowiedz na pytania: Masz wodę ze studni i Twoje sanitariaty zabarwiają się na brązowo, czarno? Nowa."

Podobne prezentacje


Reklamy Google