Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Usuwanie z wody żelaza i manganu Dlaczego? Jak?. Odpowiedz na pytania: Masz wodę ze studni i Twoje sanitariaty zabarwiają się na brązowo, czarno? Nowa.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Usuwanie z wody żelaza i manganu Dlaczego? Jak?. Odpowiedz na pytania: Masz wodę ze studni i Twoje sanitariaty zabarwiają się na brązowo, czarno? Nowa."— Zapis prezentacji:

1 Usuwanie z wody żelaza i manganu Dlaczego? Jak?

2 Odpowiedz na pytania: Masz wodę ze studni i Twoje sanitariaty zabarwiają się na brązowo, czarno? Nowa wanna, nowa muszla klozetowa, a wszystko wygląda jakby było stare i niedomyte? Wyciągasz pranie z pralki i okazuje się, że białe rzeczy mają brązowe zacieki? Pijesz herbatę, kawę, a woda ma nieprzyjemny, żelazisty zapach? Myjesz się, a woda w wannie szybko robi się brązowa, śmierdzi? Perlatory w wylewkach ciągle są zapchane nieprzyjemną mazią?

3 Jeśli przeważają odpowiedzi TAK, prawdopodobnie masz zbyt dużo żelaza i manganu w wodzie! Wody podziemne często charakteryzują się podwyższoną zawartością żelaza i manganu. Zawartość żelaza waha się od ilości śladowych do kilkudziesięciu mg/dm 3, natomiast manganu – od ilości śladowych do kilku mg/dm 3.

4 Bez obaw, pomożemy Ci rozwiązać ten problem! Należy rozpocząć od badania jakości wody. Zrób badania w naszym laboratorium lub jakimkolwiek innym, które przeprowadza takie analizy.

5 Jeśli masz już wyniki analizy... Norma: żelazo – maksymalnie 200 μg/dm3, mangan – maksymalnie 50 μg/dm3.... zapraszamy po ofertę, na solidne i skuteczne rozwiązanie problemu jakości Twojej wody. Norma wg: - Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 29 marca 2007 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz. U. z 2006 r. Nr 123, poz. 858) - Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 kwietnia 2010 r., zmieniające rozporządzenie w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz. U. z dn. 29 kwietnia 2010 r.)

6 Tak wygląda typowy filtr do usuwania żelaza i manganu

7 To jest głowica sterująca To jest zbiornik filtracyjny To jest zbiornik na nadmanganian potasu O procesie odżelaziania, poszczególnych elementach filtra, przeczytaj na naszej stronie: www.uzdatniamywodę.pl

8 A takie są korzyści z odżelaziania i odmanganiania wody: Wygrywasz walkę z żelazem i manganem tylko z

9 Zdrowie Twoje i Twojej rodziny.

10 Smaczna herbata, aromatyczna kawa.

11 Pranie bez plam i zacieków.

12 Komfort korzystania z wody klarownej, bez żelazistego zapachu, brunatnego zabarwienia.

13 Ułatwione sprzątanie, oszczędność detergentów.

14 Ochrona baterii i urządzeń, które mają kontakt z wodą.

15 Ochrona instalacji wodociągowej przed powstawaniem szkodliwych osadów.

16 Masz pytania, chcesz zbadać wodę, chcesz otrzymać naszą ofertę napisz, zadzwoń, przyjdź tel. 22 498 15 98 22 465 12 44 22 214 40 14 fax 22 499 73 60 e-mail biuro@econet.com.pl biuro ul. Ciołka 8/32 01-402 Warszawa

17 Krystalicznie czysta woda tylko z


Pobierz ppt "Usuwanie z wody żelaza i manganu Dlaczego? Jak?. Odpowiedz na pytania: Masz wodę ze studni i Twoje sanitariaty zabarwiają się na brązowo, czarno? Nowa."

Podobne prezentacje


Reklamy Google