Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Leki pod kontrolą www.seniorlife.pl adres: ul. Armii Krajowej 116a/31 Sopot tel. (58) 719 00 26.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Leki pod kontrolą www.seniorlife.pl adres: ul. Armii Krajowej 116a/31 Sopot tel. (58) 719 00 26."— Zapis prezentacji:

1 leki pod kontrolą adres: ul. Armii Krajowej 116a/31 Sopot tel. (58)

2 Z nami życie staje się łatwiejsze
adres: ul. Armii Krajowej 116a/31 Sopot tel. (58)

3 Oferujemy innowacyjne produkty z całego świata dedykowane dla osób starszych i przewlekle chorych.
adres: ul. Armii Krajowej 116a/31 Sopot tel. (58)

4 Nieustannie szukamy nowych rozwiązań!
Nasi partnerzy Nieustannie szukamy nowych rozwiązań! adres: ul. Armii Krajowej 116a/31 Sopot tel. (58)

5 Niezbędnik pena do insuliny
Nasze produkty DiaSecure Niezbędnik pena do insuliny DiaSecure® to szwedzki wynalazek stworzony przez diabetyków, dla diabetyków. Może być używany przez osoby w każdym wieku! DiaSecure®  to doskonałe zabezpieczenie dla urządzeń do przyjmowania insuliny. Pojemnik jest idealny do przechowywania: Pena do insuliny nowych nie używanych igieł używanych igieł (w bezpieczny sposób) leków doustnych adres: ul. Armii Krajowej 116a/31 Sopot tel. (58)

6 Elektroniczny dozownik leków
Nasze produkty Super 8 Elektroniczny dozownik leków SUPER 8 to dozownik dla osób, które zmuszone są do wielokrotnego, regularnego przyjmowanie leków w ciągu doby. Urządzenie posiada możliwość programowania do 8 alarmów dziennie, którym odpowiada 8 przegródek na leki. Raz zaprogramowane powtarza cykl codziennie, głośnym alarmem i migającą diodą informując posiadacza o konieczności zażycia leku. Magnetyczne zamknięcie ułatwia otwieranie i zamykanie urządzenia. adres: ul. Armii Krajowej 116a/31 Sopot tel. (58)

7 Elektroniczny dozownik leków
Nasze produkty Vibe Elektroniczny dozownik leków Vibe 4 to elektroniczny dozownik do leków z alarmem dźwiękowym i wibracyjnym. Urządzenie jest szczególnie przydatne osobom słabo słyszącym, lub tym, które nie chcą być rozpraszane przez żadne dźwięki. Produkt posiada 4 przegródki na leki i jest w stanie bez problemu zmieścić się nawet w kieszeni dziecka. adres: ul. Armii Krajowej 116a/31 Sopot tel. (58)

8 Elektroniczny dozownik leków - tygodniowy
Nasze produkty Medminder Elektroniczny dozownik leków - tygodniowy Dozownik tygodniowy z odłączaną przegródką to idealne rozwiązanie dla osób zmuszonych do regularnego przyjmowania leków. Urządzenie posiada 7 wymiennych pojemników na każdy dzień tygodnia podzielonych na 4 zamykane przegródki na tabletki. Prosty system pozwala oszczędzić czas i zwiększyć efektywność kuracji. Dzięki niewielkim rozmiarom i podpiętemu kółeczku na klucze można go mieć zawsze przy sobie! adres: ul. Armii Krajowej 116a/31 Sopot tel. (58)

9 Elektroniczny dozownik leków - tygodniowy
Nasze produkty Medelert Elektroniczny dozownik leków - tygodniowy Medelert to automatyczny tygodniowy dozownik do leków. Urządzenie posiada zamknięcie na kluczyk, które chroni przed niepowołanym dostępem do wszystkich tabletek. 28 przegródek na leki przesuwa się automatycznie o zaprogramowanej porze pozostawiając otwarty dostęp jedynie do jednej z nich. Kiedy rozlegnie się alarm leki powinny zostać wysypane z ustawionej przegródki. W takim wypadku urządzenie automatycznie rozpoznaje, że zostało przechylone i wyłącza alarm. adres: ul. Armii Krajowej 116a/31 Sopot tel. (58)

10 Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach?
Wejdź na: … lub zapytaj w najbliższej aptece! adres: ul. Armii Krajowej 116a/31 Sopot tel. (58)


Pobierz ppt "Leki pod kontrolą www.seniorlife.pl adres: ul. Armii Krajowej 116a/31 Sopot tel. (58) 719 00 26."

Podobne prezentacje


Reklamy Google