Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SZKOLNI LIDERZY GIMNAZJUM

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SZKOLNI LIDERZY GIMNAZJUM"— Zapis prezentacji:

1 SZKOLNI LIDERZY GIMNAZJUM
2011/2012

2 Zawsze obecna w szkole i zawsze przygotowana do lekcji.
Miła, życzliwa i pomocna Jest osobą niezwykle opanowaną, nie okazuje skrajnych emocji. Fanka zespołu Volver Mistrzyni otrografii Pisze najdłuższe wypracowania w klasie. Kiedy analizuje zdania zawsze przekazuje swój tok myślenia na głos i nie znosi, kiedy jej ktoś próbuje przerywać. Wykazuje zdolności aktorskie, pisze scenariusze. Jest laureatką konkursu Ziemia Chełmońskiego. Marzy, aby w przyszłości zostać nauczycielką języka polskiego. Od wielu lat przyjaźni się z Marta Siniarską.

3 Karolina Jankowska kl. IIa średnia ocen : 5,18

4 Wykazuje zdolności teatralne i aktorskie.
Lubi wychowanie fizyczne a szczególnie grę w piłkę nożną Szkolny Omnibus czyli wie wszystko! Jednak mistrzem jest z biologii. Posiada zdolności językowe, ma najwyższa ocenę w klasie z języka angielskiego. Jest indywidualistą i bardzo pasuje do niego określenie „Sam sobie sterem żeglarzem okrętem”. Przeczytał serię książek „Anioł” Jest sympatykiem gier komputerowych w szczególności Symulator Farma. Ma specyficzne poczucie humoru.

5 Andrzej Zieliński kl IIa średnia ocen: 5,08

6 Urocza, pomocna „solidna firma”
Jest spokojna, opanowana, ale stanowcza i asertywna Lubi ład i porządek. Posiada wyrafinowane poczucie humoru. Delikatna, porusza się z wielkim wdziękiem i gracją. Wokół niej rozsyłana jest aura spokoju i pewności. Jest idolem dla swojego młodszego brata, któremu poświęca wiele czasu. Zaplanowała swoja przyszłość – będzie albo lekarzem albo prawnikiem Jest stała w uczuciach – przyjaźni się z koleżanką od „zerówki” Od początku roku nie opuściła ani jednego dnia szkoły

7 Katarzyna Zdulska kl IIb średnia ocen:5,00

8 Choć to już prawie mężczyzna to jest wielbicielem bajek a szczególnie „Włatców much”
Ma pamięć wzrokową co ułatwia mu naukę. Mimo, że lubi się uczyć i osiąga bardzo wysokie wyniki nauczania to nie lubi instytucji szkoły. Jego ścisły umysł preferuje strategiczne gry komputerowe na pierwszym miejscu stawiając GOTIC Nie ściąga i nie daje ściągać, gdyż szanuje prawa autorskie. Nie lubi publicznych występów, unika udziału w zawodach sportowych czy innych tego rodzaju imprezach. Na wychowaniu fizycznym najbardziej lubi skakać w dal, osiąga w tej konkurencji dobre wyniki, a predysponują go tego długie nogi. Jego hobby czyli wędkarstwo nierozerwalnie jest związane z miejscem urodzenia i zamieszkania. Lubi czytać – jako jedyny przeczytał lekturę „Krzyżacy „H. Sienkiewicza Jest bardzo wysoki, szczupły, jego uroda wzbudza zainteresowanie u dziewcząt.

9 Piotr Szadkowski średnia ocen: 4,92

10 Uwielbia słuchać muzyki rokowej, jest fanką zespołu MUSE, NIRVANA, LED ZEPPELIN, THE BEATLES.
Jest niezwykle pomocna, koleżeńska, przyjacielska. Często określana jest jako „…….-Dobra rada” Ma słuch absolutny i głos jak dzwon. Na swoim koncie ma wiele sukcesów na szczeblu gminnym i powiatowym. Jej preferencje muzyczne przejmowane są przez społeczność szkolną. Jest kreatorem mody! Koleżanki chętnie naśladują jej sposób ubierania się i bycia. Lubi piłkarzy z zespołu Real Madryt a zdecydowanie nie lubi Messiego z FC Barcelona Choć interesuje się piłkarzami, to nie jest wielbicielem wychowania fizycznego. Potrafi sobie świetnie zorganizować czas. Osiąga bardzo dobre wyniki w nauce i bardzo dużą częstotliwość odwiedzin na Facebooku. Jest aktywna społecznie, pełni funkcję przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego w gimnazjum.

11 Mariola Markus kl IIIb Średnia ocen: 5,00

12 Wyznacza sobie cele i konsekwentnie dąży do ich realizacji.
W działaniu jest perfekcjonistką, odpowiedzialna, obowiązkowa i pomocna. Chętnie poświęca się dla innych, jest liderem grupy. Ma sprecyzowane plany na przyszłość pragnie być matematykiem, bowiem jej hobby to nauka. Wolny czas spędza przy książce. Ma rozliczne talenty: śpiewa, recytuje, tańczy, chętnie występuje przed publicznością. Jej wielką miłością jest Misiek. Bardzo lubi chodzić do szkoły – ma 100% frekwencję. Uwielbia jeść, choć patrząc na wysoką zgrabną nastolatkę, trudno w to uwierzyć. Od lat okupuje pierwszą ławkę i nigdy z tego nie zrezygnuje.

13 Patrycja Melon średnia ocen: 5,27

14 NAGRODA!!!!!!


Pobierz ppt "SZKOLNI LIDERZY GIMNAZJUM"

Podobne prezentacje


Reklamy Google