Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dzień chłopaka.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dzień chłopaka."— Zapis prezentacji:

1 Dzień chłopaka

2 Drodzy chŁopcy Dzień chłopaka niedługo się święci więc życzymy Wam tego co Was kręci full zabawy, dobrych chęci niech Was licho złe nie nęci "złe" przygody niech Was miną oraz troski w dal odpłyną:) Byście byli tacy sami, Tak jak teraz : tak kochani! Teraz może Wam powiemy trochę słów co o Was wiemy!

3 x. Grzesiu Przywódca stada, zwanego animatorami, Obdarza ich miłosierdzia darami. Gdy Go zdenerwują to się nie zezłości, Bo w swoim sercu ma pełno miłości. Dobrze wychowuje, jak Król Lew radzi, A gdy się zjawi kłopot to zawsze mu zaradzi. Okiem bacznym patrzy na swoją pustynię I tak nam rok za rokiem w oratorium płynie.

4 Kl. Krzysiu Kilka miesięcy temu Go przywitaliśmy I już się z nim wszyscy zintegrowaliśmy. Mała to istota, lecz ducha ma wielkiego Z Nim oratorium spotka na pewno coś dobrego. Jak Mambo z bajki, anielski ma głos A w swojej główce pomysłów stos.

5 Kamil Już dorosły jest nasz kolega, Wiec więcej stażu mu nie potrzeba. Wie znakomicie jak się dziećmi opiekować, Ale nie jesteśmy pewne czy potrafi gotować. Jak za Remim z Ratatuja piękne zapachy się za nim niosą, Gdy swoją białą limuzyną mknie lubińską szosą.

6 Kuba Wali w bębenki, szarpie za struny Gdy wychodzi na środek oglądają go tłumy. Wie jak zarządzać stroną oratoryjną sprytny lis z niego, To co on wyczynia to cos niepojętego. Zawsze radosny, banana ma na twarzy, Taka postać w ora każdemu się marzy. Jak opowiada dowcipy to sam się z nich śmieje, I jak król Julian wyginając śmiało ciało uśmiechem promienieje.

7 Jasiu Nasz mały Jasiu w Lubinie mieszka, Gra na gitarze ten nasz koleżka Pilnie się uczy przez całe ranki Ze swej mat-fizowo-kopernikowej czytanki. Jak kaczor Donald zawsze pewny swego, Więc nie podskakuj do niego kolego.

8 Wojtek Przymiotnik opisujący Wojtka to wysportowany, Lecz w innych dziedzinach także jest utalentowany. Wie jak z dziećmi wspólny język znaleźć, I w każdej sytuacji potrafi się odnaleźć. Jak Johny Bravo o wygląd swój dba, Lecz na szczęście aż takiej obsesji nie ma.

9 Patryk Od niedawna w glanach przez życie swe gna, I na jazdę na deskorolce dobre rady ma. Jak Nemo jest czasami zagubiony, Ale jak upadać bez robienia sobie krzywdy jest nauczony.

10 Krzysiu Jest i Krzysiu mądra głowa, Nie jeden uczony się przy nim chowa. Na spotkaniach w oratorium pomysłowością się wykazuje, Gdy ksiądz odpowiedzi na pytania oczekuje. Jak Papa Smerf ma tysiące mądrych rad, On ze swoimi smerfami (dziećmi) na półkoloniach jest za pan brat.

11 Mateusz I LO go w tym roku przywitało Gdy jego nazwisko na liście przyjętych zajaśniało. Młody animator z niego jest nie lada, Każde dziecko za nim przepada. Poeta z niego świetny, wiersze to jego zamiłowanie, Jak Bambi jest wrażliwy i dla przyjaciół wykazuje oddanie.

12 Patryk Mądre rzeczy swym donośnym głosem głosi, I on następny glany nosi. W oratorium naszym dobrze się sprawuje, I wszystko od strony technicznej przygotowuje. Jak Tabaluga jest na każde zawołanie, On zawsze pomocną dłoń dać Ci jest w stanie.

13 Kacper Mistrz podłączania sprzętu się w nim kryje, Żaden kabel się przed nim nie ukryje. Jak Buzz w ToyStory z robota cos ma, On ze wszystkim sobie radę da.

14 Bartek Następny, który gra na gitarze I swój talent każdemu pokarze. W oratorium swym śpiewem zaskakuje, I opanowaniem innych oczarowuje. Jak Kurczak Mały okulary nosi I równie inteligentne słowa głosi

15 Piotrek Kolejny muzykalny w naszej wielkiej rodzinie Z nim także Ci czas wesoło minie. Zawsze rzetelny i odpowiedzialny w ora On każdemu zadaniu zdoła. Jak Koda z Mój brat niedźwiedź zawsze gadatliwy, A w swym codziennym byciu jakże urokliwy.

16 Karol Na Jambie szalone wybija rytmy Co jest dowodem na to, że jest sprytny. Jak Timon zawsze radosny i pozytywny A robiąc zdjęcia jakże kreatywny.

17 Grzesiu W szkole i w domu zawsze uśmiechnięty, Dlatego mówią, że jest pozytywnie walnięty. Zalotnym uśmiechem w oratorium szpanuje, Jak baletnica w tańcu wiruje. Jak Oscar z Rybek z Ferajny ma dobry gust, A tylko mądre słowa wychodzą z jego ust.

18 Dziękujemy, że jesteście ! Animatorki <3


Pobierz ppt "Dzień chłopaka."

Podobne prezentacje


Reklamy Google