Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dzie ń chłopaka. Drodzy ch Ł opcy Dzień chłopaka niedługo się święci więc życzymy Wam tego co Was kręci full zabawy, dobrych chęci niech Was licho złe.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dzie ń chłopaka. Drodzy ch Ł opcy Dzień chłopaka niedługo się święci więc życzymy Wam tego co Was kręci full zabawy, dobrych chęci niech Was licho złe."— Zapis prezentacji:

1 Dzie ń chłopaka

2 Drodzy ch Ł opcy Dzień chłopaka niedługo się święci więc życzymy Wam tego co Was kręci full zabawy, dobrych chęci niech Was licho złe nie nęci "złe" przygody niech Was miną oraz troski w dal odpłyną:) Byście byli tacy sami, Tak jak teraz : tak kochani! Teraz może Wam powiemy trochę słów co o Was wiemy!

3 x. Grzesiu Przywódca stada, zwanego animatorami, Obdarza ich miłosierdzia darami. Gdy Go zdenerwują to się nie zezłości, Bo w swoim sercu ma pełno miłości. Dobrze wychowuje, jak Król Lew radzi, A gdy się zjawi kłopot to zawsze mu zaradzi. Okiem bacznym patrzy na swoją pustynię I tak nam rok za rokiem w oratorium płynie.

4 Kl. Krzysiu Kilka miesięcy temu Go przywitaliśmy I już się z nim wszyscy zintegrowaliśmy. Mała to istota, lecz ducha ma wielkiego Z Nim oratorium spotka na pewno coś dobrego. Jak Mambo z bajki, anielski ma głos A w swojej główce pomysłów stos.

5 Kamil Już dorosły jest nasz kolega, Wiec więcej stażu mu nie potrzeba. Wie znakomicie jak się dziećmi opiekować, Ale nie jesteśmy pewne czy potrafi gotować. Jak za Remim z Ratatuja piękne zapachy się za nim niosą, Gdy swoją białą limuzyną mknie lubińską szosą.

6 Kuba Wali w bębenki, szarpie za struny Gdy wychodzi na środek oglądają go tłumy. Wie jak zarządzać stroną oratoryjną sprytny lis z niego, To co on wyczynia to cos niepojętego. Zawsze radosny, banana ma na twarzy, Taka postać w ora każdemu się marzy. Jak opowiada dowcipy to sam się z nich śmieje, I jak król Julian wyginając śmiało ciało uśmiechem promienieje.

7 Jasiu Nasz mały Jasiu w Lubinie mieszka, Gra na gitarze ten nasz koleżka Pilnie się uczy przez całe ranki Ze swej mat-fizowo-kopernikowej czytanki. Jak kaczor Donald zawsze pewny swego, Więc nie podskakuj do niego kolego.

8 Wojtek Przymiotnik opisujący Wojtka to wysportowany, Lecz w innych dziedzinach także jest utalentowany. Wie jak z dziećmi wspólny język znaleźć, I w każdej sytuacji potrafi się odnaleźć. Jak Johny Bravo o wygląd swój dba, Lecz na szczęście aż takiej obsesji nie ma.

9 Patryk Od niedawna w glanach przez życie swe gna, I na jazdę na deskorolce dobre rady ma. Jak Nemo jest czasami zagubiony, Ale jak upadać bez robienia sobie krzywdy jest nauczony.

10 Krzysiu Jest i Krzysiu mądra głowa, Nie jeden uczony się przy nim chowa. Na spotkaniach w oratorium pomysłowością się wykazuje, Gdy ksiądz odpowiedzi na pytania oczekuje. Jak Papa Smerf ma tysiące mądrych rad, On ze swoimi smerfami (dziećmi) na półkoloniach jest za pan brat.

11 Mateusz I LO go w tym roku przywitało Gdy jego nazwisko na liście przyjętych zajaśniało. Młody animator z niego jest nie lada, Każde dziecko za nim przepada. Poeta z niego świetny, wiersze to jego zamiłowanie, Jak Bambi jest wrażliwy i dla przyjaciół wykazuje oddanie.

12 Patryk Mądre rzeczy swym donośnym głosem głosi, I on następny glany nosi. W oratorium naszym dobrze się sprawuje, I wszystko od strony technicznej przygotowuje. Jak Tabaluga jest na każde zawołanie, On zawsze pomocną dłoń dać Ci jest w stanie.

13 Kacper Mistrz podłączania sprzętu się w nim kryje, Żaden kabel się przed nim nie ukryje. Jak Buzz w ToyStory z robota cos ma, On ze wszystkim sobie radę da.

14 Bartek Następny, który gra na gitarze I swój talent każdemu pokarze. W oratorium swym śpiewem zaskakuje, I opanowaniem innych oczarowuje. Jak Kurczak Mały okulary nosi I równie inteligentne słowa głosi

15 Piotrek Kolejny muzykalny w naszej wielkiej rodzinie Z nim także Ci czas wesoło minie. Zawsze rzetelny i odpowiedzialny w ora On każdemu zadaniu zdoła. Jak Koda z Mój brat niedźwiedź zawsze gadatliwy, A w swym codziennym byciu jakże urokliwy.

16 Karol Na Jambie szalone wybija rytmy Co jest dowodem na to, że jest sprytny. Jak Timon zawsze radosny i pozytywny A robiąc zdjęcia jakże kreatywny.

17 Grzesiu W szkole i w domu zawsze uśmiechnięty, Dlatego mówią, że jest pozytywnie walnięty. Zalotnym uśmiechem w oratorium szpanuje, Jak baletnica w tańcu wiruje. Jak Oscar z Rybek z Ferajny ma dobry gust, A tylko mądre słowa wychodzą z jego ust.

18 Dzi ę kujemy, ż e jeste ś cie ! Animatorki <3


Pobierz ppt "Dzie ń chłopaka. Drodzy ch Ł opcy Dzień chłopaka niedługo się święci więc życzymy Wam tego co Was kręci full zabawy, dobrych chęci niech Was licho złe."

Podobne prezentacje


Reklamy Google