Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Festiwal Folkloru – Chiny. Chiny, to jest państwo trochę różniące się od innych, np. Chiny, to jest państwo trochę różniące się od innych, np. ryż i inne.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Festiwal Folkloru – Chiny. Chiny, to jest państwo trochę różniące się od innych, np. Chiny, to jest państwo trochę różniące się od innych, np. ryż i inne."— Zapis prezentacji:

1

2 Festiwal Folkloru – Chiny. Chiny, to jest państwo trochę różniące się od innych, np. Chiny, to jest państwo trochę różniące się od innych, np. ryż i inne potrawy jedzą pałeczkami; ryż i inne potrawy jedzą pałeczkami; wierzą w innego Boga; wierzą w innego Boga; mają zupełnie inne pismo można powiedzieć, piszą znaczkami ! mają zupełnie inne pismo można powiedzieć, piszą znaczkami !

3 Francja Stolicą Francji jest Paryż. Najpiękniejsze miasto, które widziałam. Jest tam wieża Eiffla, Stolicą Francji jest Paryż. Najpiękniejsze miasto, które widziałam. Jest tam wieża Eiffla, Łuk Triumfalny, rzeka Sekwana i Katedra Notre Dame oraz Luwr. W jednym z muzeum znajdują się obrazy Leonarda da Vinci. Wśród nich jest też Mona Lisa. Łuk Triumfalny, rzeka Sekwana i Katedra Notre Dame oraz Luwr. W jednym z muzeum znajdują się obrazy Leonarda da Vinci. Wśród nich jest też Mona Lisa.

4 Anglia Stolicą tego państwa jest Londyn. To jest bardzo duże miasto. Jest tam bardzo dobrze znany zegar Big Ben. Stolicą tego państwa jest Londyn. To jest bardzo duże miasto. Jest tam bardzo dobrze znany zegar Big Ben. Są tam inne zwyczaje i tradycje np. Są tam inne zwyczaje i tradycje np. dokładnie o godz. 17: 00 wszyscy idą wypić herbatkę. dokładnie o godz. 17: 00 wszyscy idą wypić herbatkę. W pierwszy dzień świąt dzieci i dorośli dopiero dostają prezenty. W pierwszy dzień świąt dzieci i dorośli dopiero dostają prezenty. Jest tam baaardzo stary zabytek Stonehenge. Nikt nie wie ile on ma lat?! Jest tam baaardzo stary zabytek Stonehenge. Nikt nie wie ile on ma lat?!

5 Włochy Stolicą Włoch jest Rzym. Jest tam dosyć ciepło i upalnie. Stolicą Włoch jest Rzym. Jest tam dosyć ciepło i upalnie. Bardzo często w Mediolanie odbywają się mecze piłki nożnej. Bardzo często w Mediolanie odbywają się mecze piłki nożnej. Włosi mają po prostu wyśmienite potrawy m.in. Włosi mają po prostu wyśmienite potrawy m.in. Spaghetti bolognese. Spaghetti bolognese.

6 Grecja Według mnie we wszystkich tych państwach mogło by się odbyć spotkanie różnych kultur i tradycji, ale najbardziej pasuje do tego szalenie gorąca Grecja ! ! Według mnie we wszystkich tych państwach mogło by się odbyć spotkanie różnych kultur i tradycji, ale najbardziej pasuje do tego szalenie gorąca Grecja ! !

7 Koniec Myślę, że miło było państwu obejrzeć ten pokaz, DZIĘKUJĘ !


Pobierz ppt "Festiwal Folkloru – Chiny. Chiny, to jest państwo trochę różniące się od innych, np. Chiny, to jest państwo trochę różniące się od innych, np. ryż i inne."

Podobne prezentacje


Reklamy Google