Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szef: Adriana Mazurek Kierownik produkcji: Groszkowska Nikola.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szef: Adriana Mazurek Kierownik produkcji: Groszkowska Nikola."— Zapis prezentacji:

1 Szef: Adriana Mazurek Kierownik produkcji: Groszkowska Nikola

2 Logo firmy

3 Z AŁOŻYCIELE FIRMY Mały wzrostem, lecz wielki sercem i duchem. Pierwszy założyciel firmy skarpetki na czasie w roku 1899. Pierwsza para skarpet, która wydostała się spod jego tycich rąk była prawdziwym hitem. Media zabijały się o to by ją sfotografować. Dumny syn pierworodnego założyciela. Prawdziwy mężczyzna w kobiecym wydaniu. Stworzył logo firmy, a kiedy wszyscy pracują zapuszcza bity, żeby nie było nudno. Jego filmiki na you tubie mają kilkanaście wyświetleń. Nikomu nie udało się pobić takiego rekordu. Prawdziwy sukces. Konstanty Junior Dżulian Malinowski Wiktor Wiking Krzaczunio Górczak I jak ich nie kochać? ;3

4 N ASI F ANI Razem tworzymy wielką rodzinę.

5 D OJAZD DO SKLEPU Ul. Dżuliana 16 81-324 Kostomierki Przepraszamy, ale premier stwierdził, że firma nie spełnia warunków etycznych i moralnych, by umieszczać ją na mapach GPS-u. Uważamy, że to głupota, no ale przecież zdanie premiera ważniejsze -.-

6 N ASZA O FERTA Skarpetki ze ściągaczami Dwustronne skarpetki Pierwszy prototyp, który na rynku handlowym odniósł prawdziwy sukces. Ta skarpetka ma dwie strony: praw ą … i drug ą, której nie chcesz znać!

7 N ASZA O FERTA Z wizerunkiem Kostka Dostępne w rozmiarach XS S M L XL XXL XXXL za jedyne 19.99. Z wizerunkiem Wiktora

8 N ASZA O FERTA Z GPS-em Z dostępem do Wi-Fi Jedna para skarpetek, a może tak wiele. Z dostępem do wi-fi? Czemu nie. Ale skarpetki się gubią -.- Więc GPS zamontowany w nich pomoże Ci je namierzyć, nawet w drugim końcu pokoju.

9 N ASZA O FERTA Najczystsze Przeźroczyste Tych skarpetek nie trzeba prać. Pozostaną już takie na zawsze. Myślisz że tu nie ma nic? Mylisz się! Są tak przeźroczyste że nie widać ich gołym okiem, więc nie trzeba się martwić, że się pobrudzą.

10 N ASZA O FERTA Zwierzątka Na dwa palce Na bal przebierańców w sam raz! Znajomi mogą tylko pozazdrościć

11 Dzięki za uwagę! Liczymy na 6


Pobierz ppt "Szef: Adriana Mazurek Kierownik produkcji: Groszkowska Nikola."

Podobne prezentacje


Reklamy Google