Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W kwietniu 2012r. Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami przeprowadziło badanie CATI w związku z Rankingiem MBA. Badanie zostało przeprowadzone na.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W kwietniu 2012r. Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami przeprowadziło badanie CATI w związku z Rankingiem MBA. Badanie zostało przeprowadzone na."— Zapis prezentacji:

1

2 W kwietniu 2012r. Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami przeprowadziło badanie CATI w związku z Rankingiem MBA. Badanie zostało przeprowadzone na próbie 300 losowo wybranych respondentów z grupy pracowników działów HR (członków i sympatyków PSZK). RAPORT z badania CATI w związku z Rankingiem MBA

3 Proszę o wskazanie którą z form podnoszenia kwalifikacji menedżerskich uważa Pan/Pani za najbardziej wartościową i efektywną?

4 Czy Państwa firma rekrutuje pracowników od których wymaga się ukończenia studiów MBA?

5 Czy ukończenie studiów MBA ma znaczenie przy podejmowaniu decyzji o awansie pracownika na wyższe stanowisko?

6 Czy przy rekrutacjach na stanowiska menedżerskie ukończenie przez kandydata studiów MBA jest:

7 Czy przy ocenie kandydata, który ukończył studia MBA zwraca Pan/Pani uwagę na:

8 W Pana/ Pani odczuciu lepszymi kwalifikacjami i kompetencjami odznaczają się absolwenci polskich czy zagranicznych programów MBA?

9 Czy wybierając i oceniając kandydata posiadającego ukończone studia MBA w Polsce, zwracał Pan/ Pani uwagę na uczelnię (organizatora) programu MBA?

10 Na podstawie Pana/Pani doświadczenia oraz odczucia, organizatorów których programów MBA w Polsce mógłby Pan/Pani wskazać jako kształcących najlepszych kandydatów?

11 Czy Państwa firma jest firmą z kapitałem zagranicznym?

12 Czy Państwa posiada jednostki terenowe/ oddziały na terenie Polski?

13 Ilu pracowników zatrudnia Państwa firma w Polsce?

14 Proszę określić zasięg terytorialny działalności firmy

15


Pobierz ppt "W kwietniu 2012r. Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami przeprowadziło badanie CATI w związku z Rankingiem MBA. Badanie zostało przeprowadzone na."

Podobne prezentacje


Reklamy Google