Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Niezależnie od pory roku zawsze jesteśmy gotowi przedstawić miejsce i ofertę zajęć dostosowaną do Państwa potrzeb. Gwarantujemy, że wszyscy uczestnicy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Niezależnie od pory roku zawsze jesteśmy gotowi przedstawić miejsce i ofertę zajęć dostosowaną do Państwa potrzeb. Gwarantujemy, że wszyscy uczestnicy."— Zapis prezentacji:

1 Niezależnie od pory roku zawsze jesteśmy gotowi przedstawić miejsce i ofertę zajęć dostosowaną do Państwa potrzeb. Gwarantujemy, że wszyscy uczestnicy zyskają nową wiedzę, odkryją swoje możliwości i nowe pokłady energii. Dotyczy to zarówno Kluczowych Klientów, kadry menedżerskiej, jak i pozostałych struktur pracowników. Kontrolowane sytuacje, które aranżujemy a nierzadko prowokujemy bardzo wyraźnie uwidaczniają predyspozycje często dotąd niezauważone, poszczególnych uczestników – umiejętność szybkiego i skutecznego reagowania w trudnych warunkach, cechy przywódcze, współdziałanie, zdolność uczenia się i analitycznego oraz twórczego myślenia, sposoby radzenia sobie ze stresem i rozwiązywaniem konfliktów. Jednak zabawy i zadania mają na celu nie tylko integrować i uczyć – mają też rozbawić do łez!!! Zapewniamy, że tak właśnie będzie… FABRYKA PRZYGÓD NASZA FIRMA DZIAŁA NIEPRZERWANIE OD 8 LAT, PRACUJEMY WYŁĄCZNIE Z NAJLEPSZYMI INSTRUKTORAMI I FACHOWCAMI W POSZCZEGÓLNYCH DZIEDZINACH. NIC u nas NIE JEST PRZYPADKOWE. NASZA FIRMA DZIAŁA NIEPRZERWANIE OD 8 LAT, PRACUJEMY WYŁĄCZNIE Z NAJLEPSZYMI INSTRUKTORAMI I FACHOWCAMI W POSZCZEGÓLNYCH DZIEDZINACH. NIC u nas NIE JEST PRZYPADKOWE.

2 POLSKA Wybierzcie REJON w którym chcecie się bawić, podajcie termin i ilość osób a my znajdziemy odpowiednie miejsce. To może być hotel ze SPA lub ranczo z klimatem i domowym jedzeniem, duży ośrodek lub zagubiona w lesie bacówka, poligon z dala od cywilizacji, malownicza wieś lub piękne miejsce w mieście, czasem zupełnie nie kojarzonym z atrakcjami turystycznymi, możemy nawet zabrać namioty…. …..zobaczcie Gdańsk i pływajcie po morzu RIBami, zjedźcie żur Uli na tarasie drewnianej hawiry i pokonajcie błota Bieszczad samochodami terenowymi, zobaczcie Jurę Krakowsko - Częstochowską nad i…. pod ziemią, popłyńcie kajakami do meczetu w Kruszynianach a skuterami śnieżnymi tatrzańskim szlakiem, tropcie bobry z tratwy na Biebrzy……. Np. wycieczka na Śląsk; podziemny skansen, smakowanie piwa, jazda wozem strażackim, wyścigi gokartów, zabytki architektury i świetne spektakle. balony, zorbing, paralotnie, ścianki, skutery, wspinaczka, zejścia do jaskiń, loty za skuterem, parki linowe, zjazdy tyrolskie, szybowce, helikoptery, skoki spadochronowe, patent motorowodny, rejsy żaglowe, off-road…..

3 CAŁY ŚWIAT Kierunek i sposób podróżowania zależy tylko od tego ile jest czasu. Nasze wyprawy nie są wycieczkami biura turystycznego. W najbardziej opatrzonych pokażemy Wam egzotykę, której nie zobaczycie z okna autokaru. Może to być Maroko a może być Mongolia można jechać samochodem terenowym, płynąć katamaranem albo zwyczajnie – samolotem, ale na miejscu będzie niezwyczajnie. Nie musicie poznawać świata z ekranu TV my pokażemy go Wam w rzeczywistości. Nie zapomnicie noclegu na pustyni lub w mongolskiej jurcie, nurkowania na rafie, raftingu na nepalskiej rzece …. zabierzemy was tam, gdzie nikt dotąd! Np. wycieczka na Islandię, do stóp wulkanu, off-road wśród gejzerów, sławne koniki islandzkie i bezkrwawe polowanie na wieloryby. Dla nas nie ma żadnych granic, w naszej ofercie mamy także wyjazdy samochodami terenowymi w Europie, do Afryki, Azji lub nawet Australii – Litwa, Łotwa, Estonia, Albania, Macedonia, Rumunia, Portugalia, Islandia, Syria, Jordania, Maroko, Tunezja lub dalej..Afryka Zachodnia wreszcie Namibia i raj zwierząt, w głąb Rosji aż nad Bajkał, do Mongolii lub w okolice Perth… wybór należy do Was.

4 IMPREZY, PIKNIKI, SCENARIUSZE, INTEGRACJA…. IMPEZY INTEGRACYJNE – poznajcie się lepiej i współpracujcie. Polecamy scenariusze wyprawowe do różnych krain, fabuły filmowe typu Indiana Jones, James Bond, Gwiezdne Wojny, Mission Impossible itd. Znakomicie integruje pracowników scenariusz Charity gdzie CAŁA grupa pracuje aby osiągnąć dobroczynny cel. Fort Boyard z próbą zjedzenia szarańczy PIKNIKI – bezpieczna zabawa i nastój fiesty – można je zrobić w stylu pirackim, zbójnickim, rycerskim, kowbojskim, zawodów strongman czy olimpiad sportowych … WYJAZDY NAGRODOWE – świetnie sprawdzają się wyprawy i wycieczki zagraniczne, zwiedzanie Amsterdamu, Moskwy, Paryża, Barcelony itp., zabawy off-roadowe w kraju, rejsy i luksusowe pobyty w starannie dobranych miejscach. Wieczorne zabawy stylizowane na rauty w barokowej oprawie, uczty rzymskie, kubańskie noce z cygarem i salsą, widowiska, występy znanych kabaretów i koncerty dopełniają całości. Dobra zabawa to nie tylko duża ilość sprzętu. Najważniejszy jest pomysł i dobranie charakteru wyjazdu do celu jaki mu przyświeca.

5 Dzień dobrej zabawy powinien być spuentowany imprezą wieczorną z pomysłem. Tańce, karaoke, zabawy przebierańców to jest to co znakomicie się sprawdza. Odpowiednia muzyka, trochę akcesoriów, znakomity prowadzący i KICZ PARTY ubawi Was do łez. Wymyślimy wieczór pasujący do Waszej działalności, promowanego właśnie produktu lub konweniujący z miejscem, w którym jesteście. Polecamy występy kabaretowe i artystyczne np. Balet Malowanych Ciał, który jest doskonałym połączeniem piękna nagich ciał, tańca, muzyki i plastyki. Pokaz skręcania cygar, kasyno, chodzenie po ogniu, bębny afrykańskie, pokaz barmański z drinkami dla gości, hipnoshow, wieczór z salsą, KARAOKE,………………………… A WIECZOREM…. Np. na wieczorze w stylu greckim uczestnicy lepią amfory i sami je malują. ZOBACZĄ jak w piecu o temperaturze 1200 st.C, buchającym płomieniami ich działa uzyskają ostateczny kształt

6 NASZE SPECJALNOŚCI I ATRAKCJE Wyjazdy i imprezy dla kluczowych klientów np. Maroko, grupa ma do dyspozycji samochody terenowe, pełne wyposażenie biwakowe i zabezpieczenie na wodzie. W lodówce samochodowej chłodzi się piwo, na grillu świeżutkie szaszłyki a wy latacie nad oceanem. Wieczorem impreza na białych piaskach przy ognisku rano nowe miejsce i nowy wiatr……….. SZERMIERKA - Wszystko jest prawdziwe; plansza, stroje, szpady, sygnalizacja. Zabawę prowadzi co-trener kadry narodowej mający uprawnienia sędziego międzynarodowego. Warto go poznać i posłuchać a na pewno warto się od niego uczyć. Turniej jest idealną zabawą na popołudnie dla mniejszej grupy lub dodatkiem do dużych pikników. Można go z powodzeniem włączyć do zabawy w stylu rycerskim na zamku… ZAWODY ŁUCZNICZE - Mistrz Polski i złoty medalista europy jest zarazem znakomitym animatorem z zacięciem kabareciarza. Przy takim prowadzeniu łucznictwo staje się pasjonującym spotkaniem z przygodą. Strzelamy do tarcz ale i do makiet zwierząt. Dowiecie się co to jest łuk bloczkowy i zobaczycie, że strzela z mocą broni palnej. SOKOLNICTWO - Czy umiecie sobie wyobrazić 190 cm rozpiętości skrzydeł...rozpostartych tuz przed waszymi oczami i ptaka o drapieżnym oku wzbijającego się z szumem skrzydeł tak blisko, że czujecie powiew? Jeśli nie to musicie tego spróbować.. Zobaczyć polowanie z bliska, dowiedzieć się jakie one są, dotknąć ich i poczuć ciężar wspaniałych łowców na swoim barku czy ramieniu to jest to co chcemy Wam zaproponować.

7 CHĘTNIE ODPOWIEMY NA WSZELKIE PYTANIA, PRZYGOTUJEMY PROJEKT. Joanna Kisiel tel. 600391 639 Grzegorz Szopa tel. 509 233 322 OBEJRZYJ NASZ MAŁY OFF-ROAD -wystarczy kliknąć w czarne pole – czas 2 min. OBEJRZYJ NASZ MAŁY OFF-ROAD -wystarczy kliknąć w czarne pole – czas 2 min.


Pobierz ppt "Niezależnie od pory roku zawsze jesteśmy gotowi przedstawić miejsce i ofertę zajęć dostosowaną do Państwa potrzeb. Gwarantujemy, że wszyscy uczestnicy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google