Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Bezpieczeństwo rodzinne w Windows 8 Artur Rudnicki Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu Warszawa, 4.03.2013.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Bezpieczeństwo rodzinne w Windows 8 Artur Rudnicki Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu Warszawa, 4.03.2013."— Zapis prezentacji:

1 Bezpieczeństwo rodzinne w Windows 8 Artur Rudnicki Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu Warszawa, 4.03.2013

2 Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu Co to takiego? Do skonfigurowania funkcji Bezpieczeństwo rodzinne wymagane jest konto administratora. Funkcja Bezpieczeństwo rodzinne umożliwia ustawienie limitów czasu używania komputera przez dziecko, a także określenie, kiedy i z jakich witryn sieci Web, aplikacji oraz gier może ono korzystać. Funkcję Bezpieczeństwo rodzinne można zastosować tylko do kont standardowych.

3 Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu Jak zacząć? W naszym systemie powinno działać konto administratora/rodzica, które jest zabezpieczone hasłem. Tworzymy konto dziecka, które jest kontem zwykłym (może być zabezpieczone hasłem). Podczas tworzenia konta włączamy Bezpieczeństwo rodzinne.

4 Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu Jak i co możemy konfigurować? Aby można konfigurować funkcję musimy z poziomu konta administratora/rodzica wejść w edycję konta. Ustawienia systemu Windows, które możemy monitować : Filtrowanie sieci Web Limity czasu Ograniczenia sklepu Windows i gier Ograniczenia aplikacji

5 Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu Filtrowanie sieci Web

6 Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu Limity czasu

7 Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu Ograniczenia sklepu Windows i gier

8 Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu Ograniczenia aplikacji

9 Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu Czas na pytania … i pokaz na żywo Artur Rudnicki artur.rudnicki@zst.radom.pl


Pobierz ppt "Bezpieczeństwo rodzinne w Windows 8 Artur Rudnicki Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu Warszawa, 4.03.2013."

Podobne prezentacje


Reklamy Google