Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

To nasza pasja którą się dzielimy z wszystkimi Olympic2014 Szkółka PiłkarskaOlympic2014 Szkółka Piłkarska.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "To nasza pasja którą się dzielimy z wszystkimi Olympic2014 Szkółka PiłkarskaOlympic2014 Szkółka Piłkarska."— Zapis prezentacji:

1 To nasza pasja którą się dzielimy z wszystkimi Olympic2014 Szkółka PiłkarskaOlympic2014 Szkółka Piłkarska

2 SZANOWNI PAŃSTWO!SZANOWNI PAŃSTWO!

3 Olympic2014 szkółka Piłkarska Grzegorz Cynarski ma zaszczyt zwrócić się do Państwa z propozycją współpracy na zasadzie promocji Państwa firmy poprzez sport.

4 Dzięki temu mogą Państwo zapewnić reklamę swojej firmie w znakomity sposób przyczyniając się również do rozwoju sportu młodzieżowego na Podkarpaciu. Interesuje nas również możliwość współpracy w szerszym tego słowa znaczeniu czyli reprezentowania Państwa firmy w dłuższej perspektywie czasowej. Szkółka ciągle się rozwija, planowanie zajęć jest naszym celem. Liczy się dla nas zadowolenie rodziców z naszej pracy i uśmiech naszych podopiecznych..

5  Chciałbym również zaznaczyć iż w celu propagowania dziedziny sportu jaką jest piłka nożna, daliśmy możliwość brania udziału w zajęciach zmniejszając składkę członkowską, dzieciom z każdej sfery społecznej, aby wszystkich było stać na zajęcia prowadzone w Szkółce. Co za tym idzie musimy sobie radzić z wszystkimi kosztami czasem dokładając swoje pieniądze na cele i działalność Szkółki. Przede wszystkim zależy nam na naszej ideologii którą się kierujemy, mianowicie nauka poprzez sport, rekreację, gry i zabawy oraz mniej komputera. Coerver Coaching Festival 2014Coerver Coaching Festival 2014

6 Bierzemy udział akcjach charytatywnych Bierzemy udział akcjach charytatywnych

7 Przyczyniamy się do spełniania marzeń innych Przyczyniamy się do spełniania marzeń innych

8  Sponsoring i reklama poprzez sport należą obecnie do najlepszych form promowania firmy lub produktu na rynku. Coraz częściej wygrywają one z tradycyjną formą reklamy, którą klienci zaczynają postrzegać jako działania zbyt natarczywe. Wiele renomowanych firm zaczyna traktować sponsorowanie sportu jako skuteczny sposób zwiększenia znajomości marki oraz kreowania odpowiedniego wizerunku swojej firmy. Nasi mali piłkarze poznają znanych ludzi.

9 W zamian za wsparcie dla Szkółki oferujemy Państwu: umieszczenie nazwy Państwa firmy na stronie internetowej Szkółki; umieszczenie dostarczonych przez Państwa ulotek, plakatów i innych materiałów reklamowych na miejscu treningów; umieszczenie informacji o Państwa firmie na naszych banerach reklamowych. inne formy promocji i reklamy zaproponowane przez Państwa. Co możemy zaoferować?Co możemy zaoferować?

10 Nasi zawodnicy brali udział w treningu pokazowym prowadzonym obecnie najlepszą metodą szkoleniową w tej dziedzinie sportu Coerver Coaching.

11 Otwieramy drzwi naszej Szkółki wszystkim dzieciom

12 DANE SZKÓŁKIDANE SZKÓŁKI  NIP: 6841654097  REGON: 370476138  TEL: 722197943  KONTO: 72 8642 1083 2002 8326 7154 0001

13 Profesjonalizm to nasz cel!Profesjonalizm to nasz cel!

14 Bierzemy udział w różnych przedsięwzięciach

15 Zadowolenie i przyjemność z tego co lubimy robić łączy wszystkich.

16 Najmłodsi nasi zawodnicy już czują się doceniani.

17

18 Tak cieszą się nasi piłkarze Tak cieszą się nasi piłkarze

19 Staramy się !  Olympic2014 Szkółka Piłkarska działa realizując cele w zakresie poprawy kultury fizycznej najmłodszych.  Dokonując darowizny pieniężnej lub innego rodzaju pomocy na rzecz Szkółki pomagają Państwo wyposażyć naszych podopiecznych w niezbędny do treningów zorganizowanie eventów (dzień dziecka, turnieje szkolenia itp) oraz opłacić niezbędne sale treningowe. Kwoty jakie nam pomogą są niewielkie granica 300 zł. Jednak skłaniamy się do współpracy długookresowej, zależy nam na takim kierunku który daje więcej możliwości rozwojowych.  Pytania prosimy kierować pod nr.  Tel. 722197943 lub na  mail: g.cynarski@interia.pl  Jeżeli zdecydują się Państwo na współpracę z naszą Szkółką gwarantujemy wiele niezapomnianych chwil i radości oraz satysfakcji z oglądania naszych podopiecznych w piłkarskich zmaganiach.  Przesyłamy filmy i zdjęcia naszym sponsorom.  Z poważaniem Grzegorz Cynarski  Instruktor Sportu o specjalizacji piłka nożna.

20 Zapraszamy na strony internetowe gdzie można nas znaleźć: http://olympic2014.jimdo.com http://olympic2014.jimdo.com

21 https://www.facebook.com/Olympic2014?ref_type=bookmark

22 https://www.youtube.com/watch?v=NIPIbpjUbr0&list=PLrEf- diavt_y7iFdHQu9r5TBcVOrgzAEx&hd=1

23 Dziękujemy za obejrzenie prezentacji Dziękujemy za obejrzenie prezentacji


Pobierz ppt "To nasza pasja którą się dzielimy z wszystkimi Olympic2014 Szkółka PiłkarskaOlympic2014 Szkółka Piłkarska."

Podobne prezentacje


Reklamy Google