Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

27 lipca (Niedziela) 2011 r. około godz. 17.00 wybuchł pożar w Gardawicach (mini zoo/piaskownia). Spaliły się zabudowania gospodarcze: zagroda oraz szopa.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "27 lipca (Niedziela) 2011 r. około godz. 17.00 wybuchł pożar w Gardawicach (mini zoo/piaskownia). Spaliły się zabudowania gospodarcze: zagroda oraz szopa."— Zapis prezentacji:

1

2 27 lipca (Niedziela) 2011 r. około godz. 17.00 wybuchł pożar w Gardawicach (mini zoo/piaskownia). Spaliły się zabudowania gospodarcze: zagroda oraz szopa z zapasami siana i słomy o łącznej powierzchni ponad 200m kw. Z powodu wysokiej temperatury w jednym z pomieszczeń padło 11 świnek wietnamskich. Na szczęście pozostałe zwierzęta były na wybiegu, więc ta katastrofa ich całkowicie ominęła. Straty oszacowano na 100 tys.zł. Na miejscu pojawiło się wiele jednostek straży pożarnych. Akcja zakończyła się o godz. 22:05.

3 Gardawickie Mini Zoo cieszy się sporą popularnością i mimo, iż usytuowane jest w pobliżu czynnej kopalni piasku, zwiedzających nie brakuje. Zwierzęta podchodzą pod samo ogrodzenie i wdzięcznie pozują do zdjęć. Na wybiegu możemy spotkać: daniele, strusie, pawie, kozy, barany i lamy.

4

5 Te miejsce odwiedza wiele rodzin oraz szkół, które przyjeżdżają aby zobaczyć zwierzęta i ich miejsce pobytu… Jest to niezwykle ważne, gdyż takie zwierzęta jak np. kozy czy barany, są bardzo rzadko spotykane nawet na wsiach…

6 Przy Zoo można sobie usiąść obok tych wspaniałych zwierząt, jest tam ładna okolica na niedzielne spacery.

7

8


Pobierz ppt "27 lipca (Niedziela) 2011 r. około godz. 17.00 wybuchł pożar w Gardawicach (mini zoo/piaskownia). Spaliły się zabudowania gospodarcze: zagroda oraz szopa."

Podobne prezentacje


Reklamy Google