Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

2011/ 2012. Jest ciekawa świata, dopytuje, wyszukuje zgłębia. Stawia cele i konsekwentnie dąży do ich realizacji. Od wielu lat działa w kole teatralnym.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "2011/ 2012. Jest ciekawa świata, dopytuje, wyszukuje zgłębia. Stawia cele i konsekwentnie dąży do ich realizacji. Od wielu lat działa w kole teatralnym."— Zapis prezentacji:

1 2011/ 2012

2 Jest ciekawa świata, dopytuje, wyszukuje zgłębia. Stawia cele i konsekwentnie dąży do ich realizacji. Od wielu lat działa w kole teatralnym i wraz z grupą odnosi sukcesy. Przez kilka lat była harcerka w szkolnej drużynie. Bardzo aktywnie działała na rzecz WOŚP jako wolontariuszka. Podczas uroczystości nadania imienia szkole przepięknie odczytała list do Patrona

3

4 Patrząc na niego widzimy młodego dżentelmena zarówno w sposobie bycia i ubioru. Niezwykle kulturalny stanowi wzór do naśladowania. W stosunku do kolegów jest przyjazny, życzliwy i pomocny. Świetnie organizuje sobie czas co pozwala mu zdobywać wysokie oceny a także osiągać sukcesy artystyczne. Jest multiinstrumentalistą! Jego piękna gra towarzyszy każdej uroczystości szkolnej. Jest przystojnym brunetem.

5

6 Bardzo lubi rysować, malować! Uwielbia być recytatorką. Jest kulturalna, koleżeńska, uczynna, pomocna, Dotrzymuje danego słowa. Potrafi zadbać o pieniądze dlatego klasa obdarzyła ja zaufaniem i powierzyła stanowisko skarbnika klasowego.

7

8 Jest uczennicą odpowiedzialną, miłą, kulturalną Jest wytrwała, konsekwentnie dąży do celu. Pracowita i wytrwała. Wyróżnia się wysoką kulturą osobistą, zawsze używa zwrotów grzecznościowych – mała dama Zgodnie i twórczo pracuje w zespole. Pisze piękne listy, zwłaszcza do św Mikołaja Zajmuje czołowe miejsca w organizowanych na terenie szkoły konkursach plastyczno- technicznych. Czarnowłosa, ciemnooka Carmen

9

10 Niezwykle uporządkowana na jej biurku jest wszystko poukładanie jak na aptekarskich półkach. Okazuje wielki szacunek osobom dorosłym i starszym. Jest prawdomówna i szczera. Dziewczynka bardzo aktywna na terenie klasy, swoją aktywnością zaraża innych. Jest stałą bywalczynią biblioteki i czytelni szkolnej Jest dobrym obserwatorem przyrody, posiada bogatą wiedzę przyrodniczą Zdobyła I miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Bezpiecznie na wsi zarówno na etapie gminnym, jak i powiatowym.

11

12 Wykazuje dużą inicjatywę i samodzielność Jest pracowita i wytrwała w dążeniu do wyznaczonych celów. Potrafi dokonać samooceny własnego zachowania i działania oraz ocenić zachowanie innych. Łatwo nawiązuje kontakty z rówieśnikami. Chętnie przewodzi w grupie rówieśniczej. Cudownie prezentuje się w roli Anioła deklamując swoją rolę. Bardzo lubi uczyć się języka angielskiego. Lubi podróżować wraz z rodzicami po Polsce. Posiada dużą wiedzę na temat regionów oraz zabytków Polski.

13

14 Jest altruistką – czerpie radość z dzielenia się tym co ma z innymi. Można polegać na niej jak na Zawiszy – przestrzega zasad i dotrzymuje danego słowa. Bardzo ładnie śpiewa o czym świadczy jej występ podczas jasełek. Chętnie maluje i bierze udział w konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Jest bardzo lubiana przez kolegów i koleżanki w klasie została wybrana przewodniczącą samorządu klasowego. Ma piękne, gęste, długie blond włosy, które mama misternie upina ozdabiając je kokardkami i spineczkami.

15

16 Zgodnie pracuje w zespole klasowym. Jest bardzo życzliwa, zawsze uśmiechnięta i pogodna Bardzo kulturalna, twórcza, pilna i zorganizowana. Niezwykle utalentowana w wielu dziedzinach. Reprezentuje z sukcesem nasza szkołę w licznych konkursach plastycznych i piosenkarskich. Najpiękniej na świecie śpiewa hymn szkoły …..i nie tylko. Zdobyła I miejsce w konkursie plastycznym Aniołki Tak bardzo chciała chodzić do szkoły, że rodzice posłali ja do I klasy w wieku 6 lat i dobrze zrobili.

17

18 1. Bardzo uczynna, pomocna, mała gospodyni. 2. Nieprzeciętnie spostrzegawcza 3. Choć jest bardzo małą słodką dziewczynką ma silny charakter. 4. Koledzy i koleżanki wybrali ją przewodniczącą klasy.

19

20 1. Niezwykle uporządkowany i wymagający od innych troski o porządek. 2. Jest niezwykle elokwentny często nie do okiełznania. 3. Choć jest jeszcze bardzo młodym człowiekiem, dostrzegamy w nim niezwykle silny charakter i predyspozycje sportowe. 4. Wprawdzie nie deklaruje kim chciałby zostać w przyszłości, ale bardzo mu pasuje mundur listonosza.

21

22 1. Ma piękny, kreatywny umysł 2. Jest niezwykle subtelna, delikatna, ale stanowcza i konsekwentna. 3. Ma wiele wizji i koncepcji, które odważnie wciela w życie. 4. Już w pierwszych latach edukacji osiągnęła sukces w biegach przełajowych. 5. Jest uzdolniona plastycznie i aktorsko. 6. Społeczność szkoły podstawowej wybrała ja na przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego

23

24 1. Zgrabna, smukła i atrakcyjna nastolatka. 2. Urodzona społecznica, aktywistka. 3. Grzeczna, kulturalna i taktowna. 4. Bardzo dociekliwa w poszukiwaniu informacji, rzec by można mól książkowy 5. Charakteryzuje ja pracowitość, odpowiedzialność i sumienność. 6. Bardzo pogodna śmieszka!

25

26 Na twarzy zawsze gości uśmiech. Jest rozmowny, rezolutny. Buduje bogate wypowiedzi używając pięknych słów i właściwej intonacji. Jest znakomitym recytatorem. Jego hobby to piłka nożna, ulubiony zespół to FC Barcelona. Idolem jest Messy W stosunku do kolegów jest,życzliwy mi przyjacielski Jest bardzo dobrym uczniem a preferuje matematykę. Posiada wiele talentów i uzdolnień: ładnie rysuje i maluje – odniósł sukces w Gminnym konkursie plastycznym w ubiegłym roku. Chodzi na zajęcia chóru, gdzie śpiewa i gra na instrumentach. Chętnie występuje publicznie. Lubi prace na komputerze w Konkursie na najpiękniejszą kartkę animowaną zdobył II miejsce. Ma blond włosy i błyszczące mądre oczy.

27

28


Pobierz ppt "2011/ 2012. Jest ciekawa świata, dopytuje, wyszukuje zgłębia. Stawia cele i konsekwentnie dąży do ich realizacji. Od wielu lat działa w kole teatralnym."

Podobne prezentacje


Reklamy Google