Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

FITNESS SIŁOWNIA RELAKS ODNOWA RUCH

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "FITNESS SIŁOWNIA RELAKS ODNOWA RUCH"— Zapis prezentacji:

1 FITNESS SIŁOWNIA RELAKS ODNOWA RUCH
Sylwetka Dla Ciebie FITNESS SIŁOWNIA RELAKS ODNOWA RUCH KLUB Zaprasza f i t 4 u - Żyrardów ul. Okrzei 37, tel , mail:

2 Sylwetka Dla Ciebie Propozycje zajęć Urządzenia aerobowe Siłownia
Ćwiczenia z przyrządami Trening indywidualny i grupowy Aerobik Zajęcia dodatkowe f i t 4 u - Żyrardów ul. Okrzei 37, tel , mail:

3 Sylwetka Dla Ciebie Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów, zawsze uczestniczących aktywnie w zajęciach. Klub fit4u przeznaczony jest zarówno dla początkujących (tym pomagamy szczególnie) jak i zaawansowanych (którym służymy poradą w dobraniu odpowiedniego treningu). Instruktorzy ułożą plan treningowy dla każdego ćwiczącego. Istnieje możliwość personalnego treningu z wybranym instruktorem. Wszystkie nasze urządzenia w tym bieżnie, rowery, racery GT, ergometry i cros-trainery, mają systemy kontroli tętna, czasu, dystansu, posiadają programy treningowe, wysiłkowe, spalania tłuszczu, fitnessu. Wszystkie urządzenia cardio są wyposażone w funkcją „Oceny Sprawności” i „Tętna Odnowy” pozwalającą ocenić postępy w treningu. f i t 4 u - Żyrardów ul. Okrzei 37, tel , mail:

4 Sylwetka Dla Ciebie Małgorzata /Gosia- absolwent Akademii Menedżerskiej przy SGH w Warszawie. Studia magisterskie na Wydziale Wychowania Fizycznego kierunek Turystyka i Rekreacja w Warszawie. Państwowe uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalności Fitness. Konsultant fitness w magazynach; Twój Styl, Newsweek, Świat Kobiety, Samo Zdrowie, Uroda, Golf. Miła, sympatyczna, otwarta, o dużych umiejętnościach zawodowych, potrafiąca nawiązać wspaniały kontakt interpersonalny z ćwiczącymi. Otwarta na świat. „Posiada swój styl” Zdzisław - instruktor sportu w kulturystyce i trójboju siłowym z wieloletnim doświadczeniem. Świetny metodyk mający dobry kontakt z grupą. Współpracujący zarówno z młodzieżą jak i z dorosłymi. Wyrozumiały i cierpliwy szczególnie dla początkujących. Długoletnim doświadczeniem w dziedzinie kulturystyki potrafi się dzielić w sposób łatwy i zrozumiał. Prowadzi od lat kilka grupy systematycznie ćwiczących. „Zaufanie, równowaga i spokój” Monika - absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej z tytułem magistra. Nauczyciel Wychowania Fizycznego. Instruktor sportu w kulturystyce i trójboju siłowym, instruktor fitness , Magic Bar, aerobiku sportowego. Oferuje dobrą zabawę i wysoki poziom zajęć. Aktywnie wzbogaca swój warsztat szkoląc się w nowych dziedzinach fitnessu szeroko pojętego. „Ciekawie tajemnicza” Ewa – absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Wychowania Fizycznego i Zdrowia z tytułem magistra. Instruktor sportu w kulturystyce i trójboju siłowym, Fitness, Magic Bar. Nauczyciel Wychowania Fizycznego. Spontaniczna, potrafiąca szybko nawiązać kontakt z podopiecznymi. Wciąż doskonaląca swoje umiejętności. Otwarta na nowe wyzwania i sytuacje. Ma w sobie niespożyte zasoby energii. „Kobieta Dynamit”. Do dyspozycji oddajemy ponad 30 nowoczesnych urządzeń aerobowych i linii cardio firmy KETTLER, oraz urządzenia na poszczególne partie mięśni oraz urządzenia siłowe firmy MASTER. Nasi instruktorzy prowadzą także zajęcia fitnessu i aerobiku. Nasz Klub głównie przeznaczony jest dla Pań, ale postaramy się zaproponować ofertę również dla panów. Współpracujemy z firmami FitFlex i Benefit Systems z Warszawy, których karty klubowe są honorowane w naszym fit4u. f i t 4 u - Żyrardów ul. Okrzei 37, tel , mail:

5 NASZ ZESPÓŁ INSTRUKTORÓW
Sylwetka Dla Ciebie NASZ ZESPÓŁ INSTRUKTORÓW Zdzisław Ewa Małgorzata Gosia Monika f i t 4 u - Żyrardów ul. Okrzei 37, tel , mail:

6 Sylwetka Dla Ciebie Małgorzata /Gosia- absolwent Akademii Menedżerskiej przy SGH w Warszawie. Studia magisterskie na Wydziale Wychowania Fizycznego kierunek Turystyka i Rekreacja w Warszawie. Państwowe uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalności Fitness. Konsultant fitness w magazynach; Twój Styl, Newsweek, Świat Kobiety, Samo Zdrowie, Uroda, Golf. Miła, sympatyczna, otwarta, o dużych umiejętnościach zawodowych, potrafiąca nawiązać wspaniały kontakt interpersonalny z ćwiczącymi. Otwarta na świat. „Posiada swój styl” Zdzisław - instruktor sportu w kulturystyce i trójboju siłowym z wieloletnim doświadczeniem. Świetny metodyk mający dobry kontakt z grupą. Współpracujący zarówno z młodzieżą jak i z dorosłymi. Wyrozumiały i cierpliwy szczególnie dla początkujących. Długoletnim doświadczeniem w dziedzinie kulturystyki potrafi się dzielić w sposób łatwy i zrozumiał. Prowadzi od lat kilka grupy systematycznie ćwiczących. „Zaufanie, równowaga i spokój” Monika - absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej z tytułem magistra. Nauczyciel Wychowania Fizycznego. Instruktor sportu w kulturystyce i trójboju siłowym, instruktor fitness , Magic Bar, aerobiku sportowego. Oferuje dobrą zabawę i wysoki poziom zajęć. Aktywnie wzbogaca swój warsztat szkoląc się w nowych dziedzinach fitnessu szeroko pojętego. „Ciekawie tajemnicza” Ewa – absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Wychowania Fizycznego i Zdrowia z tytułem magistra. Instruktor sportu w kulturystyce i trójboju siłowym, Fitness, Magic Bar. Nauczyciel Wychowania Fizycznego. Spontaniczna, potrafiąca szybko nawiązać kontakt z podopiecznymi. Wciąż doskonaląca swoje umiejętności. Otwarta na nowe wyzwania i sytuacje. Ma w sobie niespożyte zasoby energii. „Kobieta Dynamit”. f i t 4 u - Żyrardów ul. Okrzei 37, tel , mail:

7 Sylwetka Dla Ciebie f i t 4 u - Żyrardów ul. Okrzei 37, tel , mail:

8 Masażyści według stawek w zależności od masażu od 40-120 zł
Sylwetka Dla Ciebie RZECZYWISTY CZAS ZAJĘĆ NA SALI 1 GODZINA Zajęcia jednorazowe KARNET A zajęcia 1 raz w tygodniu KARNET B zajęcia 2 razy w tygodniu KARNET C zajęcia 3 razy w tygodniu KARNET D zajęcia 4 razy w tygodniu KARNET O open (bez limitu) Zajęcia aerobik, step, stretching – 1 godz. Zajęcia aerobik (członek klubu) – 1 godz. w godz w godz 10 zł 9 zł 8zł Masażyści według stawek w zależności od masażu od zł f i t 4 u - Żyrardów ul. Okrzei 37, tel , mail:

9 Sylwetka Dla Ciebie Obok zajęć na urządzeniach aerobowych i cardio oraz siłowych prowadzimy zajęcia typu fitness/aerobik. Grupy ćwiczących to 8-15 osób, co pozwala trenerowi na poświęcenie każdej osobie odpowiednią ilość czasu i uwagi. TBC-Trening - wzmacniający i modelujący całe ciało - głównie mięśnie ud, pośladków, brzucha oraz mięśnie rąk FIT BALL/OM BODY BALL - ćwiczenia wzmacniające z wykorzystaniem dużej piłki. Zajęcia te wzmocnią mięśnie posturalne, odpowiedzialne za prawidłową postawę ciała oraz poprawią równowagę STRETCHING - trening zwiększający ruchomość w stawach, poprawiający elastyczność mięśni, eliminujący napięcia. Skuteczne odprężenie połączone z rozciąganiem STEP / STEP DANCE / STEP REEBOK - wytrzymałościowe zajęcia na stepie, wpływające na poprawę koordynacji, pamięci ruchowej, a także przyśpieszające spalanie tkanki tłuszczowej. Specjalna lekcja dla miłośników zarówno tańca jak i kształtowania własnej sylwetki ABT - kompleksowy zestaw ćwiczeń obejmujący brzuch, biodra, uda i pośladki. Pełna równowaga, kontrola, mobilność i elastyczność. To wszystko, aby mieć piękne i jędrne ciało FAT-BURNING - gorące i inspirujące dźwięki wprowadzą Cię w niesamowity klimat, który poruszy Twoje ciało i duszę. Trening oparty na wysiłku aerobowym przyspieszający proces spalania tkanki tłuszczowej APF MAGIC BAR - najkrócej mówiąc ćwiczenia grupowe ze sztangą w układzie choreograficznym z dobrą muzyką ćwicząc wszystkie partie mięśni OM AERO BOX – ćwiczenia oparte na elementach walki (kopnięć, ciosów, boksu, mocno dynamiczny) OM AERO FUNK – ćwiczenia i układy oparte na tańcu i muzyce: funky, hip hop, rap, street dance, soul, pop, break dance. Praca nad warsztatem ruchu YOGA –zajęcia dla początkujących polegających głównie na rozciąganiu i nauce podstawowych pozycji FILOZOFIA ŻYCIA WZMOCNIENIE SWOJEGO JA MEDYTACJE - przy muzyce z prowadzącym, wzbogacanie siebie i swojej filozofii życia W WYMARZONEJ STREFIE - z odgłosami z przyjaznych dla nas miejsc; morze, góry, las, wodospady… f i t 4 u - Żyrardów ul. Okrzei 37, tel , mail:


Pobierz ppt "FITNESS SIŁOWNIA RELAKS ODNOWA RUCH"

Podobne prezentacje


Reklamy Google