Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

up. Wypróbuj swój pomysł na biznes.. Program Operacyjny Kapitał Ludzki Poddziałanie 2.2.1: Poprawa jakości usług świadczonych przez instytucje wspierające.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "up. Wypróbuj swój pomysł na biznes.. Program Operacyjny Kapitał Ludzki Poddziałanie 2.2.1: Poprawa jakości usług świadczonych przez instytucje wspierające."— Zapis prezentacji:

1 St@rt up. Wypróbuj swój pomysł na biznes.

2 Program Operacyjny Kapitał Ludzki Poddziałanie 2.2.1: Poprawa jakości usług świadczonych przez instytucje wspierające rozwój przedsiębiorczości i innowacyjności Inicjatywy promujące postawy przedsiębiorcze i wspierające rozwój przedsiębiorczości – Fundusz Grantów na Inicjatywy

3 Podstawowe informacje: Cel projektu: promocja postaw przedsiębiorczych wśród osób z terenu całego kraju Wartość projektu: 902 340,00 PLN Okres realizacji projektu: Od października 2010r. do kwietnia 2012r. (18 miesięcy) Zasięg terytorialny: cały kraj Procent dofinansowania: 100%

4 Partnerzy projektu: Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu (Lider) Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki Związek Pracodawców Prywatnych Opolszczyzny

5 Grupa docelowa: Projekt skierowany jest do osób zainteresowanych podjęciem działalności gospodarczej w ramach samozatrudnienia, w tym w szczególności: studentów i absolwentów uczelni wyższych, absolwentów szkół zawodowych.

6 Główne produkty projektu 1.gra symulacyjne pn. St@rt up 2.platforma e-learningowa

7 Działania w I etapie projektu tradycyjne warsztaty z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej prowadzenie wirtualnej firmy przez uczestników szkoleń Działania w II etapie projektu interaktywne kursy zamieszczone na platformie e-learningowej prowadzenie wirtualnej firmy przez uczestników szkoleń

8 Każdy uczestnik projektu zdobędzie wiedzę niezbędną do prowadzania działalności gospodarczej, sprawdzi swój pomysł na biznes i ewentualnie zmodyfikuje go, bez podejmowania faktycznego ryzyka finansowego. Co zyskam dzięki udziałowi w projekcie St@rt up. wypróbuj swój pomysł na biznes?

9

10

11

12

13 Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie projektu: www.startup.wszia.opole.pl.www.startup.wszia.opole.pl Dziękuję za uwagę !! Jak się zgłosić do udziału w projekcie?


Pobierz ppt "up. Wypróbuj swój pomysł na biznes.. Program Operacyjny Kapitał Ludzki Poddziałanie 2.2.1: Poprawa jakości usług świadczonych przez instytucje wspierające."

Podobne prezentacje


Reklamy Google