Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Miłość w której najważniejszy jest niebieski ( rozum i to co duchowe, a nie tylko ciało i uczucia ) Dominika Poleszuk i Wiktoria Małecka.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Miłość w której najważniejszy jest niebieski ( rozum i to co duchowe, a nie tylko ciało i uczucia ) Dominika Poleszuk i Wiktoria Małecka."— Zapis prezentacji:

1 Miłość w której najważniejszy jest niebieski ( rozum i to co duchowe, a nie tylko ciało i uczucia ) Dominika Poleszuk i Wiktoria Małecka

2 1.Prawdopodobnie osoba, którą wybrałeś/aś jest zainteresowana tylko i wyłącznie Twoim ciałem. 2.Może się okazać, iż Twój partner/partnerka nie liczy się z Twoim zdaniem, ma gdzieś to co myślisz i co czujesz. 3.Pomyśl, że przypadkiem to Ty możesz się rozczarować, że osoba nie sprosta Twoim oczekiwaniom i będziesz cierpiał/a nie tylko Ty, ale również i druga osoba. Dlaczego warto się kierować rozumem, a nie chwilowym zauroczeniem?

3 Idziesz ulicą, widzisz ładną dziewczynę/ ładnego chłopaka, wiadome jest, że odwrócisz się za nią/nim. Pamiętaj jednak, że wygląd zewnętrzny nie jest rzeczą pierwszorzędną. Liczą się sfery duchowe. Czy będziesz miał/a z nim/ nią o czym rozmawiać, czy ta osoba będzie Cię szanować i czy będziecie w stanie przeżyć kryzys. Mówi się, że pierwsze wrażenie liczy się najbardziej, ale to nie prawda, bo ta ładna dziewczyna może okazać się pusta lalką barbie, a ten super przystojny facet nie okaże się macho, który myśli tylko o sobie.

4 Dziewczyny : Po co Wam laluś, który ma więcej kosmetyków od Was? Chyba po to, żeby je od niego pożyczać. Chłopaki : Po co Wam laski, które chichotają z każdego Waszego kawału. Imponuje wam to? Powodzenia.

5 Dziękujemy Za Uwagę!


Pobierz ppt "Miłość w której najważniejszy jest niebieski ( rozum i to co duchowe, a nie tylko ciało i uczucia ) Dominika Poleszuk i Wiktoria Małecka."

Podobne prezentacje


Reklamy Google