Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Matka Boska z Guadalupe Meksyk

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Matka Boska z Guadalupe Meksyk"— Zapis prezentacji:

1 Matka Boska z Guadalupe Meksyk
KLIKAJ

2 Ciekawe odkrycia o płaszczu
Matki Bożej z Guadalupe 1. Lekarze stwierdzili, że oko Matki Boskiej kiedy otrzyma światło zmienia się tak jak żywe oko człowieka.

3 2. Ciepło płótna tego obrazu ma zawsze temperaturę 36,6 stopni tak jak ciało żywej osoby.
3. Jeden lekarz wyczuł przez stetoskop że pod suknią Matki Boskiej usłyszał bicie serca tak jak to jest z dzieckiem w łonie matki

4 4. Nie zostały wykryte ślady pędzla malarza
4. . Nie zostały wykryte ślady pędzla malarza. Z odległości 10 centymetrów obraz jest całkowicie surowy. Naukowcy stwierdzili że kolory obrazu pochodzą ze źródeł nieznanych na świecie.

5 5. Badania przez laser stwierdziło, że użyte kolory są jakby na 3 cm unoszone w powietrzu.
Ciekawe? Zobacz nowe wykrycia:

6 6. Materiał sukna tego typu normalnie nie wytrzyma więcej czasu jak od 20 do 30 lat. Kilka wieków temu zrobiono kopię w takim samym typie materiału i ono nie wytrwało więcej czasu aniżeli od 20 do 30 lat i się całkowicie rozsypsało. Tymczasem ten obraz trwa w sposób cudowny, istnieje już ponad 500 lat. Naukowcy nie umieją tego wytłumaczyć.

7 jak gwiazdy na niebie Meksyku w dniu ukazania się tego obrazu.
7 W roku 1791 przypadkowo kwas solny wylany został na obraz. Po 30 dniach kwas znikł bez żadnych zabiegów w sposób cudowny, obraz nie był uszkodzony.   8. Gwiazdy, które widzimy na płaszczu Maryi znajdują się w tej samej pozycji jak gwiazdy na niebie Meksyku w dniu ukazania się tego obrazu.

8 10. Naukowcy wykryli, że oczy Maryi
9. Na początku XX wieku ktoś postawił potężną bombę w wazonie kwiatów, który stał pod obrazem. Bomba wybuchła i zniszczyła wszystko co znajdowało się w tym miejscu, tylko Obraz pozostał nie naruszony.    10. Naukowcy wykryli, że oczy Maryi w tym obrazie mają trzy typy refrakcji jak normalne oko ludzkie.

9 11. W oczach Maryi (od 7 do 8 mm) wykryte zostały postacie ludzkie bardzo małe, które żaden artysta nie potrafiłby wymalować. Są dwie sceny i one powtarzają się w dwóch oczach. Figura biskupa Zumárraga w oku Maryi została powiększona za pomocą pewnej techniki i kiedy to zostało zrobione zobaczono jeszcze postać Indianina Juana Diego, który otwierał płótno pokazując obraz biskupowi.

10 Jaki rozmiar posiada ta scena?
Jedna czwarta milionowej części jednego milimetra. Jasno, że te wszystkie fakty są niewytłumaczalne. Ale one mają jedną rację: zwróciły naszą uwagę? Zwróciły również twoją Na zakończenie zwróć jeszcze uwagę na te trzy fakty:

11 1"Guadalupe„ w języku indiańskim oznacza: “depcze głowę węża.”
Tak właśnie napisane jest w Starym Testamencie. Genesis 3:15, Maryja, zwyciężyła zło.   2. Figura Matki Bożej jest taka sama jak jest opisane w Apokalipsie 12: „wielki Znak pokazał się na niebie Niewiasta okryta słońcem, z księżycem u swoich stóp”…

12 3. Panna święta posiada wstążkę na brzuchu, ona jest „w ciąży”, pokazując tym, że Pan Bóg chce aby Jezus urodził się w Ameryce, w sercu każdego Amerykanina..

13 Nie przerwij tego łańcucha, on jest cudowny, poproś o coś !!!
„Ja nie jestem tutaj, i nie jestem twoją Matką....? Pamiętaj dzisiaj jest wtorek, 28 marca 2017 r. Nie przerwij tego łańcucha, on jest cudowny, poproś o coś !!!

14 w imieniu wszystkich ludzi świata, pobłogosław nas i opiekuj się nami.
„Ja nie jestem tutaj, i nie jestem twoją Matką....? List do Matki Bożej z Guadalupe: błagam Ciebie w imieniu wszystkich ludzi świata, pobłogosław nas i opiekuj się nami.

15 „Ja nie jestem tutaj, i nie jestem twoją Matką....?
Daj nam dowód Twojej miłości i Twojej dobroci, przyjmij nasze prośby i nasze modlitwy. O Panno Święta z Guadalupe

16 co może być dobre dla mnie i dla mojej rodziny.
„Ja nie jestem tutaj, i nie jestem twoją Matką....? Poproś swojego Syna o przebaczenie moich grzechów, błogosławieństwo dla mojej pracy, lekarstwo dla moich chorób i potrzeb, i wszystko to, co może być dobre dla mnie i dla mojej rodziny. 

17 „Ja nie jestem tutaj, i nie jestem twoją Matką....?
O Święta Matko Boża, nie odrzucaj naszych próśb i potrzeb, które zanosimy do Ciebie.

18 „Ja nie jestem tutaj, i nie jestem twoją Matką....?
Drodzy moi przyjaciele, muszę wam powiedzieć, że Matka Boża z Guadalupe jest potężna w swojej mocy i zawsze jest z nami gdziekolwiek będziemy.

19 Te przeźrocza powinny objechać świat cały
„Ja nie jestem tutaj, i nie jestem twoją Matką....? Te przeźrocza powinny objechać świat cały i w ten sposób otrzymać cudowne łaski od Pana Boga.

20 „Ja nie jestem tutaj, i nie jestem twoją Matką....?
Wyślij te przeźrocza zaraz i za to napewno otrzymasz dowód od Matki Bożej dając Ci to, co może Tobie wydawać się nawet niemożliwe.

21 “Jestem tutaj bo jestem twoją Matką…”
Muzyka: Winter, way; W wersji polskiej opracowane przez T. Romana NIECHAJ PAN BÓG POBŁOGOSŁAWI CIEBIE!


Pobierz ppt "Matka Boska z Guadalupe Meksyk"

Podobne prezentacje


Reklamy Google