Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

IT EXCELLENCE P ROSPEKT O FIRMIE. IT E XCELLENCE S P. Z O. O. IT Excellence Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze firm po kątem.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "IT EXCELLENCE P ROSPEKT O FIRMIE. IT E XCELLENCE S P. Z O. O. IT Excellence Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze firm po kątem."— Zapis prezentacji:

1 IT EXCELLENCE P ROSPEKT O FIRMIE

2 IT E XCELLENCE S P. Z O. O. IT Excellence Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze firm po kątem IT. Głównym celem naszej firmy jest dostarczanie najwyższej jakości usług wspierających rozwój biznesu naszych Klientów na wszystkich etapach zakupu, konfiguracji i rozwoju oprogramowania wspierającego biznes.

3 IT E XCELLENCE S P. Z O. O. Zajmujemy się w szczególności: Dostarczaniem oprogramowania wspierającego procesy Zarządzania firmą w obszarach Finansowym, Kadrowym i Logistyki Usługami serwisowymi związanymi z konfiguracją systemów ERP i MRP i szkoleniem użytkowników Analizą biznesową Przedsiębiorstwa pod kątem optymalizacji procesów biznesowych i ich oprogramowania w systemach ERP i MRP Doradztwem w zakresie metodyk wdrożeniowych dla systemów ERP Tworzeniem rozwiązań IT opartych o indywidualne potrzeby Przedsiębiorstwa

4 N ASZE A TUTY TO : Wiedza i doświadczenie naszych konsultantów – nasi konsultanci posiadają Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów IT dla Firm i Przedsiębiorstw Własna metodyka Wdrożeniowa – posiadamy własną autorską metodykę wdrażania systemów informatycznych w średnich i dużych firmach Modyfikacje i rozwiązania dodatkowe – wspieramy naszych Klientów tworząc Rozwiązania Indywidualne (raporty, zmiany programistyczne) wspierające biznes Klienta Zrozumienie potrzeb Klienta – nasi konsultanci posiadają szeroką wiedzę z różnych obszarów merytorycznych przedsiębiorstwa takich jak rachunkowość, rachunkowość Zarządcza, przepisy kodeksu pracy itp., która pozwala nam lepiej definiować potrzeby Klienta i przygotować rozwiązania dopasowane do tych potrzeb.

5 N ASZE A TUTY TO : Współpracujemy z wiodącymi na rynku dostawcami: Systemy ERP – SAGE, Enova, Sygnity Systemy Analityczne –Eureca, ClickView WEBowe systemy wspierające zarządzanie – Aura Business Systemy produkcyjne – 4Customer

6 D ANE O FIRMIE : Zespół handlowy – posiadamy 6 osobowy zespół handlowy (4 handlowców, 2 osoby z telemarketingu) Nasi Handlowcy posiadają kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży systemów ERP różnych firm (Sage, Sygnity, Max-Elektronics) Zespół wdrożeniowy – posiadamy 6 osobowy zespół wdrożeniowy specjalizujący się we wdrożeniach systemów ERP. Zespół programistyczny – posiadamy 2 osobowy zespół programistyczny Klienci – Aktualnie podsiadamy 136 Klientów, którym świadczymy usługi wdrożeniowe i serwisowe. Przychody – Przychody za 11 miesięcy roku budżetowego wyniosły ponad 1,1mln PLN. Z czego 0,25 mln PLN to sprzedaż oprogramowania i ponad 0,85 mln PLN to sprzedaż usług konsultacyjnych, wdrożeniowych i programistycznych

7 N ASZE K OMPETENCJE TO : Dariusz Lenarczyk Ogromne doświadczenie i wiedza, wzbogacone empatią i osobistym zaangażowaniem… 16 lat doświadczenia we wdrożeniach systemów ponad 100 zakończonych projektów wdrożeniowych u kluczowych Klientów opracowanie autorskiej metodologii wdrażania systemu Forte Adam Utko Adam jest jednym z najbardziej wszechstronnych informatyków w IT Excellence. Zawsze w kontakcie z Klientami od samego początku wspiera ich profesjonalną radą. Doświadczenie zawodowe 1 rok w IT Excellence Konsultant 3 lata w Sage Sp. z o.o. Dyrektor Działu Realizacji Kontraktu 6 lat w Sage Sp. z o.o. / Matrix S.A. jako Kierownik Działu Wdrożeń i Konsultacji 2 lata w Matrix.pl S.A. jako Analityk biznesowy w obszarach obsługi sprzedaży 2 lata w TETA S.A. jako Kierownik Działu Wdrożeń Systemów Logistycznych 2 lata w TETA S.A. jako Konsultant w obszarach sprzedaży, gospodarki materiałowej, magazynowej, produkcji i logistyki 6 lat doświadczenia we wdrożeniach systemów Doświadczenie zawodowe 1 rok w IT Excellence Konsultant 1 rok w MAP P.Groszyk jako Wdrożeniowiec 4,5 roku w MAP Solutions Sp. z o.o. jako Specjalista ds. wdrożeń Adam zajmuje się bieżącą obsługą kluczowych klientów firmy. Ma doświadczenie we wdrożeniach systemów handlowych z rozległą gospodarką magazynową a dzięki dodatkowej wiedzy z zakresu programowania oraz rachunkowości jest w stanie optymalnie zaprojektować system. Dysponuje przy tym rozległą wiedzą praktyczną w obszarze projektowania systemów kontrolingowych.

8 N ASZE K OMPETENCJE TO : Michał Plesiewicz Doświadczenie zawodowe, planowanie, konsekwencja i osiąganie celów w terminie. 13 lat doświadczenia we wdrożeniach systemów ponad 200 zakończonych projektów wdrożeniowych 70 projektów wdrożeń opracowanie autorskiej metodologii Znajomość Metodyk zarządzania projektem IPMA oraz PMI Doświadczenie zawodowe 4 lata w SAGE Sp. z o.o. Kierownik Zespołu Projektów Wdrożeniowych 4 lata w SAGE Sp. z o.o. Konsultant wdrożeniowiec 5 lat w Biurze Usług Informatycznych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce – Konsultant wdrożeniowiec Maciej Kamieński Maćka cechuje świetna znajomość rynku SMB i bardzo dobre wyczucie i zrozumienie potrzeb Klienta. 18 lat doświadczenia z rynkiem SMB Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami wdrożeniowymi i sprzedażowymi w firmie Sage Tworzył od podstaw biznes SMB dla Sygnity S.A. Bogata wiedza z zakresu kreowania i prowadzenia projektów IT dla rynku SMB Doświadczenie zawodowe 16 lat w SAGE Sp. z o.o. Manager zarządzający obszarami Wsparcia technicznego, projektami IT, obszarem sprzedaży 2 lata w Sygnity S.A. Dyrektor obszaru biznesowego SMB

9 N ASI W YBRANI K LIENCI DR Gerard Sp. Z O.O. (Ożarów Mazowiecki) Program Juventa Sp. Z O.O. INTRA Sp. Z O. O. Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o. POLCOURT S.A. KOGNITARIAT Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Komunalnej w Grodzisku Mazowieckim INTER-TEAM Sp. z o.o. A&K Trust Finance Sp. z o.o. Accounting Partners Sp. z o.o. (Katowice)

10 K ONTAKT IT Excellence ul. Kolejowa 15/17 01-217 Warszawa Tel: 536-241-667 Tel:536-241-666 e-mail:handlowy@itexcellence.pl www.itexcellence.pl IT Excellence Sp. z o.o. to: kompleksowe rozwiązania z zakresu IT, sprzedaż, wdrożenia, szkolenia, dedykowane rozwiązania programistyczne, wysokie kompetencje w zakresie oprogramowania Forte oraz Symfonia potwierdzone certyfikatami producenta, integracja systemów informacyjnych, systemy raportowe, zarządzanie infrastrukturą informatyczną, doświadczenie i profesjonalizm w działaniu.


Pobierz ppt "IT EXCELLENCE P ROSPEKT O FIRMIE. IT E XCELLENCE S P. Z O. O. IT Excellence Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze firm po kątem."

Podobne prezentacje


Reklamy Google