Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Styl Komfort Innowacja Zdrowie

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Styl Komfort Innowacja Zdrowie"— Zapis prezentacji:

1 Styl Komfort Innowacja Zdrowie
Firma Vision International People Group przedstawia bransoletę «Vision QuadrActiv» Styl Komfort Innowacja Zdrowie

2 Styl Przy produkcji bransolety wykorzystano przodujące technologie obróbki powierzchni. Została ona pokryta 23 karatowym złotem, odpornym na ścieranie. Pokrycie jest bardziej błyszczące, w wyniku czego bransoleta zyskała bardziej atrakcyjny wygląd. Elegancki oraz nowoczesny projekt.

3 Komfort Bransoleta «QuadrActiv» posiada dodatkowe ogniwa, które w razie konieczności można usunąć.

4 Innowacja Unikalne połączenie czterech oddziaływań: Jonów tlenu
Fal podczerwonych Pola magnetycznego Germanu

5 Zdrowie Bransoleta pozytywnie oddziałuje na organizm, przyczynia się do: • poprawy mikrocyrkulacji; • poprawy funkcji krwioobiegu; • normalizacji procesów metabolicznych. Osoby, które noszą «Vision QuadrActiv», zauważają: • obniżenie poziomu bólu fizycznego; • rozluźnienie i wzrost elastyczności mięśni; • obniżenie podatności na stres; • obniżenie zmęczenia; • efekt energostymulujący.

6 Bezpieczeństwo i jakość
Bransoleta «Vision QuadrActiv» wykonana jest z wykorzystaniem najnowszych technologii z wysokiej jakości stali chirurgicznej 316L. Nie wywołuje alergii. W bransolecie zastosowano: GermaTeq Wstawki bioceramiczne z germanem 200 PPM, emitujące elektrony konwersyjne z nadzwyczaj małą długością fali promieniowania (10-1–10-6 nm). AeroTeq Wstawki bioceramiczne z promieniowaniem ujemnie naładowanych jonów tlenu (od 800 do 1000 jonów na 1 cm3). MagTeq Wstawki magnetyczne indukujące pole elektromagnetyczne o sile od 750 do 800 Gs. SolarTeq Wstawki bioceramiczne z promieniowaniem podczerwonym z zakresu 4–14 mikronów.

7 Bioceramika W ostatnich dziesięcioleciach ceramika znajduje szerokie zastosowanie zarówno w technice, jak i w medycynie. Po zahartowaniu ceramika zyskuje wysoką jakość i jest wykorzystywana w celach medycznych. Ceramika jest bardzo wytrzymała, nie podlega korozji, nie wchodzi w reakcje chemiczne, oprócz tego nie ściera się oraz wykazuje zgodność biologiczną oraz właściwości bioaktywne (może absorbować molekuły biologiczne).

8 Korzystny wpływ dalekiego widma podczerwieni
Wstawka bioceramiczna SolarTeq jest źródłem fal podczerwonych z zakresu od 4 do 14 mikronów.

9 Korzystny wpływ dalekiego widma podczerwieni
W momencie, gdy fale podczerwone wnikają w skórę, wchodzą w kontakt z molekułami wody, co powoduje poszerzenie naczyń krwionośnych. Dzięki bardziej intensywnemu mikro- i makrokrążeniu krwi w naczyniach poprawia się praca tkanek organizmu.

10 Korzystny wpływ dalekiego widma podczerwieni
Polepszają krążenie Pozytywnie wpływają na procesy mikrocyrkulacji i metabolizmu w organizmie Zmniejszają ból Fale podczerwone sprzyjają regeneracji tkanek. Naukowcy kontynuują badanie podczerwonego zakresu widma światła, po to by lepiej zrozumieć jego terapeutyczne działanie na organizm człowieka.

11 Korzystny wpływ ujemnie naładowanych jonów tlenu
Wstawki bioceramiczne AeroTeq wytwarzają ujemnie naładowane jony tlenu (od 800 do 1000 jonów/cm3) Powyższe ujemnie naładowane jony tlenu, to cząsteczki, które powstają podczas oddziaływania energii na molekuły tlenu.

12 Korzystny wpływ ujemnie naładowanych jonów tlenu
W przyrodzie ujemnie naładowane jony tworzą się w pobliżu wodospadów, przy turbulentnym ruchu wody w ujęciach wodnych oraz na skutek oddziaływania prądu statycznego. Poziom ujemnie naładowanych jonów tlenu w różnych środowiskach (jonów/cm3) Przy wodospadzie – W biurze – 150 W górach – W domu – 100 Poza miastem – W samochodzie – 50

13 Korzystny wpływ ujemnie naładowanych jonów tlenu
Najkorzystniejszy wpływ posiadają lekkie ujemne jony tlenu charakteryzujące się dużą ruchliwością. Około 80% z nich trafia do organizmu przez skórę, zaś 20% jest wydychana z powietrzem. Trafiając do krwioobiegu wchodzą one w reakcje biochemiczne, zwiększając poziom serotoniny, co daje efekt uspokajający i antydepresyjny oraz sprawia, że czujemy się rześko oraz jesteśmy naładowani energią.

14 Korzystny wpływ pola magnetycznego
Wstawki magnetyczne MagTeq indukujące pole elektromagnetyczne od 750 do 800 Gs.

15 Korzystny wpływ pola magnetycznego
Magnetoterapia – to bezpieczna metoda wykorzystania pól magnetycznych w celu terapeutycznego oddziaływania na organizm. Pomaga ona przyspieszyć proces kuracji, poprawia jakość snu, a przy tym nie ma żadnych skutków ubocznych. Magnetoterapia jest bardzo efektywnie wykorzystywana w celu likwidacji dyskomfortu związanego z bólami stawów i mięśni, stanami zapalnymi oraz kurczami.

16 Korzystny wpływ pola magnetycznego
Czy magnetoterapia jest bezpieczna? Tak, oczywiście, magnetoterapia jest bezpieczna. Przy prawidłowym stosowaniu nie ma żadnych powikłań. W bransoletach QuadrActiv wykorzystano magnesy, które w kontakcie z ciałem wywołują korzystny efekt terapeutyczny.

17 German W 1871 roku Dmitrij Mendelejew na bazie układu okresowego pierwiastków wypowiedział się na temat istnienia jeszcze jednego nieznanego elementu z IV grupy, podał jego właściwości, pierwotnie nazwał go ekasylicjum. Kilka lat później Niemiec Klemens Winkler wydzielił i opisał przewidziany przez Mendelejewa pierwiastek oraz nazwał go germanem – na cześć swojego kraju.

18 German German (z łac. Germanium), Ge – pierwiastek chemiczny z grupy IV tablicy okresowej pierwiastków; numer porządkowy – 32. Występuje w korze ziemnej, wodach gruntowych, glebie i żywych organizmach. German istnieje w zarówno w formie organicznej jak i nieorganicznej. Nieorganiczna forma germanu wydobywana jest z różnego rodzaju rud, zaś forma organiczna skoncentrowana jest w niektórych roślinach oraz jest syntezowana drogą laboratoryjną.

19 Organiczny german Organiczna forma germanu odnosi się do rzadkich mikroelementów, występuje w wielu produktach spożywczych, ale w mikroskopijnych dawkach. W listopadzie 1967 roku grupa japońskiego uczonego Асаи poddała syntezie wodny roztwór organicznego związku germanu.

20 Korzystny wpływ germanu
Jedną z alternatywnych możliwości uzupełnienia niedoboru germanu w organizmie oraz odczucia jego korzystnego oddziaływania – jest noszenie bransolety QuadrActiv, która zawiera bioceramiczne wstawki z germanem.

21 Korzystny wpływ germanu
German emituje elektrony konwersyjne z nadzwyczaj małą długością fali promieniowania (10-1–10-6 nm). Pierwiastek ten zwiększa zdolność komórek do wytwarzania energii, zaopatrując je w tlen.

22 Korzystny wpływ germanu
Wzmocnienie całego układu krwionośnego, poprawa krzepliwości krwi. Nasycenie komórek tlenem, na skutek czego następuje ich odmłodzenie. Wzmożenie mikrokrążenia w naczyniach krwionośnych, podniesienie elastyczności tkanek. Pobudzenie procesów: poszerzających naczynia krwionośne, przeciwobrzękowych i immunostymulujących.

23 «Vision QuadrActiv» – życie pod ochroną!
Obniżenie podatności na stres Obniżenie poziomu bólu fizycznego Poprawa pracy stawów Obniżenie zmęczenia Rozluźnienie mięśni Efekt energostymulujący

24 «Vision QuadrActiv» – życie pod ochroną!
Bransoletki Quadr Activ wspomagają organizm przez całą dobę tak jak: - naświetlanie lampami zdrowotnymi (koszt lampy ok.5000,-zł) - magnetoterapia (materace magnetyczne (koszt ok.2000,-zł) - jonizatory powietrza (koszt ok. 200,-zł) - pierwiastek German polepsza metabolizm w komórce i działa przeciwnowotworowo Koszt : tylko 836,- na całe życie !!!

25 «Vision QuadrActiv» – życie pod ochroną!


Pobierz ppt "Styl Komfort Innowacja Zdrowie"

Podobne prezentacje


Reklamy Google