Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KOŁOBRZEG 2012. Ahoj przygodo ! W ramach projektu Lubuska Szkoła Równych Szans III edycja w dniach 7-10 czerwca 2012 roku uczniowie z klas III i IV Szkoły.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KOŁOBRZEG 2012. Ahoj przygodo ! W ramach projektu Lubuska Szkoła Równych Szans III edycja w dniach 7-10 czerwca 2012 roku uczniowie z klas III i IV Szkoły."— Zapis prezentacji:

1 KOŁOBRZEG 2012

2 Ahoj przygodo ! W ramach projektu Lubuska Szkoła Równych Szans III edycja w dniach 7-10 czerwca 2012 roku uczniowie z klas III i IV Szkoły Podstawowej w Osowej Sieni uczestniczyli w wycieczce do Kołobrzegu. Wycieczka nad polskie wybrzeże była pełna niespodzianek. Jej uczestnicy mieli okazję zobaczyć morze (niektórzy po raz pierwszy) i molo, płynąć pirackim statkiem, spacerować nadmorskim bulwarem i podziwiać panoramę miasta z latarni morskiej. Dodatkową atrakcją było mielenie ziarna oraz wyrabianie ciasta i pieczenie chleba w pobliskim skansenie chleba w Ustroniu Morskim. W pamięci uczniów zapisze się również zabawa w piratów w scenerii kołobrzeskiego fortu oraz pobyt w indiańskiej wiosce w Zieleniewie.

3 Pierwsze spotkanie z morzem…

4 Rejs pirackim statkiem i spacer kołobrzeskim molo

5 Zabawy i konkursy w ramach programu edukacyjnego Piracka przygoda

6 Zwiedzanie kolekcji bursztynu i czas na małe co nieco..

7 W Skansenie Chleba w Ustroniu Morskim

8 Był czas na tańce i wspólną zabawę

9 W Wiosce Indiańskiej w Zieleniewie

10 Po intensywnych wojażach apetyty dopisywały


Pobierz ppt "KOŁOBRZEG 2012. Ahoj przygodo ! W ramach projektu Lubuska Szkoła Równych Szans III edycja w dniach 7-10 czerwca 2012 roku uczniowie z klas III i IV Szkoły."

Podobne prezentacje


Reklamy Google