Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Są TRZY POWODY, dla których warto nas poznać.... 1.EKSKLUZYWNYTARGET.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Są TRZY POWODY, dla których warto nas poznać.... 1.EKSKLUZYWNYTARGET."— Zapis prezentacji:

1 Są TRZY POWODY, dla których warto nas poznać...

2 1.EKSKLUZYWNYTARGET

3 Do-da-TeeK jest pismem Klubu CSR POLSKA. Propaguje CSR poprzez promocję społecznego zaangażowania firm i korporacji. Jest owocem partnerstwa firm i NGOs realizujących Akcję Przedsiębiorczej Filantropii WSPAK.

4 Grupa docelowa: kadra zarządzająca, pracownicy i kontrahenci firm CSR, organizacje biznesowe, dziennikarze. Kolportaż: wyłącznie w zamkniętym obiegu korporacyjnym, poprzez firmy wspierające Akcję WSPAK. Nakład – 10,000 egz.

5 Wybrane firmy kolportujące Do-Da-TeeK:

6 2. NETWORKING KONTAKTY KLIENCI

7 Nieformalny, networkingowy Klub CSR POLSKA jest kontynuacją formuły Międzynarodowego Klubu Biznesu Wybrzeża ICBC (na zdjęciach). Klub ICBC, powołany i prowadzony przez inicjatorów AKCJI WSPAK, działał w latach w Gdańsku.

8 Klub CSR POLSKA to... promocja społecznych inicjatyw firm- czlonków na łamach Korporacyjnego Magazynu CSR Do-Da-TeeK międzynarodowe networkingowe spotkania klubowe (business mixers) z udziałem mediów, dyplomatów i przedstawicieli organizacji gospodarczych z całego świata firmowe prezentacje w formie mini-targów możliwość wymiany kontaktów i doświadczeń oraz nawiązania współpracy z firmami odpowiedzialnymi społecznie z innych krajów Europy i świata

9 Członkami są firmy i organizacje, którym bliskie są idee społecznej odpowiedzialności biznesu i które chcą propagować je w Polsce. Warunkiem członkostwa jest podpisanie klubowej Deklaracji CSR. Pismem klubu jest Korporacyjny Magazyn CSR Do-Da-TeeK. Reklamodawcy są zapraszani na mixery klubu jako goście.

10 3. UDZIAŁ W MIĘDZYNARODOWYM PROJEKCIE CSR

11 Do-Da-TeeK jest magazynem odpowiedzialnego biznesu. Wspólpracując z pismem - wspierasz prestiżowy projekt społeczny, jakim jest Akcja Przedsiębiorczej Filantropii WSPAK. Na ten cel przeznaczony jest całkowity dochód z reklam.

12 Wydajemy magazyn uliczny WSPAK na rzecz osób bezdomnych. WSPAK Jest 108 gazetą uliczną na świecie. Najbardziej znanym jest brytyjski tygodnik The BIG ISSUE. Wszystkie tytuły zrzesza INSP – Międzynarodowa Sieć Gazet Ulicznych w Glasgow. W ramach programu BEZDOMNI-AKTYWNE POWROTY prowadzimy także Klub Aktywizacji Zawodowej i Rozwoju Osobistego WSPAK. Jest to sposób na godne, ciekawe i produktywne spędzenie popołudnia dla bezdomnych kolporterów. Czym jest Akcja WSPAK?

13 PODSUMOWUJĄC...

14 NASI PARTNERZY... docierają do ekskluzywnego targetu nawiązują klubowe kontakty wspierają najuboższych DOŁĄCZ DO NICH! ZAPRASZAMY!

15 NAPISALI – POKAZALI – POWIEDZIELI M. INN.

16 Aleje Jerozolimskie 51/ Warszawa Tel Tel Biuro czynne w godz Tel

17 BANK MILLENNIUM (PLN) (EUR) (USD) SWIFT BIGBPLPWXXX WARSZAWA UL. KS. J. CHROŚCICKIEGO 55/1 ROK REJESTRACJI KRS REGON NIP Lider projektu:


Pobierz ppt "Są TRZY POWODY, dla których warto nas poznać.... 1.EKSKLUZYWNYTARGET."

Podobne prezentacje


Reklamy Google