Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dawno, dawno temu… … czego nie pamiętają już dziś najstarsi górale, znaleźliśmy się (i już nie zgubiliśmy) w jednym z najpiękniejszych miast w Polsce.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dawno, dawno temu… … czego nie pamiętają już dziś najstarsi górale, znaleźliśmy się (i już nie zgubiliśmy) w jednym z najpiękniejszych miast w Polsce."— Zapis prezentacji:

1 Dawno, dawno temu… … czego nie pamiętają już dziś najstarsi górale, znaleźliśmy się (i już nie zgubiliśmy) w jednym z najpiękniejszych miast w Polsce. I tak idziemy razem przez życie, przystając gdzieniegdzie na dłuższą chwilę.

2 Rodzina jest naszą siłą! Uwielbiamy spędzać czas z naszymi Córeczkami Te dwie Królewny są inspiracją, motywacją, nagrodą i naszym największym skarbem!!!

3 Fotografujemy nałogowo… naszą codzienność i wszystko, co zajmie naszą uwagę i pobudza wyobraźnię!

4 Uwielbiamy również wspólnie gotować i piec dla siebie & naszych zacnych Gości

5 Inspirujemy się szeroko rozumianą sztuką i naturą, a także całym szeregiem rzeczy, które zupełnie nie wydają się być inspirujące, a jednak! Piękno jest tematem tak względnym, że aż niedookreślonym i bardzo sugestywnym. Tym niemniej dokładamy starań, by to, co powstaje naszym okiem & ręką tworzone – było piękne… i oku odbiorcy miłe ;) Lubimy oglądać filmy i seriale różnej maści do nocy późnej, ale na sesje ZAWSZE jesteśmy wypoczęci ;) Lubimy zwiedzać i odwiedzać ciekawe miejsca, poznawać ludzi oraz ich historie i zwyczaje. Lubimy pić kawę (bardzo, bardzo), mamy słabość do czekolady (…) Chwytamy chwile, żyjemy tu i teraz (choć niełatwe to zadanio-wyzwanie) i z nadzieją witamy każdy dzień. (…) 'dobre życie to sensownie wypełniona codzienność'

6

7 …hołubimy piękne chwile!


Pobierz ppt "Dawno, dawno temu… … czego nie pamiętają już dziś najstarsi górale, znaleźliśmy się (i już nie zgubiliśmy) w jednym z najpiękniejszych miast w Polsce."

Podobne prezentacje


Reklamy Google