Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dystrybucja jakościowych napojów alkoholowych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dystrybucja jakościowych napojów alkoholowych."— Zapis prezentacji:

1 Dystrybucja jakościowych napojów alkoholowych

2 Siedziba Libertów Polska Siedziba Stará Ľubovňa Slowacja

3 produktów firmy GAS Familia, s.r.o.
Druga z najbardziej nowoczesnych gorzelni w Europie, która produkuje spirytus dla firmy GAS Familia, s.r.o. Firma GAS Familia, s.r.o. zajmuje się produkcją napojów wysokoprocentowych, destylatów, win i octów. WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR produktów firmy GAS Familia, s.r.o.

4 GAS Familia s.r.o. Gurlex s.r.o.
Miasto Stará Ľubovňa należy do regionu Spisz, który jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych regionów Słowacji. Geograficzny obszar ten rozciąga się od granicy z Polską poprzez szczyty Wysokich Tatr, ku Kotlinie Rożniawskiej w południowej Słowacji. Stará Ľubovňa jest jednym z czterech miast królewskich Spiszu, w którym pierwsze pośrednie odniesienie jest utrzymywane od 1235 roku. GAS Familia s.r.o. GAS Familia s.r.o. jest jedną z najważniejszych firm produkcyjno-handlowych na Słowacji. Droga do sukcesu choć nie była łatwa rozpoczęła się w 1994 roku od rejestracji w rejestrze podmiotów gospodarczych. Bogata tradycja gorzelnicza i zachowanie tradycyjnej receptury w dawnym mieście królewskim Ľubovňa dała początek zakładom Gas Familia s.r.o. założonym jako rodzinny interes i do dziś zachowała ten status. Gurlex s.r.o. Firma Gurlex została założona w celu wyłącznej dystrybucji wysoko procentowych alkoholi GAS Familia, s.r.o. w 1994r. Z biegiem czasu preszła firma Gurlex s.r.o. dokładną restrukturyzacją nie tylko w strukturze organizacyjnej jak również w strukturze kapitałowej, wynikiem czego jest zarządzanie na wysokim poziomie, mocna i stabilna pozycja na rynku. Firma nieustannie dostosowuje się do wymagań, potrzeb rynku i konsumentów a obecnie oferuje to najbardziej jakościowe z obszaru destylatów, wysokoprocentowcyh napojów i przekąsek na rynku krajowym i zagranicznym.

5 Przegląd linii produkcyjnych
Double Cross Vodka Goral Vodka MASTER GORAL SPIŠ ORIGINAL SPIŠ ZÁHRADA BRAND NAPOLEON FAMILIA GAS ocet Gur.men ocet

6

7 Goral Vodka MASTER Goral Vodka MASTER pochodzi od Słowa Góral,ktora przedstawia twardego człowieka zyjącego w trudnych warunkach w Karpatach. Goral Vodka MASTER jest to unikalny napój ze szczególnym smakiem, która przechodzi 7-stopniowa destylacje wraz z zmiekczoną wodą z podziemnych karpackich źrodel, gdzie jej niepowtarzalny charakter jest potęgowany przez 7-krotny proces filtracji przez zeolit, węgiel aktywny i diamenty.

8 Goral Vodka MASTER DYSTRYBUCJA
2010 / Slowacja 2011 / Czechy 2011 / Polska 2011 / Ukrajina 2011 / Szwajcaria

9 GORAL VODKA Góral Vodka symbolizuje siłę i wytrzymałość górali, którzy od dawna żyją u szczytów i dolin Karpatskich Gór w samym sercu Europy - Wysokich Tatrach. Iskra czystości ,siły i  delikatności, która charekteryzuje Wódkę Goral, dzieki temu przyczynia się do ważnych nagród i medali od wybitnych ekspertów. Wykonana jest z wyselekcjonowanych odmian pszenicy, uprawianych tradycyjnie, połączona z wodami w naturalny sposób z tatrzańskich źródeł.

10 Góralskie Destylaty Góral Destylaty przedstawią bogactwo dziewiczej przyrody i mistrzowskich umiejętności Górali i ich tradycyjnych receptur destylacji. Górale żyją od niepamiętnych czasów u szczytów i dolin Karpat w sercu Europy - Wysokich Tatr. Są oni nieodłącznie związani z naturą. Górale cechowali się siłą fizyczną, odpornością i wytrzymałością. A dobry alkohol pomagał w życiu Górali, z powodu trudnych warunków naturalnych i klimatycznych, przynosił ulgę w życiu po ciężkiej pracy w lesie, u szczytów i dolin. Wytwarzali alkohol przede wszystkim z tych składników, które mogli znaleźć w naturze - ziarna, owoców i ziół z gór. Wystarczy trochę smaku tego alkoholu a przeniesię cię do historii dziewiczej przyrody Karpat, w Wysokich Tatrach. „Na Zdrowie Góral!”

11 NAPOLEON Trunki marki NAPOLEON dają zadowolenie szerokim tłumom konsumentów. Odznaczają się wybornym smakiem i aromatem typowym dla brandy. Osiąga się go dzięki destylatowi winnemu oraz specjalnym składnikom z owoców i egzotycznych gatunków drzewa. Produkt końcowy zawiera wysokiej jakości alkohol o różnym – w zależności od konkretnego rodzaju trunku - stopinu stężenia. Dzięki temu klienci mogą korzystać z szerokiego wyboru trunków tej kolekcji wybierając wyroby o zawartości alkoholu od 28% do 40%. Staranne opakowanie z łatwością zaspokoi wszelkie normy i kryteria estetyczne.

12 Czereśnia 40% Brendy 38% Borovička 40% Jalowiec Śliwka 52% Malina 40% Borówka 40% Morela 40% Šliwka 40% Gruszka 40%

13 Spiš Original MARKA WIELU KSZTAŁTÓW
Opakowania na prezent Spiš Original miniatury Spiš Original Spiš Original dodatkowe opakowanie 700 ml a 500 ml

14 Spiš Original DYSTRYBUCJA
2003 / Slowacja 2005 / Wegry 2006 / Czechy 2009 / Polska 2009 / Anglia 2009 / Irlandia

15 sales@gurlex.pl http://www.gurlex.com/
Dziękuje za uwagę GURLEX GROUP PL, sp. z o.o. ul. Bartnicka 35 Libertow NIP mobil PL: tel.: fax:    


Pobierz ppt "Dystrybucja jakościowych napojów alkoholowych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google