Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nie rób drugiemu, co tobie nie mi ł o. Co znaczy przys ł owie : Nie rób drugiemu Nie rób drugiemu co tobie nie mi ł o? co tobie nie mi ł o?

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nie rób drugiemu, co tobie nie mi ł o. Co znaczy przys ł owie : Nie rób drugiemu Nie rób drugiemu co tobie nie mi ł o? co tobie nie mi ł o?"— Zapis prezentacji:

1 Nie rób drugiemu, co tobie nie mi ł o

2 Co znaczy przys ł owie : Nie rób drugiemu Nie rób drugiemu co tobie nie mi ł o? co tobie nie mi ł o?

3 Film p.t. Id ź ty da ł nie

4 Przyk ł adowe wnioski na temat spotu Id ź ty Da ł nie Zespół Downa to choroba. Nie ładnie jest naśmiewać się z ludzi chorych Jeśli ktoś pochodzi ze wsi wcale nie znaczy, że jest gorszy, mnie inteligentny czy sympatyczny, Jeśli kogoś wyzywamy, uznajemy że słowo od którego wzięło się wyzwisko, jest złe. Itd..

5 ….Ktoś potarga Twoją ulubioną książkę ….Ktoś Cię popchnie …..Ktoś Ci powie, ze Twoja babcia jest wredną czarownicą ….Ktoś Ci powie, ze Twoje ubranie jest wieśniackie Przyk ł adowe karteczki do sytuacji Jak si ę b ę dziesz czu ł, gdy….?

6 1 Grupa: Dlaczego wyzywanie jest z ł e? Komuś jest przez to przykro. Skoro ja uznam, że można kogoś przezywać, inni postąpią tak samo. Ta druga osoba przezwie mnie, ja przezwę ją i to nie będzie miało końca. Itd.

7 Grupa 2: Dlaczego popychanie i bicie s ą z ł e Bo to kogoś boli. Bo to jest niebezpieczne dla czyjegoś zdrowia i życia itd.

8 Grupa 3: Jak zapobiega ć przemocy Podejść do kogoś, kto bije kilkuosobową grupą i powiedzieć, żeby przestał Powiedzieć starszemu bez względu na wszystko Postawić się po stronie bitego

9 Kontrakt Nie będę bił kolegów i koleżanek, ponieważ sprawia im to ból Nie będę się naśmiewał ze stroju kolegów i koleżanek, ponieważ jest im przykro Itd..


Pobierz ppt "Nie rób drugiemu, co tobie nie mi ł o. Co znaczy przys ł owie : Nie rób drugiemu Nie rób drugiemu co tobie nie mi ł o? co tobie nie mi ł o?"

Podobne prezentacje


Reklamy Google