Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WSCHODNIA SIEĆ ANIOŁÓW III Biznes road show na podkarpaciu

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WSCHODNIA SIEĆ ANIOŁÓW III Biznes road show na podkarpaciu"— Zapis prezentacji:

1 WSCHODNIA SIEĆ ANIOŁÓW III Biznes road show na podkarpaciu
BIZNESU Zaprasza na III Biznes road show na podkarpaciu

2 III Biznes road show na podkarpaciu
Agenda     TERMIN: R. LOKALIZACJA: RZESZÓW, GRAND HOTEL UL. KOŚCIUSZKI 9    Program spotkania: 14: :15 Rozpoczęcie spotkania i przywitanie gości 14: :00 Prezentacje projektów 15: :15 Przerwa kawowa 15: :30 Prezentacje projektów 16: :00 Uroczysta kolacja dla wszystkich uczestników, połączona z dyskusją na temat zaprezentowanych projektów

3 III Biznes road show na podkarpaciu
1. alTrader Wspomaganie decyzji inwestycyjnych przez sztuczną inteligencję  Projekt ma na celu realizację e-usługi aITrader w postaci serwisu internetowego, związanego z dedykowanymi aplikacjami mobilnymi, udostępniającego narzędzia wspierające proces decyzyjny w obszarze inwestycji giełdowych oraz edukację, oparty w szczególności o zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji. Użytkownik dostanie do dyspozycji indywidualną sieć neuronową, którą będzie uczył własnej strategii, a po określonym czasie nauki sieć będzie podpowiadać mu i sugerować momenty dobre do podjęcia decyzji. Strategie wykorzystywane przez użytkowników będą poddawane analizie przez algorytm genetyczny, który połączy ich najlepsze cechy i wyeliminuje błędy. W ten sposób powstanie społeczność użytkowników wspólnie opracowujących skuteczne metody analityczne i systemy.

4 III Biznes road show na podkarpaciu
2. Projekt firmy doradczej/portalu informacyjnego poświęconego tematyce handlu Allegro Projekt zakłada utworzenie firmy doradczej, która będzie prowadzić również serwis branżowy poświęcony tematyce handlu Allegro. Produkty oferowane przez firmę będą zarówno dla małych przedsiębiorstw, jak również i dużych firm. Dla małych firm będzie dedykowany portal informacyjny, który będzie się utrzymywać z reklam wyświetlanych w serwisie, dla firm z większą świadomością będą dedykowane zaawansowane analizy/raporty branżowe oraz usługi doradcze szyte na miarę potrzeb. Obecnie na Allegro działa blisko 100 tys. aktywnych sprzedawców firmowych, którzy stanowią bazę potencjalnych Klientów. Z drugiej strony coraz więcej jest dużych firm, które tworzą swoje sklepy internetowe, przenosząc część działalności do Internetu. Potrzeby informacyjne dużych korporacji są znacznie większe, gdyż wszystkie nietrafione decyzje biznesowe będą wiązać się z wysokimi stratami, co powoduje że przed podjęciem decyzji będzie zapotrzebowanie na bardzo szczegółowe raporty stanie o rynku.

5 III Biznes road show na podkarpaciu
3. O3Solutions Innowacyjna metoda oczyszczania gleby oraz owoców z pozostałości pestycydów Projekt ma na celu komercjalizacje innowacyjnej w skali światowej metody oczyszczania gleby oraz owoców z pozostałości pestycydów za pomocą ozonu. Technologia oczyszczania wykorzystująca tę metodę jest obecnie przedmiotem procedury patentowej. Metoda prezentowana w projekcie pozwala na skuteczne oczyszczenie gleby, a także owoców i warzyw do poziomu spełniającego normy produkcji żywności specjalnego przeznaczenia (m.in. dla dzieci). Technologia ta może zrewolucjonizować branże ekologicznej żywności oraz przetwórstwa i przechowalnictwa. Obecnie projekt oraz technologię zrealizowano w skali ćwierćtechnicznej oraz wykonano testy potwierdzające jej skuteczność w wymienionych obszarach.

6 III Biznes road show na podkarpaciu
4. Green Shot Projekt ma na celu przeniesienie na grunt polski tzw.: Green Food (są to soki, ze szpinaku, selera czy z trawy Młodego Jęczmienia a także alg – Chlorella). Produkty te są jednym z najcenniejszych źródeł witamin, minerałów i innych substancji odżywczych niezbędnych dla ludzkiego organizmu. Green Food powszechne jest przede wszystkim w Japonii, USA i Kanadzie. Produkty dostępne są już w Polsce. Projektodawca posiada sklepy on-line, oferujące Green Food oraz serwisy promujące zdrowy styl życia. Należą do nich - silk.pl, sklep.silk.pl, insidebeauty.pl, holistyczne.pl. Posiada również wiele innych domen tematycznych. Projekt zakłada otworzenia kawiarenki i sklepów z zieloną żywnością, promocję sklepów on-line oraz stworzenie własnej marki zielonej żywności. Zespół projektu posiada duże doświadczenie w zarządzaniu projektami internetowymi. Do realiazcji projektu, oprócz kapitału poszukiwany jest inwestor, który wspierałby Projekt od strony biznesowej.

7 III Biznes road show na podkarpaciu
5. Linia innowacyjnych, naturalnych kosmetyków profesjonalnych skin care anti-ageing Branża kosmetyczna jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi gospodarki w Polsce. Nie tylko pod względem dynamiki sprzedaży ale także pod względem kształtowania rynku, innowacyjności, wprowadzanych technologii, a także adaptacji nowinek z zagranicy. Przedsiębiorstwo Karite Plus wykorzystując zdobyte doświadczenie, wykwalifikowany zespół, po zdobyciu finansowania na pierwszy etap w maju 2011 roku, rozpoczęła realizację projektu, którego fundamentem jest opracowanie innowacyjnych, naturalnych linii kosmetyków profesjonalnych skin care anti-ageing, skierowanych na rosnący i coraz bardziej zyskowny rynek dobrych gabinetów kosmetycznych i salonów spa.

8 III Biznes road show na podkarpaciu
6. Jednostki pływające o konstrukcji z niezatapialnych materiałów produkcja, czarter, sprzedaż RMD Boats rozpoczęło swoją działalność w grudniu Celem projektu stworzenie jednostek pływających, jachtów, łodzi rekreacyjnych i roboczych o konstrukcji nie wymagającej jakiejkolwiek konserwacji ze strony użytkowników. Po długich analizach zarówno walorów eksploatacyjnych jak i technologicznych oraz wpływu na środowisko naturalne podczas całego okresy życia jednostki od procesu prefabrykacji kadłuba poprzez eksploatację aż do złomowania, okazało się, iż tylko polietylen HDPE - hjgh-density polyethylene, spełnia wszystkie założone wymagania. Działalność nasza skoncentrowana jest na projektowaniu i produkcji jednostek i obiektów pływających o konstrukcji z niezatapialnych materiałów. Projekt jest realizowany w oparciu o zgłoszenie patentowe nr P – „Sposób wytwarzania małych i średnich jednostek i obiektów pływających o konstrukcji z niezatapialnych materiałów”. Jednocześnie należy podkreślić, iż Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej wydał pozytywną „Opinię o nowej technologii”.

9 III Biznes road show na podkarpaciu 7. Produkcja przyczep Unicamp
Firma UNICAMP produkuje Pływające Przyczepy Campingowe przeznaczone do użytku na drodze oraz wodzie. Przyczepa charakteryzuje się tym, że na drodze jest w pełni funkcjonalną przyczepą campingową, wyposażoną tak samo jak normalne przyczepy campingowe, spełnia wszystkie wymogi przepisów o ruchu drogowym. A po zwodowaniu jest rekreacyjną łodzią kabinową o napędzie elektrycznym. Dzięki temu rozwiązaniu można z łodzi korzystać na wszystkich akwenach śródlądowych Europy, włącznie z akwenami objętymi strefą ciszy, jak na przykład zalew Soliński. UNICAMP, jako łódź spełnia wszystkie wymogi przepisów żeglugi śródlądowej. Część jezdna przyczepy (podwozie) jest wykonana ze stali lub aluminium. Dzięki czemu konstrukcja będzie lżejsza i bardziej odporna na korozję. Kadłub przyczepy (łódź) jest wykonany z włókna szklanego wzmocnionego szkieletem aluminiowym lub drewnianym, w zależności od modelu. Zaletą wynalazku jest połączenie dwóch istniejących rozwiązań w sposób, który nie odbiera im ich zalet praktycznych.

10 8. Środek eliminujący kaca po ekstensywnym piciu alkoholu
III Biznes road show na podkarpaciu 8. Środek eliminujący kaca po ekstensywnym piciu alkoholu Przedmiotem projektu jest tabletka, która wzięta przed lub w trakcie wczesnej fazy picia alkoholu powoduje brak jakichkolwiek objawów kaca alkoholowego na drugi dzień (zero rozbicia fizycznego i psychicznego połączonego z brakiem objawów ze strony brzucha i głowy). Koszt 1 tabletki, tj. w cenie detalicznej ok. 50 groszy. Produkt składa się z 3 substancji, które powodują taki efekt tylko w połączeniu. Są to składniki naturalne. Produkt był testowany przez okres czasu ok. 1 miesiąca i za każdym razem po obudzeniu na dzień następny osoba, która wzięła tabletkę nie odczuwała żadnych objawów tzw. kaca alkoholowego. Następnego dnia po obudzeniu czuła się jakby poprzedniego dnia nie dotknęła żadnego alkoholu (mimo wypicia zawsze dość znacznych ilości). Projektodawca podkreśla, że w sytuacjach kiedy osoba testująca nie zażywała tabletki wówczas objawy kaca alkoholowego były zintensyfikowane. Te doświadczenia zostały także potwierdzone przez grupę kilku osób, które dobrowolnie zgodziły się środek przyjąć.

11 Biuro projektu (Rzeszów):
Zapraszamy do współpracy Biuro projektu (Rzeszów): Stowarzyszenie B-4 Marta Gemborys Asystent Projektu Pl. Kilińskiego 2, Rzeszów tel /


Pobierz ppt "WSCHODNIA SIEĆ ANIOŁÓW III Biznes road show na podkarpaciu"

Podobne prezentacje


Reklamy Google