Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W takim razie mamy propozycję dla Ciebie…  Nie czujesz się dobrze ze swoją figurą?  Szukasz innowacji?  Jesteś alergikiem i szukasz produktów tworzonych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W takim razie mamy propozycję dla Ciebie…  Nie czujesz się dobrze ze swoją figurą?  Szukasz innowacji?  Jesteś alergikiem i szukasz produktów tworzonych."— Zapis prezentacji:

1

2 W takim razie mamy propozycję dla Ciebie…  Nie czujesz się dobrze ze swoją figurą?  Szukasz innowacji?  Jesteś alergikiem i szukasz produktów tworzonych z naturalnych składników?  Chcesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów, a przy tym wyglądać absolutnie olśniewająco?

3 Slim&Shine to zupełna nowość na rynku! Jedyny taki produkt zawierający formułę EXTRA SLIM. Została ona opracowana w wyniku długoletnich badań przez amerykańskich naukowców z uniwersytetu w Yale.

4 Co składa się na formułę EXTRA SLIM? Wyciąg z ZIELONEJ KAWY przyspiesza spalanie tłuszczu. Zawiera kwas chlorogenowy, który eliminuje napady głodu. Prócz tego, zielona kawa przyspiesza metabolizm.

5 Olejki bergamotkowe i grejpfrutowe Olejki z bergamotki i grejpfruta posiadają właściwości aromatyzujące

6 Paleta kolorów Łososiowy senPudrowe marzenie

7 Uroczy wrzos Słodka landrynka

8 A TO WSZYSTKO ZA JEDYNE


Pobierz ppt "W takim razie mamy propozycję dla Ciebie…  Nie czujesz się dobrze ze swoją figurą?  Szukasz innowacji?  Jesteś alergikiem i szukasz produktów tworzonych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google